Autor Tema: Djordje Balašević  (Pročitano 16203 puta)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #60 poslato: Decembar 21, 2008, 04:06:20 pre podne »
piCODER napisao/la:
Citat
NIsam citao celu diskusiju, samo par postova pa da kazem i ja koju.

Volem da slusam Djoleta.

Moramo da shvatimo da je on zabavljac - govori ljudima ono sto hoce da cuju, da bi dolazili i dalje na njegove koncerte i da on zaradi.

Meni ne smeta prisutnost politike na Djoletovim koncertima, kome  smeta neka ne slusa.

A ovo sto je rekao, ako on tako misli i oseca neka kaze - sakupite i vi toliko ljudi pa kazite sta hocete.

 :thumb: :tapsh: :tapsh: :tapsh:

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #61 poslato: Decembar 21, 2008, 03:41:20 posle podne »
ninica napisao/la:
Citat
piCODER napisao/la:
Citat
NIsam citao celu diskusiju, samo par postova pa da kazem i ja koju.

Volem da slusam Djoleta.

Moramo da shvatimo da je on zabavljac - govori ljudima ono sto hoce da cuju, da bi dolazili i dalje na njegove koncerte i da on zaradi.

Meni ne smeta prisutnost politike na Djoletovim koncertima, kome  smeta neka ne slusa.

A ovo sto je rekao, ako on tako misli i oseca neka kaze - sakupite i vi toliko ljudi pa kazite sta hocete.

 :thumb: :tapsh: :tapsh: :tapsh:


:) :) :)

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #62 poslato: Decembar 21, 2008, 04:44:24 posle podne »
Plavi_Zoro napisao/la:
Citat
ninica napisao/la:
Citat
piCODER napisao/la:
Citat
NIsam citao celu diskusiju, samo par postova pa da kazem i ja koju.

Volem da slusam Djoleta.

Moramo da shvatimo da je on zabavljac - govori ljudima ono sto hoce da cuju, da bi dolazili i dalje na njegove koncerte i da on zaradi.

Meni ne smeta prisutnost politike na Djoletovim koncertima, kome  smeta neka ne slusa.

A ovo sto je rekao, ako on tako misli i oseca neka kaze - sakupite i vi toliko ljudi pa kazite sta hocete.

 :thumb: :tapsh: :tapsh: :tapsh:


:) :) :)


 :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh:

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #63 poslato: Decembar 21, 2008, 06:12:50 posle podne »
Pa znaš kako...ako ja kao neki nebitni usrani Zoran iz Bečeja pazim šta pričam kad me slušaju ljudi koje ne poznajem apogotovo ako ih ima puna sala onda neka i Đole pazi

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #64 poslato: Decembar 21, 2008, 06:51:34 posle podne »
Za lektiru: \\\"Š ala\\\" Milana Kundere...
Možete posle \\\"svojim rečima\\\" izneti utiske.:)

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #65 poslato: Decembar 21, 2008, 07:10:45 posle podne »
Hteli ste \\\" Demokratiju\\\" imate ga uživajte. Sad može svako da kaže šta misli, a posledice....????... kome se sviđa neka ga prihvati,  kome  smeta, neka se buni do sudnjeg dana.Ma dajte više... ovo je već off topik na kvadrat. Š to je rekao, rekao je, i gotovo. On tako misli, i tako je rekao, pitao sam već, zašto tražite tamo neprijatelja gde nema, jel to neka genetska greška kod vas, koji se bunite???.
Za mene je ova tema završena.:) :)

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #66 poslato: Decembar 21, 2008, 07:36:37 posle podne »
Hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha....

Sta kazes plavi zoro, \\\"hteli ste demokratiju\\\", jel!?
Pa sto Vam onda smetaju sada kadrovi SPS-a? Sto Vam smetaju ovi iz Obraza i sl...!?
Toga imate po Evropi svaki dan u megalomanskim razmerama, davao sam postove na drugoj temi da je tamo takva sloboda govora dozvoljena i stavljao sam i slike. A?

Nemate osecaj za normalnost. Ugledan politicar, ugledan sportista, ugledan umetnik (gde spada i Djole) mora da se drzi bontona i da se ponasa \\\"kulturnije\\\". Sve to mora na TV-u da bude nasminkanije, ispeglanije zarad ljudi koji ih gledaju jer znaju da ih taj neko gleda i ne mogu da budu kocijasi!!! Ne smeju! Ne zato sto moraju da se \\\"ulizu\\\" vec tako neko pravilo vlada majku mu. Velja je druga prica. :woohoo:
Kontas?

Znaci, ako je on umetnik, muzicar - ljudi su tu zbog njegove muzike, ne zbog njegovog \\\"humora\\\".
Evo, dalo se videti da ima mnogih njegovih (bivsih) obozavalaca koji su zbog ove izjave se razocarali. Dolazis do zakljucka da su ga ti ljudi voleli SAMO zbog njegove (prelepe) muzike. I shodno tome, ti Djole pevaj, nemoj da pricas o politici. Ima u tvojoj publici i radikala, i madjara, i hrvata, svakakvih... Nekoga to vredja.

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #67 poslato: Decembar 21, 2008, 07:45:09 posle podne »
Au Picoder,kad si dobio ovoliko aplauza?!;)

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #68 poslato: Decembar 21, 2008, 07:45:31 posle podne »
maxfonpunkerska napisao/la:
Citat
Hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha....

Sta kazes plavi zoro, \\\"hteli ste demokratiju\\\", jel!?
Pa sto Vam onda smetaju sada kadrovi SPS-a? Sto Vam smetaju ovi iz Obraza i sl...!?
Toga imate po Evropi svaki dan u megalomanskim razmerama, davao sam postove na drugoj temi da je tamo takva sloboda govora dozvoljena i stavljao sam i slike. A?

Nemate osecaj za normalnost. Ugledan politicar, ugledan sportista, ugledan umetnik (gde spada i Djole) mora da se drzi bontona i da se ponasa \\\"kulturnije\\\". Sve to mora na TV-u da bude nasminkanije, ispeglanije zarad ljudi koji ih gledaju jer znaju da ih taj neko gleda i ne mogu da budu kocijasi!!! Ne smeju! Ne zato sto moraju da se \\\"ulizu\\\" vec tako neko pravilo vlada majku mu. Velja je druga prica. :woohoo:
Kontas?

Znaci, ako je on umetnik, muzicar - ljudi su tu zbog njegove muzike, ne zbog njegovog \\\"humora\\\".
Evo, dalo se videti da ima mnogih njegovih (bivsih) obozavalaca koji su zbog ove izjave se razocarali. Dolazis do zakljucka da su ga ti ljudi voleli SAMO zbog njegove (prelepe) muzike. I shodno tome, ti Djole pevaj, nemoj da pricas o politici. Ima u tvojoj publici i radikala, i madjara, i hrvata, svakakvih... Nekoga to vredja.

 :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh:

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #69 poslato: Decembar 21, 2008, 08:36:47 posle podne »
Plavi_Zoro napisao/la:
Citat
Hteli ste \\\" Demokratiju\\\" imate ga uživajte. Sad može svako da kaže šta misli, a posledice....????... kome se sviđa neka ga prihvati,  kome  smeta, neka se buni do sudnjeg dana.Ma dajte više... ovo je već off topik na kvadrat. Š to je rekao, rekao je, i gotovo. On tako misli, i tako je rekao, pitao sam već, zašto tražite tamo neprijatelja gde nema, jel to neka genetska greška kod vas, koji se bunite???.
Za mene je ova tema:

Kvarite mi Božićno raspoloženje, sa takvim budalaštinama.:( :( :(



Policija72,

bas kao sto si i pre bio sklon tome da od muve napravis slona, tako i sad. Da je kojim slucajem potkaceno nesto sto je vezano za tebe i tvoju pricu, arlaukao bi na sva zvona i dizao bunu protiv tlacenja i ponizavanja.

I zato sto te bas nikako nema u ovoj prici zato ti i pricas svasta, u starom dobrom stilu praveci se lud  i zasmejavajuci nas nekim katancima koje uvek kacis kad nemas sta pametno da kazes!

Ne trazimo neprijatelja, red je da se prokomentarise ovak ispad Balasevica, da svako da misljenje kako je to shvatio, na koji nacin, smeta li mu ili ne!

Tako da je suvisno da ucutkujes i stopiras topik!

Srecni ti Bozicni praznici!

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #70 poslato: Decembar 22, 2008, 01:07:29 pre podne »
Plavi_Zoro napisao/la:

Za mene je ova tema završena.:) :) :)

Hvala.:) :)

mumba

  • Gost
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #71 poslato: Decembar 22, 2008, 04:45:35 pre podne »
debeli zmaj napisao/la:
Citat
Pa znaš kako...ako ja kao neki nebitni usrani Zoran iz Bečeja pazim šta pričam kad me slušaju ljudi koje ne poznajem apogotovo ako ih ima puna sala onda neka i Đole pazi

 :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh:

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #72 poslato: Januar 15, 2009, 08:09:24 posle podne »
Možda su neki primetili da me dugo nije bilo. Možda sam nekome falio, a neki nisu ni skontali da me nema. A ja sam pobegao sa foruma jer se ovakve priče ponavljaju uvek. Skoro pola tema se započne na forumu o npr... \\\'kako vam se svidja cveće u centru\\\'i već nakon prve strane počnu prepucavanja na nacinalnoj osnovi. Ljudi...dokle? Po koji put moram da zamolim sve koji vole da ugreju vazduh, da iznajme termin u sportskom i da pozovu onu drugu stranu koja im smeta, a kojima isto drugi smetaju, da se dobro isprebijaju dok ne poteče krv.
 E onda da se uporede čija je krv crvenija pa da se proglasi pobednik. Dokle više na ovom svetom mestu, na najboljem forumu na balkanu ta traženja pogrešnih reči? To što je Djole rekao su njegove reči i on taj teret nosi. Ako se on na taj način bogati na koncertima, neka. Ali dajte više da se manemo toga i da se počnemo družiti sa ljudima bez obzira koje su vere ili nacije.
Sve države ili neke teritorije na kome su stalne tenzije na nacionalnoj osnovi nikada ne izadju iz blata. A to neko i želi jer tudjom neslogom oni se bogate.
Da su ljudi bili pametni pre devedesetih, pa da su odbili fašistoidne planove svojih vodja, sve bi bilo drugačije.
Ali i sada kada smo rastureni, neka oni koji žele da su sami i čiste krvi, neka žive u svom ksenofobičnom svetu.
A svi ostali Madjari, Hrvati Slovenci itd... koji su operisani od mržnje još na rodjenju neka se druže. Biće sigurno  bogatiji duhom. A u društvu gde vlada sloga, svaki problem je manji. Podjite od sebe pa mi recite da li sam u pravu.

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #73 poslato: Januar 16, 2009, 01:41:33 pre podne »
Djole je pravi domaci stand-up comedian! To sto on prica sve i svasta, prica samo da bi ljudima koji su na koncertu/nastupu bilo lepo! Nije ni cudo sto se niko u Srbiji ne bavi zabavljanjem publike na taj nacin. Verovatno bi bio ubijen odmah posle nastupa...:(
On je tu da zabavi publiku. To je prvi znak da ne treba da se shvati ozbiljno sve sto kaze. Meni kad neko kaze \\\"celavi\\\", ili, jos bolje Robbynu, jel\\\' trebamo da se ljutimo?
Gde je tu logika?
Nisam neki veliki ljubitelj Djoletovih pesama, ali mi se one koje nisu tuzne bas svidjaju! Bio sam sredinom decembra na njegovom koncertu u Beogradu i odusevio sam se! U zivotu mi nije bilo bolje na nekom koncertu! Ono je show za sebe... Smejao sam se do suza. I nista sto je rekao nisam shvatio kao \\\"pljuvanje\\\", nego kao Š ALU!
To je sve sve jedan vic... Ako ti se ne svidja, ne moras da ubijes onoga ko ti ga je ispricao... Moje misljenje...

mumba

  • Gost
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #74 poslato: Januar 16, 2009, 04:23:34 pre podne »
u šali je virus pol istine...ja bih to drugačije shvatio,ne samo ovaj momenat nego i druge stvari što je đoka sa neukusom izrekao iz svoje riznice nebuloza!