Autor Tema: Djordje Balašević  (Pročitano 16257 puta)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #90 poslato: Januar 18, 2009, 12:20:54 pre podne »
Pa krle, Bora je to sve spiskao na alkohol, belo, hors, i ko zna sta jos...a Djole je ulagao ceo zivot. Sta je sa njegovih par fondacija?

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #91 poslato: Januar 18, 2009, 12:34:26 pre podne »
Ali nije mi jasno, ako je Balasevic tema, zasto se namece Bora kao paralela.
I poslednji postovi se ticu samo paralela Djole-Bora.
Cekajte bre, gde ste skrenuli - pa zar ne treba da pljujemo Djoleta?!
Ako zelite i Boru, otvorite novu temu.
Moje licno misljenje o Bori je slicno Gospodarevom. Jadno je to sto radi a jadnije su mu i pesme, sve gori albumi...

A neko je u prethodnom postu rekao da se lepo proveo na Balasevicevom koncertu u decembru u BG, i da je bio super-extra-zanimljiv... Da mi to ljudi ne gledamo kao uvredu vec kao salu...Kao sto se ni on ne bi (pa je spomenuo Robina) uvredio da im neko kaze da su celavi..
To, prvo i prvo ne moze da se poredi. Da sam ja celav, da, uvredilo bi me da mi to neko kaze - izuzev prijatelja ili ljudi koje poznajem. Djole nije sa publikom prijatelj, Djole tek treba da ostvari \\\"kontakt\\\" sa njima, kroz muziku i kavaljerske gestove. I salu... Ali \\\"normalnu salu\\\"... Okej.. Ako se vec tako sali, sto ne radi takvu salu u HR na racun Hrvata ili u BG na racun Hrvata!? Nikada se to nije desilo.
I opet ce neko pogresno shvatiti, nisam ja ovde taj koji zeli da se svadja sa Madjarima, Hrvatima, ali kao sto sam rekao - on kao javna licnost mora da pazi sta govori, jer, evo sta njegova sala moze da izazove - samo jos veci razdor medju ljudima. A jos smo izuzeli da je to kao shala medjutim ja smatram to cinizmom.

mumba

  • Gost
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #92 poslato: Januar 18, 2009, 01:11:13 pre podne »
Mali_Lala napisao/la:
Citat
Pa krle, Bora je to sve spiskao na alkohol, belo, hors, i ko zna sta jos...a Djole je ulagao ceo zivot. Sta je sa njegovih par fondacija? [img width=640]http://www.becejonline.com/images/fbfiles/images/
đoka je bio favorizovan od svake vlasti jer joj je podilazio kao pravi poslušnik zato taj i ima batodok je ovaj drugi lajao na istu pa nema zato a ne zbog alkohola i šta ti ja znam jer poznajem ja bogate alkose tak oda ti nije baš na mestu to za borivoja pa da opolako završimo sa njim!

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #93 poslato: Januar 18, 2009, 05:34:46 pre podne »
Po tipu ličnosti ljude su znali da dele na \\\"platonovce\\\" i \\\"aristotelovce\\\", na \\\"frojdiste\\\" i \\\"jungiste\\\", na \\\"hegelovce\\\" i \\\"ničeance\\\", na \\\"dostojevskiste\\\" i \\\"tolstojevce\\\" ...a mogli bi i na \\\"čorbiste\\\" i \\\"đoliste\\\"...Meni je Bora Čorba oduvek bio pojam povraćke i smrada, alkohola i prljavštine, gedžovanske podjebavačke nekulture.../da komšiji crkne krava/.
Đole nije karakterna cvećka, to je fakat /znam mnogo o njegovom privatnom životu, iz bliza/, ali je bio i ostao to što jeste - vojvođanska ikona poput Zvonka Bogdana, Janike Balaža i sličnih.

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #94 poslato: Januar 18, 2009, 06:52:16 posle podne »
Kako god, ali mislim da Zvonko Bogdan i Janika Balaz nisu zasluzili da ih vredjamo.

mumba

  • Gost
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #95 poslato: Januar 18, 2009, 10:45:26 posle podne »
đole ne može ni da prismrdi tim velikanima!

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #96 poslato: Januar 19, 2009, 12:38:10 pre podne »
Gospodar Vremena napisao/la:
Citat
Kako god, ali mislim da Zvonko Bogdan i Janika Balaz nisu zasluzili da ih vredjamo.



BRAVO!!!!

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #97 poslato: Januar 19, 2009, 03:15:53 posle podne »
maxfonpunkerska napisao/la:
Citat
Gospodar Vremena napisao/la:
Citat
Kako god, ali mislim da Zvonko Bogdan i Janika Balaz nisu zasluzili da ih vredjamo.



BRAVO!!!!

 :dabome: :tapsh:

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #98 poslato: Januar 20, 2009, 04:34:52 pre podne »


\\\" To davno beše se sećam se ja.....\\\" :thumb: :thumb: :tapsh:

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #99 poslato: Januar 20, 2009, 05:44:05 pre podne »
Svako vreme ima svoje breme, ali i svoje nosače!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #100 poslato: Januar 20, 2009, 09:46:25 pre podne »
Ovde se koliko ja vidim pise sve i svasta osim teme, koja je meni sama po sebi zavrsena iznosenjem misljenja. E sad, da ostane jos ili?

mumba

  • Gost
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #101 poslato: Januar 20, 2009, 06:39:43 posle podne »
meni mindeđ ja sam rekao šta mislim o malom pizdenjaku!

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #102 poslato: Januar 20, 2009, 07:00:05 posle podne »
I na kraju smo zaključili da su obojica šarlatani i licemeri koji koriste svoj talenat za muziku i poeziju pa za stranačko i šovinističko eksponiranje.Čitko kao strip...

mumba

  • Gost
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #103 poslato: Januar 21, 2009, 01:19:35 pre podne »
s tim što onaj drugi koliko god seljak bio bar direktno i bez uvijanja kaže dok ovaj prvi....!ma aj mož lock-ovati temu!