Autor Tema: Prodaješ li prijatelja za novac?  (Pročitano 23155 puta)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #15 poslato: Decembar 31, 2008, 05:37:08 posle podne »
A da ja kupim burek... pa sve u redu? A ?

Rekoh da znam šta mi valja činiti.

@Gospodaru- očigledno je da osobu nisam dobro poznavala, ali ja verujem ljudima, dok se ne dokaže suprotno.

@Marina, kamo sreće da je bar u ratama, tada bih znala da postoji volja da se vrati nešto što nekom ne pripada.

@Debeli i Robbyn- a imaju i dušu!

@Uran, padalo mi je na pamet da ja pošaljem novac, jer sam bila prisutna.

@Plavi Zoro- znaš da neću nikoga da tučem, iako neću sedeti skrštenih ruku.

@Virus & Cross, jer se slažete u svemu izrečenom- ljudima dajem šansu i mogu me prevariti, ali samo jednom. Naravno da znam da svi ljudi oko mene nisu dobronamerni, bajni i sjajni. Mislim da ste prevideli činjenicu da sam činom potrošenih para bila zatečena i nisam imala pojma da će nestati u roku od 24 sata, a tada sam, misleći da ću ublažiti situaciju, poverovala osobi da će novac vratiti u roku od 2-3 dana.
E to jeste moja greška!ali i šanasa za osobu da se dotična osoba snađe, pa ima valjda neke rođake, prijatelje...
Trebalo je uraditi drugačije, al\\\' da sam znala gde će da padnem ja bih sela.
 
Sagledavala sam sve moguće činjenice 2 meseca i nisam donosila nikakav sud. Nakon toga sam prestala da razumem tu osobu, a nakon rečenice... sada sam na poslu, pobogu, ne mogu da pričam sada o tome ( u fazonu dokle češ da me maltretiraš)... javiću se kasnije i nije se javila... e tu mi je pukao film...

Dakle znam šta moram da uradim... Čitava stvar je izašla iz okvira privatnog i mora postati javna, jer je zapravno javna i bila, samo sam je ja skrenula u privatno, kako bi osoba koju sam smatrala svojim prijateljem dobila šansu da se snađe! Više neću da ćutim!

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #16 poslato: Decembar 31, 2008, 07:17:26 posle podne »
Lusy


@Plavi Zoro- znaš da neću nikoga da tučem, iako neću sedeti skrštenih ruku.

Pa znam ja da si ti:
 Ali on(a) ipak zaslužio(la) nekoliko po guzi::) :) :)

 Više neću da ćutim!

 I nemoj, daj ime i prezime, a po mogućnosti i sliku, da ne bi mogla i neke druge da prevari. Mrzim prevarante i lopove. :bich: :bich:

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #17 poslato: Januar 03, 2009, 07:13:26 posle podne »
I jel ima kakvih promena???

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #18 poslato: Januar 03, 2009, 10:12:09 posle podne »
ja ne prodajem prijatelje za novac,ima nesto i u zlatu i nekretninama.....:laugh:

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #19 poslato: Januar 04, 2009, 01:54:02 pre podne »
E Boky, meni baš i nije smešno.
To ti je otprilike slično kao kad bi ti sa gazdom doneo neki televizor, pa ne bi mogao da ga smestiš u prodavnicu, pa te gazda zamoli da pronađeš neko mesto za televizor, a ti onda lepo zamoliš drugara da ga pričuva, jer ti nemaš mesta...i sutra odete ti i gazda po televizor, a ono njega nema, tvoj drugar ga prodao i novac potrošio!??... i tako.... kaže ti taj tvoj drugar, evo televizora (čitaj novca) za 2-3 dana, a ti onako u nebranom grožđu, kažeš gazdi sad će , a ono prođe 2 mesecaa a gazda te svaki dan pita.. \\\" Boky gde je televizor\\\"..  :S

Mislim da ni tebi sada nije više do smeha! :(

@ Axl, ako misliš na novac, nema promena, ali znam šta mi valja činiti, samo da prođu praznici... jednostavno, stvari se moraju pomeriti...

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #20 poslato: Januar 05, 2009, 07:52:32 pre podne »
Lusy, jel to neki becejonline forumaš?

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #21 poslato: Januar 05, 2009, 05:09:19 posle podne »
Prave prijatelje nikad! One ostale ne mogu da prodam, morao bih da doplatim da ih neko kupi

Dusanka Stajic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #22 poslato: Januar 06, 2009, 05:21:48 pre podne »
Pravih prijatelja imam malo,ali dragoceniji su mi od bilo cega
materijalnog, no prvo sto mi se namece to je koliko sama mogu da dam,
i znam koliko prijatelskog dajem-toliko i dobijam.

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #23 poslato: Januar 11, 2009, 05:11:00 pre podne »
Sta bi do kraja?
Da li si dobila novac nazad?

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #24 poslato: Januar 19, 2009, 04:29:12 pre podne »
Gospodaru Vremena,
novac ne pripada meni!

juče sam dobila sms sa porukom koja glasi :
\\\"Novaca nema\\\".

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #25 poslato: Januar 19, 2009, 05:01:17 pre podne »
Pozdrav drugari!:)
Kao prvo zelim da se zahvalim svima koji su mi pruzali podrsku ovih par nedelja!
Vreme je da se otvore karte,iako neke stvari ne idu meni u prilog.
Zelim svima onima koji ne znaju da ispricam jednu pricu...
Svaka medalja ima dve strane.
U ovoj prici glavni akter,glavna prozvana sam ja...Ne zelim ni jednom recenicom da se izvinjavam jer mislim da nemam zbog cega.
Taj\\\"prijatelj\\\" sam bila ja...
Prihvatila sam kuce bez razmisljanja i nisam zelela nikakav novac da primim.
Pas je trebao da ostane kod nas do februara meseca.Za jedan dan psa u zurbi odnose.Sreca moja pa nisam vratila novac,inace ne bih sada imala sta da kazem u ovoj temi.Pas je imao promene na kozi,sa njim sam dobila i neka sredstva da tretiram te rane.Nisam tada ni razmisljala o tome da to moze biti opasno i za mene i sto je najgore za moju decu.
Prihvatila sam sa tim psom i jednu veoma tesku bolest.

24.11 2008 godine sam prvo ja zavrsila u hitnoj sluzbi,a posle toga sa najmladjim detetom,zavrsavam u bolnici.Naravno,ovo ne pricam tek tako,za sve ove reci postoje i adekvatni dokazi,lekarski izvestaji i razni testovi koze.
Znam da je vecina vas sada zaprepascena!
Hvala Bogu,vecina vas zna koliko danas kosta lecenje,pogotovo za decu...

Ja nikoga necu pitati da li prodajete prijatelje za novac.
Pitam vas samo da li se decije zdravlje moze kupiti?
Da li pravi prijatelj moze da uradi nesto tako?
U poceku sam zelela da razumem,mozda niko i nije znao da je pas zarazen,zelela sam na sve da zaboravim i vratim novac i nikom nista...O mom pretrpljenom bolu zbog najmladjeg deteta nisam razmisljala.
Kada je otvorena ova tema,ja sam to dozivela veoma licno.Objavljen je rat.Nisam pisala iz tog razloga sto nisam imala snage da povredim nekoga ko je povredio moju decu.Apsurd,ali je tako...
Stojim iza svojih reci i iza svojih tvrdnji.Stoje i dokazi za sve to.

Poslala sam poruku\\\"Novaca nema\\\",tek kada sam se konsultovala sa advokatom i lekarima!

Ko je ovde na gubitku,procenite sami!

Jos jednom hvala svima koji su mi pruzali podrsku!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #26 poslato: Januar 19, 2009, 05:22:17 pre podne »
:)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #27 poslato: Januar 19, 2009, 09:46:31 pre podne »
Lepo je Ninice što si konačno priznala da si to ti i da nemaš blagu nameru da vratiš novac.
Ružno je što si u svom postu zaobišla pravu temu i nisi rekla istinu, za koju se toliko zalažeš na ovom forumu.

Ono što nisi znala je da je pas pre nego što je donet kod tebe na celih 24 sata, za koje vreme si ti potrošila  navedene pare ( uplativši par meseci duga interneta, između ostalog...a posle se pozivala na bolesnu decu?!?), testiran na sve ekto i endo parazite i da 100% bio zdrav!

Postoji nalaz Veterinarskog instituta iz Novog Sada uzorka uzetog od psa o kojem divanimo od 29. 0ktobra,koji potvrđuju moje reči ( posedujem ga crno na belo!), a pas se našao kod tebe 2. novembra i odnet je 3. novembra, tako da sve tvoje reči o teškoj kožnoj  bolesti koje su sa psom stigle kod tebe, padaju u vodu, a svaki i malo upućen čovek zna o čemu pričam. ( ovo će biti pikanterija za te tvoje advokate- oni su upućeni!)

Da te podsetim pas je imao ranicu na uhu od tuče sa drugim psima u prihvatilištu i za to si dobila te vodice da ispiraš  ranu, a upravo zbog tih tuča sam i zamoljena da potražim drugo mesto za Miku!

Kod koje li je kožne bolesti inkubacija traje 22 dana? :blink:
Ta bolest ne postoji!
Googlujte malo i potražite sve o šugi , bolesti o kojoj Ninica priča, pa ćete se sami uveriti i u vreme inkubacije i u mogućnost prelaska sa nezaraženog psa na čoveka!? :blink: , pa čak pogledajte kako izgleda pseća šuga od koje oboli čovek, a koja se sama od sebe povlači za 10 dana i ide samo do kolena.

Nije li ti malo neobično da ja nisam dobila šugu,nikada, iako sam po čitave dane bila u prihvatilištu ili moja deca, ili deca naših radnika, ili naši radnici, ili naša omladina koja je malo, malo, pa bila tamo. Ajd budi iskrena sama prema sebi! Prema meni svakako nisi!

Žao mi je što su ti deca bila bolesna, ona zaista ništa nisu kriva, ali ćeš izvor bolesti morati da potražiš na drugoj strani! Ljudska i pseća šuga se mnogo razlikuju. Raspitaj se malo.

I pored najbolje volje ne mogu da nađem vezu izneđu novca koje si dobila i potrošila u roku od 24 sata i bolesti dece, koja je nastupila krajem novembra!
 Ako ti je trebala materijalna pomoć za lečenje dece, trebala si mi reći , pa bih izbunarila neke pare negde.
 Ovako?!?
Nije mi jasno da do dana današnjeg, iako si dobila mogućnost da potrošeni novac nadoknadiš, to nisi uradila nego si još i čitavu priču isplela koja nema blage veze sa istinom i devojkama iz inostranstva, od kojih si dobila novac.
Pobrkala si Ninice svoj privatni život sa inostranstvom!... (čitaj babe i žabe)
I još kažeš da je sreća tvoja što novac nisi vratila, jer sada ne bi imala šta da pišeš na forumu. Alal vera!
Moraćeš to kanda nekom drugom objasniti, al\\\' se bojim da će te puno više koštati.

..i da, kaži mi, molim te, na koji način sam ja to povredila tvoju decu?
Kaži svima te tvoje dokaze i tvrdnje, a i ja bih volela da ih čujem da sledeći put ne pogrešim, sem što sam se trudila da ti pomognem koliko je u mojoj moći, pa čak i da ti prolongiram vraćanje para za sada već više od 2,5 meseca!

Na poruku \\\" Novaca nema\\\", mislim da sam dala jedini komentar koji je bio do mene, ostalo će reći javno mnenje i oni čiji je novac!

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #28 poslato: Januar 19, 2009, 04:47:38 posle podne »
:)

Veoma slatko receno!:)

p.s-Volela bih da sam\\\"pobrkala zabe,posto ih ima raznih...ali babe nisam....\\\"
Lusy,kraj je tvojim lazima!
A sto se tice mog privatnog zivota,JA GA BAR IMAM,kakav je da je...moj je.
Nece javnost dati osudu Lusy,vec sud!Javnost moze da sudi na osnovu poznanstva tebe ili mene.Ali postoje institucije koje daju osudu na osnovu dokaza.
Jako mi je zao,ali tako je....:)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #29 poslato: Januar 20, 2009, 12:47:10 pre podne »
Rekao bih da je ovo jedna tema zrela za brisanje...