Autor Tema: Prodaješ li prijatelja za novac?  (Pročitano 23509 puta)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #30 poslato: Januar 20, 2009, 10:00:15 pre podne »
Posto se prica prebacuje na pravosudne instance, a ovde su svi upoznati sa njom, ja sam za.
Ali da bude demokratski. Ako se jos neko slozi,ova tema stoji jos danas pa je zakljucavamo. Ok?

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #31 poslato: Januar 20, 2009, 02:49:58 posle podne »
Prodajem dva polovna prijatelja!
Jesu polovni, al su ko novi!

Isključivo za novac!
Za bliže informacije javite se na becejonline.com

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #32 poslato: Januar 20, 2009, 02:51:03 posle podne »
@ Mali Lala
Mislim da ne treba gledati \\\"da li se jos neko slaze\\\",iskreno tu su samo dve osobe \\\"prozvane\\\" i tice se samo njih,tako da samo njih i treba pitati da li da se tema zakljucava ili ne,ako njima smeta,zakljucavajte,ako ne smeta mozda bude dobar kamen spoticanja,tj.dobar primer za nas ostale da ponesto i naucimo o prijateljstvu....:(

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #33 poslato: Januar 20, 2009, 05:11:37 posle podne »
Bas sam jutros Axl-u rekao da cu ostaviti temu dok se Lusy i Ninica ne jave i sloze da mogu da ugasim. Na njih sam i mislio pod tim dal se slazu, i izvinjavam se na losem izrazavanju, al imam opet problema sa nespavanjem, i posto mi je mozak malo usporen, moguce posledice su manjak kucanih reci... :(

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #34 poslato: Januar 20, 2009, 07:00:26 posle podne »
Ljudi,
a zbog čega zaključavati ili brisati temu?


Tema \\\"Prodaješ li prijatelja za novac\\\" je, na žalost, danas, vrlo aktuelna.

Do pre jedan dan nisam napisala ime osobe.
Učinila je to sama i tek tada sam odgovorila na njen post, jer da nisam, bilo bi kao da prihvatam njene nebulozne tvrdnje. U odgovoru sam napisala gole činjenice.

 Na tu temu nemam šta da dodam.

Dozvolićete, da ako neko nekog, za nešto optuži ovako javno, mora da iznese i činjenice.

Ako neko bez pardona kaže:
ninica napisao/la:
Citat
:)
Lusy,kraj je tvojim lazima!...
Nece javnost dati osudu Lusy,vec sud!...:)
,


...onda treba i da kaže koje su to laži i za šta će mi to sud suditi... ili nije ni trebalo da se oglašava na forumu povodom teme.

Pre dve nedelje sam se našla sa Ninicom i konačni dogovor je bio da će pare u celosti vratiti do 1. februara.
Ovo očigledno prebacivanje težišta da sam ja \\\"krivac\\\" za nekakve stvari koja ona ni ne iznosi, već ga upetljava u neku priču, koja za svakog malo obavešenog čoveka, nema veze sa mozgom, prebacujući temu koja se zove \\\" potrošila sam tuđe pare\\\" i nemam blagu nameru da ih vratim i tačka, uvlačeći u celu priču i decu koja sa prvobitnom temom nema nikakve veze je stvar o kojoj treba da se divani, po meni, jer se to zove zloupotreba dece!!!, a sve u cilju izbegavanja obaveza da se potrošeni novac vrati.

Dakle na kraj pameti mi nije da se sa Ninicom prepucavam ovde na forumu, ali zahtevam da , pošto je iznela gore navedeno, napiše i obrazloženje!

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #35 poslato: Januar 20, 2009, 07:51:17 posle podne »
Lusy napisao/la:
Citat




...onda treba i da kaže koje su to laži i za šta će mi to sud suditi...
Pre dve nedelje sam se našla sa Ninicom i konačni dogovor je bio da će pare u celosti vratiti do 1. februara.
Ovo očigledno prebacivanje težišta da sam ja \\\"krivac\\\" za nekakve stvari koja ona ni ne iznosi, već ga upetljava u neku priču, koja za svakog malo obavešenog čoveka, nema veze sa mozgom, prebacujući temu koja se zove \\\" potrošila sam tuđe pare\\\" i nemam blagu nameru da ih vratim i tačka, uvlačeći u celu priču i decu koja sa prvobitnom temom nema nikakve veze je stvar o kojoj treba da se divani, po meni, jer se to zove zloupotreba dece!!!, a sve u cilju izbegavanja obaveza da se potrošeni novac vrati.

Dakle na kraj pameti mi nije da se sa Ninicom prepucavam ovde na forumu, ali zahtevam da , pošto je iznela gore navedeno, napiše i obrazloženje!


Oblazlozenje sam navela.
Lazi sam takodje navela.

Svoju cast sam odbranila ovde idemo dalje...
Zloupotreba dece?...Da,samo sto je ucinjena,ne sa moje,naravno,vec sa druge strane!
Moja su se deca razbolela!
Da li je zloupotreba dece boriti se za njih i za njihovo ozdravljenje?:blink:

Ili je zloupotreba dece kada se ta deca razbole tvojom krivicom,a pri tom ne prihvatas odgovornost i nemas ni trunku savesti?

Toliko od mene,prica se nastavlja ali na drugom mestu.

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #36 poslato: Januar 21, 2009, 12:39:52 pre podne »
Mali_Lala napisao/la:
Citat
Posto se prica prebacuje na pravosudne instance, a ovde su svi upoznati sa njom, ja sam za.
Ali da bude demokratski. Ako se jos neko slozi,ova tema stoji jos danas pa je zakljucavamo. Ok?


Man se zatvaranja.
Ako tako mislis treba izbrisati politiku sa foruma totalno.

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #37 poslato: Januar 21, 2009, 01:48:38 pre podne »
RELAX napisao/la:
Citat
Mali_Lala napisao/la:
Citat
Posto se prica prebacuje na pravosudne instance, a ovde su svi upoznati sa njom, ja sam za.
Ali da bude demokratski. Ako se jos neko slozi,ova tema stoji jos danas pa je zakljucavamo. Ok?


Man se zatvaranja.
Ako tako mislis treba izbrisati politiku sa foruma totalno.


Slazem se, kakvo crno zakljucavanje.
Ako ste zapoceli, onda vec isterajte istinu na cistac, price se ne slazu nikako, a teske reci su ovde iznesene.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #38 poslato: Januar 21, 2009, 02:55:12 pre podne »
Ok. Meni je ova tema malo generalno nepotrebna, jer se u poooooootpunosti slazem sa onim sto je Virus napisao gore negde.
Potpuno je zdravorazumski i normalno ne verovati nikome u ovoj drzavi danas. Tj, ima se po 2-3 ljudi kojima moze, koji su se dokazali. Evo ja cu javno reci i da je Virus jedan od takvih ljudi. I ima ih jos 2-3 u mom okruzenju. Sa ostalima sam ok, ali znam kome koliko mogu da verujem i sta da mu poverim. Bez ljutnje, ostalim ljudima...jednostavno ne verujem dok se ne dokazu.

Vise necu da se petljam u ovu temu iz licnih razloga, i zamolicu Gospodara da je isprati...

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #39 poslato: Januar 21, 2009, 03:24:27 pre podne »
Ok, pozdravce za VirusaB)

Jeste da je tema mucna, admini neka kazu svoje!;)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #40 poslato: Januar 21, 2009, 03:36:43 pre podne »
Zašto sam predložio brisanje?

Zato što se ovde radi o ličnoj stvari između dva forumaša/ice...Po njihovom pisanju i mom površnom poznavanju obe stekao sam utisak da ne postoje dve humanije osobe od njih.
Mislim da je greška bilo iznošenje celog slučaja na forum,i degradirati ga nivo latino-serije,na šta cela priča počinje da mi liči.

E zato,u cilju očuvanja ugleda foruma,pa i ugleda OBE \\\"zaraćene\\\" strane sam predložio brisanje teme,pre nego počne iznošenje \\\"prljavog veša\\\" ili nekog težeg prozivanja.
\\\"Posao\\\" nije započet ni ugovoren na forumu pa nema razloga ni konflikt razrešavati na njemu,da ne pominjem da dalji razvoj ove teme može dovesti i do polarizacije forumaša,što nam tek nije potrebno...
Ovo nije tema iz politike,nije ni o muzici,ovo je lična stvar između dve osobe i tako bi i trebalo da ostane.

Ovo je naravno moje lično mišljenje,ali smatram da bi forum trebao da se uzdigne iznad palanačkog mentaliteta kakvim bi počeo da liči ako bi se ova tema nastavila...

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #41 poslato: Januar 21, 2009, 04:08:10 pre podne »
Robbyn napisao/la:
Citat
Zašto sam predložio brisanje?

Zato što se ovde radi o ličnoj stvari između dva forumaša/ice...Po njihovom pisanju i mom površnom poznavanju obe stekao sam utisak da ne postoje dve humanije osobe od njih.
Mislim da je greška bilo iznošenje celog slučaja na forum,i degradirati ga nivo latino-serije,na šta cela priča počinje da mi liči.

E zato,u cilju očuvanja ugleda foruma,pa i ugleda OBE \\\"zaraćene\\\" strane sam predložio brisanje teme,pre nego počne iznošenje \\\"prljavog veša\\\" ili nekog težeg prozivanja.
\\\"Posao\\\" nije započet ni ugovoren na forumu pa nema razloga ni konflikt razrešavati na njemu,da ne pominjem da dalji razvoj ove teme može dovesti i do polarizacije forumaša,što nam tek nije potrebno...
Ovo nije tema iz politike,nije ni o muzici,ovo je lična stvar između dve osobe i tako bi i trebalo da ostane.

Ovo je naravno moje lično mišljenje,ali smatram da bi forum trebao da se uzdigne iznad palanačkog mentaliteta kakvim bi počeo da liči ako bi se ova tema nastavila...



I sa ovim se slazem...

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #42 poslato: Januar 21, 2009, 04:10:04 pre podne »
I ja se slazem... sve citam pa ne verujem, ujedam se za jezik jer smatram da nije nasa stvar da komentarisemo...

vendi vendi

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #43 poslato: Januar 21, 2009, 04:29:12 pre podne »
I ja sam za brisanje, ovo vec prevazilazi kriterijume foruma, ovo je licni obracun, pa neka ga njih dve zavrse gde i kako hoce.
Svaka strana ima svoju pricu, svaka je iz svog ugla u pravu (barem tako tvrdi), ali licno mislim da je to SAMO njihova privatna stvar i da niko odnas nije dovoljno upucen u to da bi bio adekvatan komentator.
Teme POLITIKA su drugacije i tamo Rez-ovo i Picoder-ovo vredjanje i prepucavanje ima drugacije znacenje od ovog ovde.

Kao sto Marina kaze:
\\\"sve citam pa ne verujem, ujedam se za jezik jer smatram da nije nasa stvar da komentarisemo...\\\"

Dajem glas za BRISANJE

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Prodaješ li prijatelja za novac?
« Odgovor #44 poslato: Januar 21, 2009, 05:24:24 pre podne »
APSOLUTNO sam protiv brisanja.

Kome se ne sviđa neka ne čita.
Ako akteri hoće da brišu - svako može sam svoje poruke da briše.
Ako akteri hoće da pišu jedan drugom ali ne javno - imaju i tu mogućnost.

Ja sam protiv brisanja bilo čega i zatvaranja. Manite se ljudi, idite na druge teme.

p.s. Iskreno da kažem - nisam čitao celu diskusiju jer me stvarno ne zanima. Slučajno sam naleteo na ovaj deo o brisanju.

NE BRIŠ ITE NIŠ TA

(JA TRAŽIM DA SE OBRIŠ U POSTOVI U KOJIMA SE TRAŽI BRISANJE )