Društvo > ženski kutak

Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )

(1/4) > >>

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
Drage moje,
Kako ste? :)
Š ta vam se lepo desilo ovih dana?
Ko vas je nasekirao?
Opet si se zaljubila u pogrešnu osobu?
Ne znaš šta da uradiš i treba ti pomoć?!...
...
U braku si i ...?...

Hajde da ovo bude pravi ženski kutak! :)

Slobodno pišite sve što vam padne na pamet.
Naši muškarci ovo sigurno neće čitati, jer u naslovu piše da je ZABRANjENO ZA MUŠ KARCE! ;)

Bojan Maletic:
ja mislim da sam zalutao ovde,tako da ja sad idem da ne bih remetio vasu privatnost i komociju....;) :laugh: :blush:

Marina Kovacev:
Muski deo jedva ceka da njuska u ovakvim naslovima, a i zene su nam u poslednje vreme u manjini na forumu, tako da ocito necemo biti same u temi (boky dokaz br. 1 :) )...

Ali ajde da se nadovezem...
Glava me rastura i imam podocnjake od nespavanja, provoda i silnih informacija koje su me sustigle u poslednjih par dana; pojma nemam kako cu izgurati januar jer sam se opet pretovarila obavezama; emotivno stanje mi je haoticno, ali to nije nista novo, pa ne pridajem previse paznje i zivaca tome; mrzim kada muskarci ne shvataju pms i pokusavaju da pomognu na totalno pogresne nacine (hvala na trudu, ali bolje neka cute); u dilemi sam da li da nadogradim francuski manikir ili crvene nokte (ovo prvo je prakticnije, ali crvene obozavam); ... i ne znam, to bi valjda bila tipicna zenska zalopojka... a sta cu kad je tako...:unsure:

a kako si ti? :)

Zoran Sarajlija:
Ma kako živ čovek može imati problema sa bojom noktiju leba ti !?!?  :blink: :hmmm: :hmmm: :fon: :fon: :fon:

Marina Kovacev:
Nije problem nego dilema... nije isto...
ne razumes ti to... :P

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju