Autor Tema: Demografija u kanalu...  (Pročitano 3329 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Demografija u kanalu...
« poslato: Oktobar 31, 2007, 01:11:06 pre podne »
Gledao sam neki dan na TVu, Srbija se nalazi u ocajnom stanju. Demografija 0, što bi rekla jedna moja profesorica... Demografski smo u kanalu... Porodice se teško odlučuju za prinove... Koje bi mere poboljsale stanje u Srbiji?

nemam ime

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 362
    • Pogledaj profil
Odg: Demografija u kanalu...
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 31, 2007, 01:13:46 pre podne »
Bolje da nas je manje. Bicemo jaci i bogatiji!!!

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Demografija u kanalu...
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 31, 2007, 03:00:46 pre podne »
Oko novca sve se vrti.
Tako rece neki reper... A meni niko nikad ne veruje...
;)

mumba

  • Gost
Odg: Demografija u kanalu...
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 31, 2007, 05:14:42 pre podne »
dajte nam posla i novaca i biæe beba!

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Demografija u kanalu...
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 31, 2007, 06:49:37 pre podne »
\\"Lepa sela lepo gore\\"

\\"Ima jedno proročanstvo koje kaže da æe svi Srbi da stanu pod jednu krušku...\\" :side:

{youtube}PBugZL_dAiM{/youtube}

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Demografija u kanalu...
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 31, 2007, 07:01:13 pre podne »
Ovom drzavom vladaju fix ideje!Zato nema dece.

Ognjen Miric

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Odg: Demografija u kanalu...
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 31, 2007, 07:21:16 pre podne »
zasto uvek krivite drzavu za sve???? bilo bi super kad bi ovako ostalo pola ljudi ovde ne zaposleno ne radi nista  i konta kako ce se nazderati za vikend  a voleli bi da im je pun dzep para a da se ne menja nista  u zivotu bar sto se zaposlenja tice pa  gde to ima????

Bojan Beranek

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 249
    • Pogledaj profil
Odg: Demografija u kanalu...
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 31, 2007, 07:24:33 posle podne »
Mislim da ste u pravu sto se tice novca kao i posla ako si obezbedjen i situiran i ne moras bas puno da razmisljas o finansijama da li ces imati za leba i mleka onda bi bilo mnogo vise dece slazem se sa tim stavom polazeci od sebe treba da planiras dewcu 5 god unapred covece!:angry:

mumba

  • Gost
Odg: Demografija u kanalu...
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 31, 2007, 09:13:08 posle podne »
mene  nervira i to što mladi ljudi iz malih sredina za koricom hleba moraju da idu  u beograd nda rade jer vlast samo ulaže u 3 najveæa grada kod nas .a ako se tako nastavi bečej i slična mesta æee u rekordnom roku postati mesta staraca i to æe se desiti geometrijskom progresijom.evo i primera: u poslednjih 5 godina radi posla se u beograd doselilo 400.000 ljudi iz unutrašnjosti .tendencija i dalje raste. pa toliko se ljudi nisu selil još od čarnojeviæa.čak ako se ovakav odliv u bg nastavi pa i ztaj grad ma koliko velik bio i poslova nudio biæe prebukiran i onda æe se ljudi hteti vratiti ali neæe imati gde.ako se ubrzo neka strategija razvoja u ,,praksi\\\'\\\' ne primeni za od prilike 20 godina naš bečej je puk\\\'o ko\\\' balon . i ne samo bečej.jedni æe čak nastaviti pomodsariju da se ide u inostranstvo, i zaista æe eto za 50 godina srbi stati pod 1 krušku a srbija æe se svesti na beogradski pašaluk.

nemam ime

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 362
    • Pogledaj profil
Odg: Demografija u kanalu...
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 31, 2007, 09:39:13 posle podne »
ko nas j*be kad smo GLUPI!!!

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Demografija u kanalu...
« Odgovor #10 poslato: Novembar 01, 2007, 04:09:38 pre podne »
Schuki napisao/la:
Citat
Mislim da ste u pravu sto se tice novca kao i posla ako si obezbedjen i situiran i ne moras bas puno da razmisljas o finansijama da li ces imati za leba i mleka onda bi bilo mnogo vise dece slazem se sa tim stavom polazeci od sebe treba da planiras dewcu 5 god unapred covece!:angry:

Naravno...
Da Bog da ti karma skocila!;)

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Demografija u kanalu...
« Odgovor #11 poslato: Februar 10, 2008, 12:22:45 posle podne »
evo ja sam \\\'78. godiste, stvarno bih vec voleo da imam dete, ali kako, završio sam višu, prosek oko 8,nemam veze i vezice, da dobijem extra posao,  imam platu oko 200tinjak evra, zivim kod roditelja koji imaju slabe penzije, kuću ću jednog dana deliti sa bratom i sestrom, kako ja sa takvom situacijom da se upustim čak i u razmišljanje o prinovama... Jednostanvo nisam u mogućnosti da imam kako tako normalan život, da stvaram porodicu, a sigurno nisam jedini sa takvim i slicnim problemom... :(

Svako bi voleo da moze imati 10oro dece i da su sva situirana.. :(

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Demografija u kanalu...
« Odgovor #12 poslato: Februar 10, 2008, 04:37:06 posle podne »
Samo kukate. Meni su naveći podsticaj u životu moja deca. Nije fraza, jer znam da mi je to najbolji posao do sad. Trudiću se da napravim još koji takav posao.

mumba

  • Gost
Odg: Demografija u kanalu...
« Odgovor #13 poslato: Februar 10, 2008, 06:38:51 posle podne »
kao što kaže gospodin smith,prvo treba da se čovek situira pa tek posle deca!nažalost ne može svako da ih ima tek tako,naravno ja bih pre svega želeo da moja deca žive bolje nego ja ali pošto je to trenutno nemoguće ne bih da se zalećem jer mi nije palo sa neba sve  i sja kao možda nekima!