Društvo > ženski kutak

Kako skinuti fleke različitog porekla ;)

(1/3) > >>

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
Dobrodošli u male savete! :)

Kada radimo nešto, vrlo često se i uflekamo.
Nemojte da se sekirate!

\\\'ajd\\\' ovde da pišemo kako da te fleke skinemo :)

Evo npr.  , ako se uflekamo sa uljem/puteromilibiločimdrugimmasnogporekla, način otklanjanja fleka je vrlo jednostavan.
Na uflekano mesto nanesite malo baby pudera ostavite da odstoji oko pola sata i  operite uobičajenom metodom! :)
Rezultat neće izostati!

ajd\\\' sad Vi! :)

Marina Kovacev:
Kada uflekate kosulju puderom:
prvo probate da skinete vodom, pa napravite jos vecu brlju, onda dodate sapun/prasak - brlja se i zapeni i onda poludite i promenite kosulju, a uflekanu prepustite umecu nezamenljive ves masine! (iskustvo proslog vikenda) ;)

Damir Hadnadjev:
zanimljivo, u prvom savetu puder uklanja fleku dok je u drugom on glavni uzrok :D

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
@Damire, prvi puder je onaj obični beli u prahu, koristimo ga najčešće za bebe, pa ga često u govoru zovemo i bebi puder.
E ovaj drugi je onaj tečni, bojeni, koriste ga devojke/žene, kao podlogu za šminku. :P

...u svakom slučaju, fleku treba prvo skinuti ( što je Marina ustvari i uradila!, jes da nije mogla uflekanu košulju dalje nositi, nego je morala najpre istu oprati, a obući drugu), pa tek onda prati, uobičajeno ;)

Dakle kakve fleke još postoje? ;)

Damir Hadnadjev:
Aha, to vec ima smisla :)
Bas sam u nekom periodu kada ne koristim bebi puder, na meni su ga davno koristili a ja jos nemam na kome :D

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju