Tehnopolis > Mobilna telefonija

Koji mobilni telefon imas? Prednosti? Mane?

<< < (2/14) > >>

Becej City:
Ja trenutno korisstim ovo

http://images.google.com/images?gbv=2&svnum=10&hl=en&q=nokia+6300&btnG=Search+Images

Leana Tajkov:
Joj,ovu krntiju imam vec godinu dana...
Samsung SGH E-720...
Najveca prednost mu je sto se ne zabotira od padanja...mislim da mi je pao preko 100 puta...ozbiljno.
A mane?Tastatura mu je vec otkazala od silnog kuckanja sms-porukica...
I malo je usporio sa radom...
Ali radi :)

nemam ime:
Trenutmo imam nokiu 6300, zadovolljan sam u potpunosti!!!
Mada razmisljam o N95!B)

Robbyn �:
Trenutno imam ovo

Inače prvi telefon koji imam a da nije iz Siemens familije:laugh: U proseku telefon ostaje kod mene po tri godine:silly: Još uvek imam stari Siemens s 55 sa kamerom koja se ubacuje odozdo,i danas radi ko` sat bilo mi žao da se rastanem od njega :( Posle njega bio CX 65 ali nije mogao da s poredi sa S serijom po kvalitetu.Prvi telefon koji sam imao je bio Siemens M35 i verovatno bih ostao veran Siemensima da nisu počeli da gube trku sa ovim novotarijama(mp3 playeri,kvalitet displeja i broj boja,kvalitet kamere...)
Zbog toga mi je još uvek malo neobična tastatura,ali u principu sam zadovoljan i nemam nekih veæih primedbi.

Jedino je glupo što se za ton dolazeæe sms poruke ne može umetnuti mp3 ili neki drugi zvuk nego se mora birati izmeðu nekoliko ponuðenih fabričkih.:S

Z A:
Legendarna Nokia 1108.Extra telefon.Ako nestane(Kradja,izgub...) ili se pokvari(kvar,lom...)Ne pogadja u srce.Pored ovih pogodnosti tu su i pozivi,sms poruke,preusmeravanje poziva,zeleno-crni display,samostalno komponovanje melodija...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju