Društvo > Priroda, ekologija i zdravlje

Svinjski grip !!??!!

(1/17) > >>

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
Š ta znaš o virusu H1N1?
Da li se plašiš, ili...?
Š ta misliš da li je slučajno baš sada \\\"nastao\\\"?

Izvol\\\'te!

Bojan Maletic:
Ja sam ubedjen da nije slucajno nastao,kao sto ni HIV nije,HIV je izmisljen da bi unistio \\\"crnu rasu\\\" u Africi da bi amerikanci tamo napravili \\\"safari\\\" za bogate....
A mislim da su isto tako i SARS i H1N1 izmisljene bolesti,sad skoro je neki americki naucnik,(nemogu da mu se setim imena),izjavio da ima viska najmanje dve milijarde ljudi na planeti....:dry: a isto tako sam ubedjen i da je SEKA (svetska ekonomska kriza) vestacki izazvana,znaci dok god neko ima koristi mi cemo imati i SEKU i DEKU (domaca ekonomska kriza),a kad neko pucne prstima i kaze da je dosta, stvari ce se normalizovati u roku od par meseci....
Isto tako sam siguran da ce tako biti i u vezi sarsa ,i u vezi \\\"svinjskog gripa\\\",kada budu smatrali da su dosta zivota odnele ove bolesti,da je stvoren dovoljan strah i panika medju ljudima,naprasno ce se pojaviti vakcine protiv tih bolesti(koje naravno vec sad postoje),i neko ce opet zaradjivati na prodaji istih....

mumba:
pa normalno je da kada se pravi otrov da s epre njega napravi i protivotrov!grip kao grip sam otreba sad farmaceutska mafija da proda nove skupe lkove(stare antibiotike pod novi mimenom)pa su izmislili svinjski grip!ma dajte  ljudi ko od gripa umire? samo stari ljudi i ljudi kojima je imunitet ravan duli ! a kod nas ta vest dobro dođe političkoj vrhuški da bi se zaobišle goruće političke teme!

Zoran Sarajlija:
izmišljeno...

Marica:
Ma ljudi šta se mi sekiramo oko ovog novog gripa, dok on stigne do naše ekološke zemlje i onako nas neće biti pola. Zato uživaj dok živiš :bejzbolka:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju