Autor Tema: Naša Policija  (Pročitano 18360 puta)

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #105 poslato: Oktobar 30, 2009, 04:50:47 pre podne »
...i ja sam nesvesno \\\"POKLONIO\\\" u subotu 24.10.2009.god. moj APN-4 oko 18,15 nekome...u Dositejevoj 18 ostavio sam motor petnaestak minuta otključanog i kada sam izašao ponovo po njega  :huh:  a njega nema...video sam i čuo motor ispred mene na pola ulice kako ga neko pali i ODEEEEE...\\\"LIK\\\" ga je izgurao, gurao pola ulice nestao u mraku ON i motor...:(  Otišao sam u naš SUP Bečej(u roku od 15.min.) čisto formalnosti da ipak prijavim dežurnom (da budem kulturan da ne kazem PANDURČINI) policajacu krađu,  on nije znao sta da mi kaže... osim uzetih podataka i podataka od motora \\\"JADNIČAK\\\"  je morao da pita svoje kolege ( Kiselog(Sandića) i plavog lika mislim da je iz Srbobrana( inače lakog na obaraču krajem devedesetih na Tisi po pitanju trzaroša) šta da mi kaže (ponaročito kada je saznao da vredio oko 150EU,ni za krivičnu prijavu, pošto \\\"možeš krasti\\\" do nekih ja mislim 18 19 hiljada i malte ne nikom ništa)...odgovor je bio: \\\"Ako dođemo do nekih saznanja javićemo vam...\\\"...klasični primer SRANJA I GLEDANJA U OČI...inače to veče po mom saznanju nestalo je oko dasetak motora...taj famozni poziv se još nije desio...lično mislim da mi je motor što rastavljen u delovima, što isečen za staro gvoždje i utopljen :(:(:(

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #106 poslato: Oktobar 31, 2009, 12:40:01 pre podne »
Na žalost,mislim da si u pravu,to za rastavljanje.Postoji prilično rašireno tržište polovnih rezervnih delova,a i cveta trgovina sekundarnim sirovinama,tako da ono što im ne bude trebalo ide na topljenje.
Nekada davno,kada su meni ukrali motocikl,uzeli su ga i vozili samo dok je bilo goriva,a onda ga ostavili van grada,danas  ih pretope :(

I kada rade takve stvari,to su organizovane bande i to veče bude masovka.Kada su meni obili auto i ukrali mp3 player,to veče je u Bečeju obijeno još 20 automobila pored moga.
Uhvaćeni su i bio na sud,gde sam i saznao broj oštećenih to veče,ali naravno od svega nije bilo ništa po pitanju nadoknade štete.

Zanosio sam se mišlju da namerno ostavim auto i ne skinem pločicu ponovo a negde čekam u zasedi,i ako se \\\"nešto\\\" upeca spakujem u gepek odnesem van grada i uradim \\\"prevaspitavanje\\\"...
Višestruka korist,jedan lopov manje,pomogao sam društvu,a lopov će moći da konkuriše za invalidsku penziju pošto i onako ne voli da radi...
Ali onda bih još ja završio u zatvoru.

Ma trula je ova država i sistem vrednosti u njoj skrojena po meri lopova...

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #107 poslato: Oktobar 31, 2009, 11:56:05 posle podne »
...u PETAK 30.10.2009. god. tokom pre podneva obavešten sam da mi je motor APN-4 pronađen (inače našli su ga u Senti)  :huh: ...iskreno rečeno sam prijatno bio iznenađen :blink: ...još ne znam u kakvom je stanju pošto idem u SUP po njega u ponedeljak, ali to je trenutno nebitno, važnije je da se pohvata BAGRA koja hoće leba bez motike  :giljotina:...ovim putem hoću da se zahvalim SUP-u Bečej  :pandur:...TNX  :tapsh:  tj. inspektorima koji učestvuju u istrazi i nadam se da ovo nije bio puki slučaj nalaženja motora već da su pohvatali tu grupi ili kako ih već zvati...mada i dalje stojim iza reči u vezi  onog \\\"NAŠ EG\\\" tj. vašeg VAJATA ERPA sa kraja devedesetih koji je harao Tisom sa svojim partnerom P.P.  ...

Joe melnik

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 42
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #108 poslato: Novembar 02, 2009, 02:45:44 pre podne »
Prvi put sam dobio batine od nase Milicije 1986-te godine u Backom Petrovom selu na EDDA koncertu. Svirka je bila na otvorenom ono igraliste ili sta vec tamo kod pijace . Za vreme koncerta smo skakali zajebavali se sto je to  izgleda smetalo nekim primitivnim milicionerima pa su svoje frustracije imali prilike dobro da isprazne . Zgrabili me za kosu zavrnuli mi ruku odvukli me ko zivotinju iza nekog autobusa i ispegali me dobro .Nisam bio jedini isli su oni tako redom skinuli \\\"sapke\\\" i udaraj

Drugi put sam dobio batine u Beogradu na Motorhead koncertu .Stajali ispred hale Pionira kad odjednom neko se dere jebem vam sve narkomani i poceli nas udarati pendecima :laugh:

Hteo sam da kazem da su ipak danasnji policajci koliko toliko civilizovaniji od onih sto smo mi preziveli pre dvadesetak godina.

Eto a nikad nisam nista veliko ni uradio a nisam ni imao karton aka \\\"crna knjiga\\\" u miliciji
pa dobio batine od njih .

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #109 poslato: Novembar 03, 2009, 11:07:43 posle podne »
Nije u pitanju bečejska policija ali morao sam da podelim ovo sa Vama,jer pojava je česta i svojstvena u svim gradovima,a ne samo u Užicu kako je ovde na snimku.

{youtube}JLenuuLxHSA{/youtube}

mumba

  • Gost
Odg: Naša Policija
« Odgovor #110 poslato: Novembar 03, 2009, 11:17:29 posle podne »
pa možda se ljudi žure da ,,UHAPSE\\\'\\\' kriminalce neke?

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #111 poslato: Novembar 03, 2009, 11:20:25 posle podne »
Bez rotacije?;) Eto kakvi će nas zaustavljati od 10. decembra i tražiti bilo kakav razlog ne bi li nas kaznili i napunili budžet (rupu bez dna)...

mumba

  • Gost
Odg: Naša Policija
« Odgovor #112 poslato: Novembar 04, 2009, 02:50:47 pre podne »
hehe pa u žurbi može svašta čovek da zaboravi.moram biti malo ironičan!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #113 poslato: Novembar 05, 2009, 10:58:14 posle podne »
Obilazenje preko duple bele linije...u krivini...bez zmigavaca...brzinom preko 100Km/h gde su radovi u toku (i verovatno ogranicenje na 40Km/h)...
I takvi treba da sprovode zakon...a na zalost 80% policije je takva...jbm ti ja ovu Banana Dzamahiriju od drzave...

Pera Petrovi�

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #114 poslato: Novembar 07, 2009, 04:33:46 pre podne »
Hronika i Društvo (sve vesti)   

Policajac dilovao drogu
Petak, 6. novembar 2009. 19:56     


Policijskom službeniku Nenadu G. (32) iz sela Prekadin kod Prokuplja određeno je policijsko zadržavanje zbog pomaganja u proizvodnji i prodaji droge, saopšteno je večeras iz MUP-a Srbije.

On je osumnjičen da se u septembra i oktobru povezao sa ljudima koji su uhapšeni u nedavno sprovedenoj akciji \\\"Morava\\\" na području Policijske uprave u Prokuplju.

Nenad G. će, uz krivičnu prijavu, biti priveden istražnom sudiji Okružnog suda u Prokuplju.

(Beta)

Ovo je istina, na žalost i Bečeju policija bivša i sadašnja diluje!
Za \\\"plavog Z\\\" ->http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=151971

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #115 poslato: Novembar 07, 2009, 04:49:01 pre podne »
...Plavi_Zoro verovatno jos uvek oštri mač...:laugh:...uhapsiše 500 dilera  a njih 400 pušteno...pohvatana sitna riba pljuckavica dok su \\\"BOSOVI\\\" verovatno OK ...

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #116 poslato: Novembar 07, 2009, 04:54:10 pre podne »
Golum973 napisao/la:
Citat
pohvatana sitna riba pljuckavica dok su \\\"BOSOVI\\\" verovatno OK ...


Da,ni ja nisam mogao da se otmem tom utisku kada sam gledao snimke hapšenja.Neki socijalni stanovi,narko diler spava na nekom olinjalom kauču,sve u svemu beda i sirotinja...
Samo malo reklame za Dačića,pa ko proguta-proguta.Jasno je kao dan da glavni dileri nisu dirani,kao ni da je prekinut dotok droge.

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #117 poslato: Novembar 17, 2009, 11:59:54 posle podne »
...i šta sada reći...:blink: ...nešto pametno...??? :huh:...a šta...???:dry:  ...reči kazuju sve izgleda...:(  

Uhapšen šef policije u Š apcu
Policajci uzimali mito od Kineza


Vesko Ilić (41), šef Odseka granične policije za strance i suzbijanje ilegalnih migracija i trgovine ljudima Policijske uprave u Š apcu, i njegov saradnik, inspektor Aleksandar Savić (40), uhapšeni su zbog sumnje da su osmorici Kineza koji su ilegalno ušli u Srbiji izdali dozvole o privremenom boravku, za koje je pojedinačno naplaćeno i do 4.000 evra.


U akciji hapšenja, koja je izvedena prošle nedelje, pripadnici Sektora unutrašnje kontrole MUP Srbije priveli su i advokaticu Dragicu V. i dvojicu državljana Kine.
- Osumnjičenim policajcima na teret se stavlja da su za osam Kineza koji su ilegalno ušli u Srbiju izdali dozvole o privremenom boravku na osnovu kojih su oni Ambasadi NR Kine u Beogradu prijavili da su izgubili pasoše i dobijali nove. Načelnik i inspektor su potom u nove pasoše unosili odobrenje privremenog boravka u Srbiji, a cena jedne takve dozvole bila je od 3.000 do 4.000 evra - kaže za „Blic“ izvor blizak istrazi.
Kako saznaje „Blic“, kriminalne radnje Veska Ilića otkrivene su pre mesec i po dana kada je zbog više krađa uhapšen meštanin sela Ribari. Listingom poziva njegovog mobilnog telefona otkrivena je intenzivna komunikacija između osumnjičenog i policijskog šefa Ilića. Svi razgovori obavljeni su u kasnim noćnim satima i pred zoru. O razgovorima je obaveštena Služba za borbu protiv organizovanog kriminala, nakon čega je usledila istraga koja je dovela do hapšenja.
Dvojica uhapšenih Kineza terete se da su nalazili sunarodnike, koji su plaćali za dobijanje odobrenja privremenog boravka, dok je advokatica, prema nezvaničnim informacijama, bila posrednik između Kineza i dvojice osumnjičenih pripadnika MUP Srbije. Oni se krivičnom prijavom terete za nedozvoljeni prelazak državne granice i krijumčarenje ljudi. U šabačkoj policiji „Blicu“ je potvrđeno da je na osnovu istrage Sektora unutrašnje kontrole bilo hapšenja, ali u interesu istrage nisu želeli da saopšte više detalja.

http://www.blic.rs/hronika.php?id=120973

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #118 poslato: Decembar 09, 2009, 03:53:09 posle podne »
http://www.blic.rs/hronika.php?id=124557

Važno je. Obratite pažnju, da bi sačuvali Vozačku dozvolu.:) :)

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #119 poslato: Januar 15, 2010, 08:31:18 posle podne »
Nisam znao da vozačka dozvola treba da se potpiše...