Autor Tema: Naša Policija  (Pročitano 18160 puta)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #120 poslato: Januar 15, 2010, 11:00:17 posle podne »
Sećam se da su 90-ih u Mađarskoj saobraćajci terali naše državljane da potpišu vozačku ako nije bila potpisana ali nisu kažnjavali zbog toga.
Ali 5000 dinara zbog te gluposti i 4 boda???? Btw potpisao je danas posle skoro 10 godina (na leto moram da je produžim:laugh:  )

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #121 poslato: Januar 15, 2010, 11:41:54 posle podne »
...tnx momci...upravo sam je potpisao posle 16 god....

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #122 poslato: Januar 16, 2010, 02:08:51 pre podne »
E, a de se to potpisuje???

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #123 poslato: Januar 16, 2010, 03:27:54 pre podne »
Mali_Lala napisao/la:
Citat
E, a de se to potpisuje???




http://www.youtube.com/watch?v=7VzaBkZGDKc

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #124 poslato: Januar 16, 2010, 07:03:00 pre podne »
Sarkazam je cudo. :)
Mada u medjuvremenu cujem da je gosn ministar izjavio da to nigde ne pise u zakonu, i da se slucaejvi gde je kazna naplacena prijave direktno njemu, da kazni doticne policajce...

mumba

  • Gost
Odg: Naša Policija
« Odgovor #125 poslato: Januar 16, 2010, 08:50:47 posle podne »
ta šta vam je teško da se potpišete mada jeste glupost,ja sam svoju potpisao kad sam je dobio i kada sam je produžio pre 4 godine!

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #126 poslato: Januar 16, 2010, 09:03:40 posle podne »

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #127 poslato: Januar 21, 2010, 03:27:16 pre podne »
[quote ]Zaječarska policija podnela je prijavu protiv Gorana Jovića, vozača \\\"audija\\\", čiji je vlasnik Uprava za zajedničke poslove republičkih organa, zbog bahatog ponašanja i ometanja uviđaja saobraćajne nesreće u kojoj je prekjuče nastradao Pero Đ. (21). Kako \\\"Blic\\\" saznaje, Jović je automobilom prešao preko delova tela nastradalog.

Istražni sudija Osnovnog suda u Boru Jasminka Stefanović, koja je obavila uviđaj i naložila policiji da napiše prijavu, rekla je da je Jović pretekao kolonu vozila, prošao preko označenih tačaka sa uviđaja i nije se obazirao na znak policije da se zaustavi. Stao je tek kada su se istražni sudija, tužilac i policajci rukama oslonili na haubu automobila kojim je upravljao.
- Skoro da nas je pogazio. Kada je konačno bio prinuđen da zaustavi automobil, bio je bahat i drzak. Prvo se pozvao na imunitet, a potom na imunitet ženske osobe koja je bila s njim - rekla je Stefanović.
Prema njenim rečima, uvidom u legitimaciju osobe koja je bila u automobilu, utvrđeno je da legitimacija pripada Skupštini Srbije, ali da ta osoba nije poslanik i da je ne štiti imunitet.
- Osoba u kolima se i nije pozivala na imunitet, ali se vozač bahato ponašao i svađao s policijom. Da nismo imali težak uviđaj, naložila bi njegovo hapšenje - rekla je istražni sudija i dodala da čak ni osoba sa imunitetom ne sme da ugrozi mesto uviđaja.
O prijavi je juče obavešten i generalni sekretar Skupštine Srbije Veljko Odalović, koji nije znao da kaže koga je Jović vozio, niti kojim povodom.
- Tražio sam da Jović sutra dođe i objasni šta je tamo tražio i koga je vozio jer mu ja nisam odobrio putni nalog, a zamenik direktora Uprave za zajedničke poslove Aleksandar Milijanović mi nije rekao da ga je on angažovao - rekao je Odalović za \\\"Blic\\\" [/quote]

Toliko o neselektivnoj primeni novog ZOBS-a...Ali to smo već znali zar ne?Najkrivlji su oni vozači u Zastavinim vozilima i najveća pretnja po bezbednost u saobraćaju,pa ih zato policija najviše i zaustavlja.
E sada će pod pritiskom javnosti MOŽDA i uhapsiti ovog \\\"Fanđa\\\",a onda će neko stopirati sudski proces i sve pasti u zaborav.
U međuvremenu će napisati jedno 100-nak kazni vozačima koji nemaju dovoljan broj ziherica u kompletu prve pomoći,ipak su oni veća pretnja,je l`i tražiti zimsku opremu u martu na temperaturama od +20 stepeni...

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #128 poslato: Januar 21, 2010, 08:29:52 pre podne »
Ti se jos nerviras oko toga? Ma bre ovo je zemlja Smrdija. Ovde sve funkcionise tako. Vidis kako je prosao i tender za fiksnog operatera. Namesteno do bola. I ZOBS je tako namesten. U Srbiji je uvek sirotinja placala najvise i uvek ce tako i biti...

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #129 poslato: Januar 22, 2010, 04:55:58 pre podne »
Srbija je SMRAD!!!!

mumba

  • Gost
Odg: Naša Policija
« Odgovor #130 poslato: Januar 23, 2010, 10:41:25 posle podne »
Virus napisao/la:
Citat
Srbija je SMRAD!!!!


ovim je sve rečeno!

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #131 poslato: Mart 13, 2010, 07:16:11 pre podne »
Slika kaze sve...a Jelen je cudo...:laugh:

mumba

  • Gost
Odg: Naša Policija
« Odgovor #132 poslato: Mart 13, 2010, 09:39:33 posle podne »
brate mili sudeći po očima taj je pola gajbe najmanje zvizn\\\'o!

miklos tuza

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #133 poslato: Mart 18, 2010, 03:18:00 pre podne »
Pa posle idu i kaznjavaju obicne gradjane- naravno one koje ne poznaju.

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Naša Policija
« Odgovor #134 poslato: April 01, 2010, 05:05:31 pre podne »
Izvinite gospodo iz policije za to što sam VUK`O koLA jesenas ,ali eto,ja param malo bolje...Kursardžije obične...