Autor Tema: Pazljiv muskarac = papucar?  (Pročitano 16411 puta)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Pazljiv muskarac = papucar?
« poslato: Septembar 14, 2007, 10:02:11 posle podne »
Ajde da vas cujem...
Zasto je papucar sinonim za coveka koji se trudi da ugodi svojoj zeni... I zasto su ti tzv. papucari vise napadnuti nego oni koji su siledzije... Zar ne bi trebalo da bude obrnuto?!

Zorica Georgijević

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 43
    • Pogledaj profil
Odgovor:Pazljiv muskarac = papucar?
« Odgovor #1 poslato: Septembar 14, 2007, 10:14:59 posle podne »
Prvo:termin\\"papučar\\" uglavnom koriste osobe koje nisu kompetentne da pričaju o tome, jer ne znaju koje je pravo značenje te reči! Drugo:što se tiče momčiæa koji se upinju da ugaðaju devojci i skidaju joj zvezde sa neba..ma hajde..kome to još prija u neograničenim količinama??!!

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odgovor:Pazljiv muskarac = papucar?
« Odgovor #2 poslato: Septembar 15, 2007, 12:02:41 pre podne »
Pa i ja sam otprilike došao do sličnog zaključka,što se više trudiš oko devojke to je ona gora prema tebi.Potvrðeno nekoliko puta u praksi.

Daleko od toga da zastupam nasilno ponašanje.Nikada u životu nisam bio nasilan prema ženskoj osobi-NIKADA,moj metod je više ignorisanje,mnogo ih više pogaða.

Što se tiče pažnje prema devojci,smatram normalnim da joj otvaram vrata,primaknem stolicu,dam svoju jaknu ako joj je hladno,pa makar me neko nazvao i papučarom zbog toga,ali dobro je s vremena na vreme iskulirati neki poziv,popričati s nekom drugaricom ili otiæi na piæe s istom,praviti se da si zaboravio neki datum,čisto da bi održao vezu zanimljivom,jer ako baš sve ugaðaš,uskoro devojci postaješ dosadan i predvidljiv,jel`tako devojke?;)

mumba

  • Gost
Odgovor:Pazljiv muskarac = papucar?
« Odgovor #3 poslato: Septembar 15, 2007, 11:09:57 posle podne »
zastupam robbynov stav ali to se više dešava kod mlaðih devojaka dok(po meni) kod devojaka(žena?) moje generacije to baš i nije slučaj.više je to neiskustvo ili neiživljenost što me podseti na onu pesmu ja mogu,mogu sve sa dvadeset i dve!

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odgovor:Pazljiv muskarac = papucar?
« Odgovor #4 poslato: Septembar 16, 2007, 02:27:48 pre podne »
Mislim da je termin \\"papucar\\" glupost koja je nastala iskljucivo u muskom svetu, kao proizvod (ne)razmisljanja neke nezrele osobe...:laugh:  Paznja je nesto bez cega ni jedna veza ne bi uspela.Ali ok je da nekad strecnete svog partnera cisto da vidite kako ce odreagovati... A sto se tice Robbynovog kafenisanja sa drugaricom ;)  mislim da i u tome treba biti umeren i paziti, jer... Kod devojaka to bas ne izaziva pozitivnu reakciju (moje misljenje, koje varira od devojke do devojke!)... Uvek treba razmisljati kako bi se vi osecali u takvom slucaju-cim tako razmisljate, znaci da vam je stalo do partnera,ali ako ni ne pomislite na tako nesto- to vec nije za pohvalu...

Igor Trbic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odgovor:Pazljiv muskarac = papucar?
« Odgovor #5 poslato: Septembar 18, 2007, 03:18:17 pre podne »
pa recimo ja gledam da ugodim devojci shto je vishe moguce.....mada me je bivsha veza podstakla na suprotno- koliko god se ja trudio previshe je! :/ mada opet to zavisi od osobe do osobe.....za sada sam mogao da prosudim iz malog iskustva ( jedna veza ) tako da cu se vratiti ovamo kad budem bio pametniji shto se ovog tiche :)

a da umalo zaboravih-papuchar.....hmm.....pa ne pogadjaju me mishljenja drugi, mislim na one koji mi nisu nishta, tako da svako ima pravo na svoje mishljenje ali ga ne moramo i uzeti kao ozbiljno to je nasha stvar.....zar ne? :)

Menjano: shadow_dancer,   17.09.07 20:21

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odgovor:Pazljiv muskarac = papucar?
« Odgovor #6 poslato: Septembar 18, 2007, 10:13:08 pre podne »
Mislim da je i ljubomora imala udela u svemu tome... Što se mene tiče mali znaci pažnje su uvek pomerali planine...

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odgovor:Pazljiv muskarac = papucar?
« Odgovor #7 poslato: Septembar 23, 2007, 06:53:09 posle podne »
Nisam zastupnik te teze da je papuchar onaj ko je pazljiv... Eto, to je ono chemu sam razglabao na temi \\"Zvezde Granda\\". Sve vrednosti su ispomerane!!!

20-ih godina proshloga veka to je bilo Okej, biti sharmantan, dobar... Tako neko stanje svesti se zadrzalo u svim iole normalnim zemljama.


A mi?
Shta, veci sam frajer i ribe se vishe loze na mene ako jache prdnem, ako mi motor vishe bruji, ako se potuchem vishe puta u gradu za noc??? Jel to frajer!? A shto nema ni srednju, to nije bitno, vazno je da moze da ti pukne shamar kad\\\' mu se digne, da te tretira kao zivotinju. Jadna smo mi nacija, pa to ti je...

I naravno, u tako izvrnutom sistemu vrednosti, svako tera svoju korist te se chesto deshava da koja god strana vishe davala vezi - ova druga koristi.

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odgovor:Pazljiv muskarac = papucar?
« Odgovor #8 poslato: Septembar 23, 2007, 09:01:41 posle podne »
...pokazi koju zvezdu da ti skinem...
 

Leana Tajkov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 284
    • Pogledaj profil
Odgovor:Pazljiv muskarac = papucar?
« Odgovor #9 poslato: Septembar 23, 2007, 10:04:58 posle podne »
Ne vidim razlog zasto bi se neki muskarac nazivao papucarom ako zeli da pokaze da je lepo vaspitan i da mu je stalo do devojke?!
Ako zelis da ugodis devojci,znaci da ti je bitna.
A sto se nasilja tice...meni nije normalno da decko udari devojku :(
Pre bih ja tukla decka nego on mene :laugh:

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odgovor:Pazljiv muskarac = papucar?
« Odgovor #10 poslato: Septembar 23, 2007, 10:07:16 posle podne »
hihi ko se tuče taj se voli :)

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odgovor:Pazljiv muskarac = papucar?
« Odgovor #11 poslato: Septembar 24, 2007, 01:48:17 pre podne »
Nasilje je nesto cega u poslednje vreme ima puno. Necu reci da su devojke nevine u svemu tome, posto mnoge znaju da provociraju i da se ponasaju nedolicno, ali da sam musko u zivotu ne bih udarila devojku ma koliko me iznervirala...

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odgovor:Pazljiv muskarac = papucar?
« Odgovor #12 poslato: Septembar 25, 2007, 06:59:07 posle podne »
Meni slobodno mozete reci da sam papucar.. Vec su mi milion puta govorili.. Ne jedim se...
Samo gledam ko je taj plitkoumnik koji ce me tako nazvati samo jer se ophodim prema devojci kao prema princezici...
Volim je i to pokazujem... Ona je skroz OK i ne koristi to..
Bas smo se nasli...
:P

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odgovor:Pazljiv muskarac = papucar?
« Odgovor #13 poslato: Septembar 26, 2007, 08:23:11 pre podne »
To je stvarno divno cuti!!!;)
Lepo je kad se devojka oseca kao princeza- to je pravi decko...;)

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odgovor:Pazljiv muskarac = papucar?
« Odgovor #14 poslato: Septembar 26, 2007, 09:35:27 pre podne »
:blush:
:)