Autor Tema: Motorashi  (Pročitano 9659 puta)

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Motorashi
« Odgovor #45 poslato: Septembar 09, 2009, 01:56:31 pre podne »
DORDE napisao/la:
Citat
bas tako, dve grupe.
eno kad je bio moto susret, stariji mororasi su lepo polako paradirali ulicama, dok su mladji gledali ko je brzi.
ko prezivi period qrchenja, prodace motor i kupiti nesto pametno ili ce ga cuvati za retke prilike kao sto su moto susreti...
oni matorci koji ne gledaju motor ni kao preku potrebu ni prestiz, gledaju ga kao jedan od simbola rekerskog nacina zivota.
mislim zamisli debelog polusedog 45+ istetoviranog bradonju u iscepanim farkama i koznoj jakni kako dolazi na moto susret autobusom, bicikom, kolima... nije to to! mora brm brm motor da se cuje i da se vidi + 50km/h pivo i rokenrol bazmeeeeg! :woohoo:


Je si li ovog OPISAO DORDE?????

:lolpopodu: :lolpopodu:

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Motorashi
« Odgovor #46 poslato: Septembar 09, 2009, 02:07:45 pre podne »
e bas taki

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Motorashi
« Odgovor #47 poslato: Septembar 09, 2009, 04:00:19 pre podne »
Koliko sam ja upućen,oni koji voze skutere,ili ove sportske motore NISU bajkeri (neko je pomenuo moto-susrete) tako da se svakako ne mogu svrstavati pod rock subkulturu.

Mislim da je i uslov za učlanjenje u neki moto-klub vozačka dozvola \\\"A\\\" kategorije pa većina ovih sa skuterima i Tomosima otpada.

E sad,šta su ovi,sa sportskim motorima ne znaju ni oni...Ulični trkači u pokušaju valjda,jer 90% onih prekršaja koji su spomenuti čini upravo ova grupacija, iz jednostavnog razloga što motori koje voze pravi bajkeri i nisu konstruisani za takve \\\"vratolomije\\\" nego za ležernu vožnju i krstarenje i uživanje u vožnji.

Sad,što se kod nas izmešaše i babe i žabe,ni prvi ni zadnji put (setimo se turbo-folka),pa se tako samo kod nas neko ko vozi sportski motor,nosi kajlu i sluša narodnjake može nazvati bajkerom.

Moje viđenje stvari...
Bajker ceni svoj motor više od svega,zar bi onda radio te gluposti koje smo spomenuli?
Ne,voziće polako,osluškujući rad motora i uživajući u pogledima koje izaziva dok mu gledaju uglancanog ljubimca sa sve onim hromiranim delovima...

mumba

  • Gost
Odg: Motorashi
« Odgovor #48 poslato: Septembar 09, 2009, 04:46:50 posle podne »
pa to je gušt a ne onoo zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ni ne primetiš ništa!a i većina klinaca na trkalicama ni ne ume da vozi taj motor sem pravolinijski!

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Motorashi
« Odgovor #49 poslato: Septembar 30, 2009, 05:59:04 pre podne »
Evo, sad je neko na nekom opasnom motoru zujao po gradu.. Cuo sam ga iz sobe, a nisam bas blizu centra.. :)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Motorashi
« Odgovor #50 poslato: Septembar 30, 2009, 09:30:35 pre podne »
...prosao je pored Zmaja jedno 20 puta divljacki... :S

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Motorashi
« Odgovor #51 poslato: Septembar 30, 2009, 09:40:58 pre podne »
jbt pa tamo je lezeci policajac, i jos ako ide u pravcu od asa prema muriji, ima STOP. :S

btw. obratite paznju koliki je taj znak, najveci stop u selu :woohoo:

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Motorashi
« Odgovor #52 poslato: Septembar 30, 2009, 02:27:03 posle podne »
DORDE napisao/la:
Citat
jbt pa tamo je lezeci policajac, i jos ako ide u pravcu od asa prema muriji, ima STOP. :S

btw. obratite paznju koliki je taj znak, najveci stop u selu :woohoo:


Kad takav \\\" nekršten\\\" vozi, on nevidi ni belu mačku, a ne znak Stop.Potencionalni \\\" ubica\\\"i \\\" samoubica\\\". Tatin sinčić.:angry: :angry:


Ovaj bi ga naučio reda, sas lopatu.

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Motorashi
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 01, 2009, 03:28:26 pre podne »
nemojte popa mesati u neke stvari koje nisu njegov posao...
Nego kada smo vec kod toga,policajcima je posao odrzavanja javnog reda i mira,i bezbednosti gradjana,gde su bili oni,da ga zaustave??? nema ih nigde po gradu...:(

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Motorashi
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 01, 2009, 04:12:18 pre podne »
...

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Motorashi
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 01, 2009, 04:30:05 pre podne »
Ovome sam i ja prisustvovao. Kod Savulje svaki dan nekoliko puta. A kad im treba nekog da kazne, stanu tamo gde izlaze autobusi i pecaju. Bas im nije fazon. Zar za njih zakon ne vazi?
A ako sam ja cuo od kuce onog lika, morali su ga i oni cuti! Garantovano su sedeli u stanici i komentarisali \\\"Jaoj, samo da ne udari nekog, pa da moramo da izlazimo\\\"...
Nadam se da gresim. :)

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Motorashi
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 01, 2009, 08:42:45 pre podne »
mislim da nema smisla dalje konstatovati kakva nam je policija.
ako vam se putevi ukrstaju, usporis za slucaj da on ne zeli da stane na stop ili crveno. ako stane - prodjes. ako ne stane - sacekas.
i nema jeda, vozi dalje.
u ostalom mnogo su opasnije situacije kada dvoje troje biciklista voze jedan pored drugog, sa sve decom na paktregerima.
da ne pricam o biciklistima koji na prvenstvu skrecu u levo najkracim putem a ti hoces desno, znaci ne smeta i mozes da krenes ako ti niko ne dolazi sa leve strane ali budala krene na tebe... svega ima.
to sto nema saobrajajki po gradu, narocito pre podne, je veeelika sreca za sve.

danas je neki motoras na plavoj motorchini vozio k\\\'o lud i to zelenom ulicom, a ko blesav skrenuo u desno prema stadionu.
tu je, davnih dana bila saobracajka u kojoj je, kako prica kaze, motor \\\"prepolovio\\\" ficu.
ja bi postavio lezece policajce one veeeelike betonske kao u srbobranu (u neposrednoj blizini skole), da moras da usporis 5-10km/h. i ja bi ih psov\\\'o, ali bismo se resili budala i osecali bismo se sigurnije.

savet motorasima: nek se jebu, slab nam je natalitet. a kad se razmnoze nek se onda igraju sa zivotom ali samo sa svojim.

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Motorashi
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 01, 2009, 07:01:53 posle podne »
Uh bre DORDE, sve si pogodio. Tačno je tako. Postavljanje ležeći policajaca, ( ne pijanih) bi bilo stvarno rešenje.

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Motorashi
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 01, 2009, 07:03:26 posle podne »
boky81 napisao/la:
Citat
nemojte popa mesati u neke stvari koje nisu njegov posao...
Nego kada smo vec kod toga,policajcima je posao odrzavanja javnog reda i mira,i bezbednosti gradjana,gde su bili oni,da ga zaustave??? nema ih nigde po gradu...:(



Ja sam tu mislio na to, da bi ON  mogao da ih prevaspita, sa \\\" lopatom\\\".Veruj mi boky, vredelo bi.:)

mumba

  • Gost
Odg: Motorashi
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 02, 2009, 10:35:05 posle podne »
rumunske pandure i da vidite!