Autor Tema: Elektronsko zezanje  (Pročitano 3384 puta)

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Elektronsko zezanje
« poslato: Jul 26, 2009, 09:38:13 posle podne »
Želim da na ovom mestu podelim sa vama moje novo iskustvo sa Platnom karticom VOJVOĐANSKE BANKE
Moj otac je nedavno stigao u bolnicu zbog izliva krvi na mozak.
A kao i većina penzionera nije dao nikome punomoć.
I naravno kako to uvek biva, i posle dugogodišnjeg nagovaranja da obnovi karticu on je bio uporan u stajanju u redu za penziju.
Džaba sam mu govorio da ne mora da čeka u redu.
Dovoljno je samo da zapamti broj pin koda i uđe do bankomata i za par minuta penzija je u džepu.
Kada je stigao iz bolnice, dovodim radnika banke da mu uruči novu karticu i nakon toga sav ponosan što sam mu otvorio oči odem u subotu da mu podignem penziju( isplata je počela u petak)za one koji stoje u redu.
Evo izmiče i nedelja a danas sigurno neću uspeti, a pitanje je i sutra kada ću moći da je podignem jer još nije proknjižena.
U mojim čestim odlascima do bankomata srećem nekoliko ljudi sa istim simptomima pa se pitam ko kome ovde uvlači struju?
Bankari na sav glas viču svima da penzije mogu podići dan ranije na bankomatima. Nemojte stajati u redovima i stvarati gužvu mole oni.
O čemu se onda ovde radi?
Krivica mog oca je što mi nije dao punomoć, to je istina. Ali moj otac je običan čovek a ne finansijski stručnjak kao oni.
Verujem da bi neko u svetu oko nas odgovarao zbog ovakve neprijatnosti, a dok kod nas ne bude tako ja ću da se zajmim da mu kupim lekove i da čekam nečiju milost.

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Elektronsko zezanje
« Odgovor #1 poslato: Jul 26, 2009, 09:45:16 posle podne »
Heh,očigledno nemaš iskustva sa filijalom Komercijalne Banke u NB.

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Elektronsko zezanje
« Odgovor #2 poslato: Jul 26, 2009, 10:17:29 posle podne »
Robbyn napisao/la:
Citat
Heh,očigledno nemaš iskustva sa filijalom Komercijalne Banke u NB.


Ne zavidim ti. Ja bar mogu da se bunim a komercijalna banka je policijska pa možeš da dobiješ i batina.:P

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Elektronsko zezanje
« Odgovor #3 poslato: Jul 27, 2009, 02:57:57 pre podne »
Pozdrav Muvo,
penziju moje majke podigoh juče u 19 i 30 na bankomatu Vojvođanske banke, što će reći da je bila proknjižena.
Ne znam da li sam šta pomogla, ne znam tvoj telefon da javim da penziju možeš podići odmah. Ipak informacija će vredeti i sutra, jer najveći broj penzionera, penziju prima preko Vojvođanske banke, s toga tako velika gužva, koja će biti i sutra.
Na bankomatu je lakše, i brže,... jedino da bude struje, koje u poslednje vreme, malo malo pa nema:dry: !

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Elektronsko zezanje
« Odgovor #4 poslato: Jul 28, 2009, 04:35:35 pre podne »
Hvala Lusy, bila greška u knjiženju. Podigo danas, napokon.