Autor Tema: Praznik Opštine Bečej?  (Pročitano 8452 puta)

mumba

  • Gost
Odg: Praznik Opštine Bečej?
« Odgovor #45 poslato: Avgust 02, 2009, 02:01:46 pre podne »
svaroga mi dorde biće evi metala i ladna piva ko zna možda čak i razbijenih glava i polomljenih rebara i napuklih cvanica kad se svi intoksiniraju nekim jeftinim alkoholom !tako bi ova nara manifestacija dobila opštenarodno prihvaćenu crtu i karakter!

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Praznik Opštine Bečej?
« Odgovor #46 poslato: Avgust 02, 2009, 07:47:55 pre podne »
Fingerbang und Hor gradskog pozorista rasturaju.... :tapsh:

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Praznik Opštine Bečej?
« Odgovor #47 poslato: Avgust 02, 2009, 03:52:37 posle podne »
boky

Jesi zadovoljan?? Ipak na kraju programa proslave, svi će te biti zadovoljni.:) :) :) :) :) Dobri su ovi \\\" fosili\\\" zar ne..??:) :) :)

http://www.youtube.com/watch?v=t-H47c3xnZo

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Praznik Opštine Bečej?
« Odgovor #48 poslato: Avgust 02, 2009, 05:58:33 posle podne »
Evo ako mogu i ja da kažem neku reč :)

 Ako zanemarimo činjenicu da Z. Bogdan nastupao u vrlo kratkom vremenskom intervalu u okolnim mestima,ipak je vanserijski umetnik i šoumen kao on uspeo da prepuni gradski trg i zadrži svu tu masu do kraja svog nastupa.

Š to se tiče Magdike,nisam baš poklonik njene muzike,ali verujem da je i ona imala svoju ciljnu grupu,a ipak je ovo manifestacija tipa: za svakog po nešto :)

E sad ono što mi je smetalo:

Nedostatak parking mesta!Nekoliko većih parkinga je zatvoreno zbog mesta održavanja manifestacije a nisu napravljeni novi alternativni.Druga stvar,ponovo je došla do izražaja navika nekih moram reći PEDERA koji i dalje zauzimaju i po dva parking mesta bahato parkirajući.
Predlog za gradske vlasti,iznajmite pauk za vreme dešavanja ovakvih manifestacija-višestruko će vam se isplatiti,imao bi posla celu noć!
Druga stvar,možda ja nisam primetio,ali nisam video povećan broj kontejnera za bacanje smeća koji su neophodni kod ovakvih masovnih okupljanja kao ni mobilne ekipe iz gradske čistoće koji bi uklanjali smeće koje nesavesni bacaju van kanti.
To je sistem koji se kod naših dešavanja primenjuje već godinama i prilično efikasno deluje i daje lepšu opštu sliku o NB-u kao čistom i urednom gradu.
Kažem,možda ih je i bilo,ali ja ih nisam video...

Sve u svemu,nije loše za početak,samo da istrajete i da ne bude kao sa Gramofonijom na primer,sada i nikada više.
Ako bude održano i dogodine i one tamo,ima šansu da preraste u jedan ozbiljan festival koji će privlačiti masu iz celog okruga.
A takvih dešavanja nikada dosta :)

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Praznik Opštine Bečej?
« Odgovor #49 poslato: Avgust 02, 2009, 06:58:07 posle podne »
Robbyn.

Bilo je obezbeđeni, sa čuvarem, parking plac, i to \\\" gradska pijaca\\\" u Bečeju. Š to građani nisu koristili, to znači nečiju bahatost. Sve je to javno bio obljavljeno na INFO TV Bečej. Čak šta više, građani su bili zamoljeni, a skrenuta im i pažnja da se koriste ovom parkiralištem.Za kontejnere neznam, ali parkirališta su bila obezbeđena, a što \\\" bahati vozači\\\" neće da pešače  sto metara, onda nek se \\\" gužvaju\\\". Ideja o pauku je dobra, mislim da će se iduće godine i to koristiti, jer nadzor nad parkiranjem u Bečeju preuzima \\\" parking servis\\\" iz N. Sada. Bogami bit će posla za pauk. Silnici će malo da se opuste.:) :) i da se urazume.:) :) :)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Praznik Opštine Bečej?
« Odgovor #50 poslato: Avgust 02, 2009, 07:42:03 posle podne »
Plavi_Zoro napisao/la:
Citat
Robbyn.

Bilo je obezbeđeni, sa čuvarem, parking plac, i to \\\" gradska pijaca\\\" u Bečeju. Š to građani nisu koristili, to znači nečiju bahatost. Sve je to javno bio obljavljeno na INFO TV Bečej.


Evo ja nisam znao za to,a dolazim redovno u Bečej.Trebalo je policija ili neko već da preusmerava vozila koja su dolazila sa strane na te parkinge,a niko nam ništa nije rekao iako je bilo policije na svakom koraku.A mnogo znači kada ostaviš auto na parkingu koji ima i čuvara,kada su ovako masovna dešavanja,barem meni.
Posle nekoliko odvoženih krugova uspeli smo da se ubacimo na parking kod bazena (valjda je neko otišao).A u centru je bio haos od parkiranja...I stvarno ne znam šta je u glavi onoga ko onako nonšalantno parkira popreko i zauzme dva parking mesta?!

Nevenica :) S

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Odg: Praznik Opštine Bečej?
« Odgovor #51 poslato: Avgust 02, 2009, 09:05:53 posle podne »
SVE U SVEMU NIJE LOSE..
lepo je videti stanovnike beceja u tolikom broju na ulici uopste..
kad sam se doselila prvi mi je utisak bio a u ala je ovaj grad pust..nazalost tako mislim i danas..

najvise mi se svidja bina na termalnom..
extra je..;)

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Praznik Opštine Bečej?
« Odgovor #52 poslato: Avgust 02, 2009, 10:25:40 posle podne »
Robbyn

.........šta je u glavi



Nema ništa, a uz to i bezobrazan.:( :(

Kao ni onaj pijandura i  budala, što se popeo na bini, za vreme koncerta Magdolne.Samo da mi znati šta je hteo?Pa su morali ljudi iz obezbeđenja da ga sklone sa bine.:( :( :(

Sinisa Tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 468
    • Pogledaj profil
Odg: Praznik Opštine Bečej?
« Odgovor #53 poslato: Avgust 04, 2009, 03:17:26 pre podne »
da li je vredno smanjivanje plate radnicima Skupstine Opstine Becej za 50%, a pri tome funkcioneri dobijaju istu platu i mogu da izvode svoje hirove dovodjenjem belosvetskih protuva u nasu varos? koliko je bilo gostiju iz kvazi-bratskih gradova, koji su spavali, jeli i pili na racun opstine? ko je narucio onakvo krpljenje centra? pa svako normalan je zgrozen metodom beton, mermer, mermer, beton, mermer, beton,...(drzi vodu, dok gosti odu), program ipak necu komentarisati, za koga je, dobar je.

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Praznik Opštine Bečej?
« Odgovor #54 poslato: Avgust 04, 2009, 03:44:59 pre podne »
@sima:
dzaba trubimo.....


ipak, evo nesto zanimljivo ipak bese...bar za mene..


http://www.youtube.com/watch?v=lEioxkYLRiY

http://www.youtube.com/watch?v=CQHVEYwiyVM

Marica

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 44
    • Pogledaj profil
Odg: Praznik Opštine Bečej?
« Odgovor #55 poslato: Avgust 04, 2009, 06:05:29 posle podne »
Prođoše i ti veliki dani Bečeja. Za omladinu nešto malo zabave a ostalo brate tuuuuuuuuuuga. Daleko smo mi još od neke redovne organizacije, kakav domaćin - taki nam i gosti!

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Praznik Opštine Bečej?
« Odgovor #56 poslato: Avgust 04, 2009, 09:15:15 posle podne »
\\\"Prvi macici se u vodu bacaju\\\",tako kaze izreka zar ne? Bar je ovaj vikend bio pun nekih dogadjaja u ovom \\\"mrtvom\\\" gradu. Uvek kukate da se nista ne dogadja i kada neko nesto napravi odmah bude \\\"ispljuvan\\\"...
Bilo je dosta propusta,ali ovo je tek pocetak,i Novi Becej je ovako pocinjao,pa gledajte dokle je dogurao,napravili su \\\"brend\\\" od obicne seoske slave i svaka im cast na tome...
Ja sam optimista sto se tice ovih \\\"dana Beceja\\\",ubedjen sam da ce sledece godine biti manje propusta i mnogo kvalitetniji i raznovrsniji program...
Dotle i na ovom svaka cast i hvala organizatorima...
A ako neko moze bolje samo napred, jos uvek nije kraj leta,ucinite nam cast pa i vi ucinite nesto za ovaj grad i za nas koji u njemu zivimo,bicemo i vama zahvalni,ne brinite....

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Praznik Opštine Bečej?
« Odgovor #57 poslato: Avgust 04, 2009, 10:07:30 posle podne »
boky81 napisao/la:
Citat
Bar je ovaj vikend bio pun nekih dogadjaja u ovom \\\"mrtvom\\\" gradu. Uvek kukate da se nista ne dogadja i kada neko nesto napravi odmah bude \\\"ispljuvan\\\"...
Bilo je dosta propusta,ali ovo je tek pocetak


 :tapsh:

Upravo tako,samo nastavite,da preraste u tradicionalno dešavanje i uspeh neće izostati.Sledeće godine će biti još više sponzora,još veći budžet,još kvalitetniji program,pa će se i neki propusti otkloniti ako ih je bilo...

Sve u svemu,fino je bilo videti toliku masu na ulicama Bečeja,i lepo je znati da će biti dva velika festivala u naša dva mala gradića gde ćemo se moći lepo zabaviti.

Sinisa Tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 468
    • Pogledaj profil
Odg: Praznik Opštine Bečej?
« Odgovor #58 poslato: Avgust 05, 2009, 02:05:39 pre podne »
sve je to lepo kada se prica o tradicionalnom desavanju, lepo je kad se nesto desava, ali koliko ljudi trpi torturu zbog toga i kako je to odradjeno? cisto sumnjam da ce i sledece godine biti nesto slicno.
a sto se tice organizacije nekih stvari, dok je ove vlasti ne preporucujem nikome, jer su spremni i pored svog truda i poklona svima i finansiranja iz sopstvenih sredstava da te \\\"jebu\\\" dok ne odustanes, ako neko oce nesto da organizuje, nek to uradi u sopstvenu korist, pa onda zna zasto je izgubio kile zivaca.