Autor Tema: Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?  (Pročitano 5746 puta)

Pera Petrovi�

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?
« poslato: Avgust 20, 2009, 02:56:30 posle podne »
E aj da vidimo zna li neko gde sve \\\"čuvari reda\\\" pokušavaju a nžalost i uspevaju da \\\"ogrebu po nešto\\\", evo na primer:
1. kafići
2. poslastičarnice
3. pekare
4. razne firme - donacije kojekakve - tako se to sad zove
i td i td... pa izvolte :) samo napred!
Ja recimo znam da su se redovno grebali u Pivari (dok je radila)
gajba dve ili kolko kome treba!

mumba

  • Gost
Odg: Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 20, 2009, 05:31:18 posle podne »
i u pekari z burek i u živinoprometu za salamu itd!to je što ja znam!

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 20, 2009, 06:37:07 posle podne »
Kod bivseg \\\"Lale\\\" u kafani kod igralista,sad neznam kako se zove ta birtija u Novom selu,tu su redovni,i na Topolskom putu u kafani \\\"Maric\\\" preko puta bivseg CBA...
A kada sam radio u prodavnici,dolazili su mi sa izjavama tipa \\\"Ima li neki popust za policiju?\\\" A kada sam ja postavio kontra pitanje,\\\"Da li za mene ima popust kada me on kaznjava sto nemam svetlo?\\\" onda se vadio da to nije isto :huh:
Grebu se i u Robnoj kuci,licno mi se pohvalio jedan policajac u centru(kojeg poznajem),da ide u Robnu kucu posto je cuo da je tamo dobra svadba,pa ide dd dobro vecera i da popije koju...:unsure:

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 20, 2009, 06:50:20 posle podne »
Lupetate, i samo lupetate. Pa dajte već jednom ime i prezime tih  policajaca, šta te se usrali, pa ima unutrašnje kontrole te \\\" čivute\\\" treba prijaviti, da ne krnje ugled policije. Ovako, čuo sam, video sam, rekli su mi, vežite mački o rep.Drugari, samo sa argumentima. Ako ništa više bar dan, vreme i reg broj sl. vozila registrujte, i onda možete ovo sve javno da iznesete. Ovako činite KD. klevete, i možete  biti zato i kažnjeni. Shvatite ovo dobronamernom opomenom. I da znate, i ja osuđujem takvo ponašanje.:( :( :(

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 20, 2009, 07:21:04 posle podne »
nemoras toliko da ih branis,ti si samo njihov penzioner nije istina da ih i sam ne vidjas  ispred kafane,znaju oni da piju pice u uniformi cak i u basti Stage-a,inace postovani gospodine,mislim da se neko drugi \\\"usrao\\\" kako ste se vi izrazili,jer kooliko mi je poznato,mi zelimo da se \\\"gradjani\\\" i \\\"vlast\\\" sretnu,ali nekako one druge strane,i vas kao njihovog predstavnika nema,da vas podsetim ,mislim na onu toliko najavljivanu javnu debatu,forum ili kako god,gde bi i gradonacelnik bio prisutan... ali mislim da se ta vasa strana \\\"usrala\\\"(izvinite na izrazu,ali sam samo citirao termin koji ste vi upotrebili),od nas obicnih gradjana,mada mi nije jasno zasto,jer ne bi trebalo da se plasi onaj koji nije kriv,i koji radi svoj posao,zar ne?
A koliko sam ja upoznat da bi policija trebalo nas da stiti(\\\"vezi pojas da ne bi izgubio glavu\\\"...),da nam sluzi(pomogne),i da nas edukuje,a ta ista policija u toku radnog vremena sa belom tojotom ide kuci \\\"da ubije vreme\\\",sede sa parkiranim pezoom u \\\"basti\\\"novoselske kafane,i zaustavlja me u Gradistu na slavi(ja sam bio na motoru)da me legitimise,a oni su bili u nekom jadnom jugicu,sa civilnim tablama(izgleda da je i u Gradiste stigao presretac :laugh: :P ),i sto je najbolje od svega,ja sam bio totalno ispravan i sto se tice kacige,i sto se tice motora,a njima nije radio prednji levi far,vec pozicija...
Tako da mislim postovani gospodine,gorepomenuti iz prethodnog posta,da biste malo manje trebali glorifikovati tu vasu policiju,i malo manje nas smarati sa \\\"njihovim  dostignucima\\\",jer ocigledno u vezi nekih stvari jako malo znate...(namerno kazem vasu jer nije moja,oni su za mene krvnici koji na sve nacine pokusavaju da isteraju zadnji dinar siromasnom narodu)
I na kraju imam jedno pitanje:Kada cemo se gledati u oci i da mi (obicni nenaoruzani gradjani) kazemo svoje misljenje u oci o radu (naoruzane pendrecima i samarima) policiji?
Zelim vam lep i ugodan dan

mumba

  • Gost
Odg: Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?
« Odgovor #5 poslato: Avgust 20, 2009, 08:23:57 posle podne »
ja sam rekao da sam ih video mnogo puta po pekarama .ja sam radio u pekari gugi i u pekari as doduše ranije i tam su nam dolazili panduri i to ne 1 nego njih 5 minimalno i nisu jeli recim okifle već burek sa sirom,mini pice ili najskuplje sendviče a mogiu vam reći da imaju paetita,dok sam radio u obezbeđenju fit nova moda u ind.zoni preko puta pekare gradske svako jebeno veče su na sat dva u nekoliko navrata dolazili do portira u pekari i jasn osam video da su nosili sbvaki pandur  njih dvoje u kolima po jednu punu kesu raznih đakonija,dok sam odlazio bajkom na posao u gugi na petrovoselskom putu svako jebeno veče su  uto vreme bili parkirani pored živinoprometove portirnice,e sa to je samo deo onoga što sam video a za kafiće to neću ni da nabrajam!pošto pandure ne poznajem znam da je jedan pandur mislim da je sad u penziji zval isu ga joja često odlazio u takve pohode!ne znam mu pravo ime sam oznam da je tu negde godište mog ćaleta jer znam da su nekada davno radili zajedno!da i moj matori je bio pandur i on mi je govorio da su i u ona divna vremena odlazili da se hrane za dzabe doduše nisu cugali ali ovo ostalo jesu!jel dosta ili da nastavim!

Pera Petrovi�

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Odg: Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?
« Odgovor #6 poslato: Avgust 20, 2009, 09:33:01 posle podne »
U prilog \\\"plavom z... \\\" evo jednog zanimljivog članka u politici:

http://www.politika.rs/rubrike/vesti-dana/Uhapsheni-policajci-zbog-malverzacija.sr.html
za one kojima se ide \\\"odavde\\\" slika dole :)

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?
« Odgovor #7 poslato: Avgust 21, 2009, 12:11:17 pre podne »
Na žalost boky, da je do mene, već odavno bi uprilčili taj susret, ali nije.Ja sam sve učinio, ali neide, zbog viših sila.
   Momci ja ne sporim to što ste vi naveli, samo sam vam skrenuo pažnju, da bez argumenata, dokaza nemojte to da činite. Opet kažem dobronamerno vas  savetujem, jer činite krivično delo klevete na ovaj način,a može i Becejonline.com da nastrada.
   Ako ste dobro pročitali šta sam napisao u predhodnom postu, onda ste morali zapaziti, da sam i ja osudio ovakvo ponašanje pojedini policajaca. Ali ljudi, ime, prezime, ili reg broj vozila, dan i vreme, da se zna o kome je reč.
   Tačno je i to da sam i ja viđao pred kafanama parkirana službena vozila, znam i to kavi su poneki, imao sam i ja prilike da osetim njihovu gordost. Ponavljam samo sa dokazima, da nebi neko završio na sudu, jer do toga lako može da dođe.
   I još nešto, da zapamtite, ja sam na vašoj strani.:) :)

mumba

  • Gost
Odg: Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?
« Odgovor #8 poslato: Avgust 21, 2009, 02:22:38 pre podne »
jbg,penzioner 90 - tih godina nisam imao mobilni sa dobrom kamericom niti digitalni foto aparat koji do duše nemam ni sada jer da ga imam povato bi ja njih hehe!

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?
« Odgovor #9 poslato: Avgust 21, 2009, 04:32:14 pre podne »
Pa ja sada stvarno neznam, da li govorimo o dešavanjima 90- ih, ili pak o sadašnjoj bečejskoj policiji, ili o radnicima MUP-Sbije. Nije sve jedno.Da govorimo samo o bečejskoj policiji, i o sadašnjim dešavanjima.Ok?
- 90 - ih je već davna istorija.Od onog sastava polovina napustila policiju, druga polovina penzionisana.Ovi su novi i mladi, orni za rad.:) :) :)

mumba

  • Gost
Odg: Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?
« Odgovor #10 poslato: Avgust 21, 2009, 05:28:46 pre podne »
ovi drugi pče narodnjake iz kola sa oskudno obučenim devojkama,sede i loču po kafanama!ne znam da l isada idu po pekarama ali pre suišli ovi šljokaju samo i autom idu prek opogače!zajebavaju ljude koji su eventualno zaboravli kući ličnu kartu a podatke iz iste mogu na licu mesta preko motorole da provere sa stanicom dok motoriste,fajtere i ostalu bulumentu ne diraj ujer ih s eboje.čak sam s ei u to uverio a nisam novinar niti špijun da nosim kameru ili aparat da ih snimam,a ne daj m bože da i priđem i pitam da mi daju da im zapišem broj lične karte jer verujem tu bi bil oili on ili ja to je sigurno!ja kažem šta vidim i iza toga stojim imena im ne znam!

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?
« Odgovor #11 poslato: Avgust 21, 2009, 06:04:41 pre podne »
u ovom postu boky81 nije napisao nista sta moze da ga kompromituje B)
(prim.aut.)

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?
« Odgovor #12 poslato: Avgust 21, 2009, 06:22:18 pre podne »
A evo jos i nekih veoma korisnih stvari,posto ocigledno od te javne debate nece biti nista:
Министарство унутрашњих послова
Републике Србије
Сектор унутрашње контроле полиције
Булевар Зорана Ђинђића 104
11070 Нови Београд

Тел 011/31-31-840
факс 011/300-81-83
E-mail: sukp@mup.gov.rs
http://prezentacije.mup.sr.gov.yu/sukp/sukp.htm


A za  Novosadski okrug
Pap Pavla 46
21000 Novi Sad
021/488-53-52

http://prezentacije.mup.sr.gov.yu/sukp/images/Slike/pdf/Jedinstveni%20PG%20obrazac.pdf

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?
« Odgovor #13 poslato: Avgust 21, 2009, 01:00:45 posle podne »
Hvala bogu, samo kad ste  već jednom shvatili o čemu govorim čitavo vreme.To boky.

Sada telefon u ruke i prijavi. Svaki ima i svoj broj. I nema jeda,- bit će reda. :thumb: :thumb:Imaš reg: broj, to je već dokaz, kao i tvoje svedočenje.:) :) :) , i bit će retultata.

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Gde se sve \\\"naša\\\" policija grebe ?
« Odgovor #14 poslato: Avgust 21, 2009, 04:53:55 posle podne »
imam ja jos dva svedoka koja su bila samnom,ali neces ti mene videti na sudu,ne ne ,hoce boky i dalje da zivi u ovom gradu,hvala ali ne hvala...;)