Mladi > Život mladih

Sta pokrece mlade Becejce?

(1/7) > >>

Marina Kovacev:
Otkrijte mi tajnu, jer se moje organizacije i ja iz petnih zila mucimo da mlade isteramo iz kuca na akcije koje su njima namenjene... Pa mi recite vase misljenje... Cemu tolika pasivnost i nezainteresovanost?!

Menjano: Marina_The_Press,   14.09.07 15:05

Stevan Kosanovic:
uuu...ovo je jako tesko pitanje!!
ti se trudis, ja takodje...sve kontam da su (smo) becejci stvorili
....becejski sindrom :)

sve ih mrzi, hoce dobro da se provedu, a nece pritom ni dinara da potrose (a ima sigruno za 2-3 piva) + totalno nezainteresovani za bilo sta :(
to je samo jedan obican primer, ne cene
rad drugih, koji se imalo trude, uzivaju
u tome da su vidjeni negde sa \\"facama\\" ovog grada...ma 100 stvari mogu napisati..

nista, ostaje nam da se trudimo i dalje...
:woohoo:

Menjano: koomashin,   14.09.07 15:57

mumba:
odavno je rečeno da je bečej crna rupa vojvodine (početak 90-ih) tako da ni ne čudi,dok recimo u adi(tamo volim da izaðem) je mnogo življe i veselije a duplo manje mesto.o senti da ne govorim!

Vladimir Bunjevački:
Veæi priliv novca  po domaæinstvu (ma kakav bio) æe promeniti sve! Dok se to ne reši, možemo samo da se češemo!

Miklos Siladji:
Hello, as a new guy!:D
Mislim da ni novci ne bi pomogli mnogo... Ljudi ne odlaze ni na manifestacije koje se ne placaju... Pa koliko becejaca je bilo na Etnos-u?
Problem je u stagnaciji, godinama su ljudi u potpunosti zatvoreni, navikli su se da nema desavanja. Naravno to se mnogo promenilo u zadnje vreme, nazalost izgleda da to jos nije primeceno...
Mislim da je potreban jaci marketing za sve sto se desava u Beceju. Mozda ce bas ovaj sajt pomoci u tome.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju