Autor Tema: Bris Taton :(  (Pročitano 6340 puta)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Bris Taton :(
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 05, 2009, 02:40:44 pre podne »

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Bris Taton :(
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 07, 2009, 04:37:48 posle podne »
Sahranjen Bris Taton

Tuluz - Navijač francuskog fudbalskog kluba Tuluz Bris Taton, kojeg su huligani ubili u Beogradu, sahranjen je danas u Tuluzu.
   Sahrani su prisustvovali članovi Tatonove porodice, igrači Tuluza i navijači. Oko 1.000 osoba okupilo se na ceremoniji u katedrali Sent Etjen u Tuluzu, javio je Radio Slobodna Evropa. Sahrani su prisustvovali i amabasador Srbije u Francuskoj Dušan Bataković i gradonačelnik Tuluza Pjer Koen. Taton je umro 29. septembra, pošti su ga huligani pretukli 17. septembra, pred utakmicu Partizana i Tuluza.:( :( :(

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Bris Taton :(
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 19, 2009, 05:25:49 pre podne »
Danas sam dobio sledeću privatnu poruku:

1 Sun 18 Oct
 (Offline)

izvinjenje
boky81 wrote (Offline)


Postovani gospodine Plavi Zoro,posto sam bio banovan jedno vreme sa ovog foruma zelim da uradim nesto sta sam zeleo da uradim ranije ali zbog ban-a nisam mogao...
Zelim da vam se izvinim zbog svog ishitrenog i neosnovanog reagovanja na temi \\\"Bris Taton\\\",moje reci su neosnovane i neistinite,izvinjavam se sto sam ukaljao vasu cast i postenje,molim vas ako mozete da mi oprostite,s\\\' postovanjem boky81

boky81, učinio si pravu stvar.Tvoje izvinjenje prihvaćam.Kako sam već nekoliko puta naveo, ja prema tebi neosećam nikakav bes, ni ljutnju, ali doveo si me u jedan neugodan položaj, da sam morao nešto preduzeti. Nakon ovog tvog izvinjenja,i konsultovanja sa advokatom, nećemo podneti KP.
Nadam se da ćemo i dalje da se družimo,na ovom Forumu.
Poz. Zoro.

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Bris Taton :(
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 19, 2009, 05:34:14 pre podne »
Evo opet cu ici offtopic,ali posle ovog necu vise,obecavam
Nije to zbog KP Plavi,nego sam shvatio tezinu svojih reci,i da su neosnovane da bih nekoga napao na taj nacin kao sto sam tebe,i da su to reci koje su ispod mog nivoga izrazavanja i ponasanja,jos jednom se izvinjavam,oprostite ako mozete...,pozdrav boky81

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Bris Taton :(
« Odgovor #34 poslato: Decembar 06, 2009, 07:06:58 posle podne »
http://www.b92.net/video/video.php?nav_category=906&nav_id=396270

Ovo kada se razreši (a neće) rešiće se 80% problema sa kriminalom u Srbiji.
Tu je sve,povezanost sudstva i policije kao i DB-a sa kriminalnim grupama,iskrivljeno shvatanje patriotizma i religije,droga,šverc,krađe automobila...