Autor Tema: Dom zdravlja u Gradskom pozorištu  (Pročitano 5293 puta)

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Dom zdravlja u Gradskom pozorištu
« Odgovor #30 poslato: Novembar 09, 2009, 07:07:18 pre podne »
Ja ću biti u mantilu...

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Dom zdravlja u Gradskom pozorištu
« Odgovor #31 poslato: Novembar 09, 2009, 05:16:07 posle podne »
Dragi moj Rez...
Nemam ništa protiv da moj potez smatraš podilaženjem, ili kako god hoćeš. Ja i dalje mislim da unutrašnja filozofija postojanja i profil Gradskog pozorišta nisu ni narušeni ni ugroženi. Recimo, jako puno proba dečijih dramskih grupa, Gradskog hora, održano je u sali, galeriji, foajeu, mojoj kancelariji, a pod pritiskom brojnih udruženja mladih, civilnih organizacija, kancelarija za mlade itd..., koji su svoje aktivnosti upražnjavali u Kreativnom centru.
Ne znam ko je \\\"mlekadžija\\\" iz moje partije. U opštinskoj vlasti iz LSV prisutan je samo Š andor Pal - Paja, član Opštinskog veća. On je trenutno na poslovima oporavka od preloma noge, a poslednji put sam ga video u četvrtak. Od njega, niti od bilo koga drugog iz moje partije, niti od bilo koga od opštinskih vlasti, za ove tri i po godine, nisam dobio ni jedan nalog, ni jedno zeleno svetlo u vezi sa Gradskim pozorištem. (istina, bilo je par pokušaja, a onda sam primenio onaj tvoj recept sa tri lepe :) ). Uopšte me ne čudi da mi ne veruješ, jer si očito navikao na partokratski sistem rada. Ja nisam i neću.
Evo da te opet zapanjim: celokupnu moju komunikaciju sa opštinskim vlastima čini poluminutni razgovor sa dr Ricom, gde me je on pitao da li bi pozorište ustupilo jednu prostoriju Domu zdravlja, kao i jedan dopis - molba upućena od strane predsednika opštine, da se jedna prostorija ustupi Domu zdravlja. Na to dodaj polusatni sastanak sa direktorom Doma zdravlja, sa kojim su bili jedna doktorka i glavna sestra - i to je to.
Po stoti put ponavljam - zvanična garancija direktora Doma zdravlja da njihove aktivnosti u Kreativnom centru ni na koji način ne mogu zdravstveno ugroziti nikoga ko boravi u ostatku zgrade Gradskog pozorišta - meni je dovoljna. Kome to smrdi... neka stavi masku.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Dom zdravlja u Gradskom pozorištu
« Odgovor #32 poslato: Novembar 09, 2009, 05:37:43 posle podne »
He,he...Imam i ja valjda pravo da glumim Picodera po pitanju ove teme.:)
Verujem ti naravno da je sve bilo tako...

Inače, mi od milja zovemo Paju \\\"mlekadžija\\\" jer je na onoj konferenciji za štampu rekao /povodom izlaska KJK iz vlasti/:
\\\"Mleko je prosuto, uzeli smo krpu i obrisali, idemo dalje\\\"...verovatno je sledilo i ono...\\\"jedinstveniji smo nego ikad\\\" i \\\"što su veće klevete i laži, Knezi nam je draži\\\" i tako to, ali nisam siguran...:laugh:

Nisam znao da Paja ima problem sa nogom!?

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Dom zdravlja u Gradskom pozorištu
« Odgovor #33 poslato: Novembar 09, 2009, 07:23:53 posle podne »
Ne bih o tudjim nogama na ovom mestu :)

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Dom zdravlja u Gradskom pozorištu
« Odgovor #34 poslato: Novembar 09, 2009, 08:57:12 posle podne »
Rez, kao i uvek kritikuješ one koji rade nešto konkretno i nalaziš razloge zašto to nije trebalo raditi i zašto je lakše češkati jajca kao što ti radiš stalno.

Sada si ti stručniji od lekara iz DZ i terao bi sve u tri lepe i slično. Strašno!

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Dom zdravlja u Gradskom pozorištu
« Odgovor #35 poslato: Novembar 09, 2009, 09:05:19 posle podne »
Mislim da je chika rez magistar knjizevnosti.

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Dom zdravlja u Gradskom pozorištu
« Odgovor #36 poslato: Novembar 09, 2009, 10:21:01 posle podne »
...niste došli na \\\"ZVANIČNO OTVARANJE\\\" :) ...sve se odvija po predviđenom planu i programu...neko je prokomentarisao pitanje WC-a, oni nisu u osnovi preko potrebni jer se lekari smenjuju na svaka dva sata (a pacijenata bože hvalati, nema u redovima(neće ih ni biti)) tako da taj \\\"FAMOZNI\\\" WC i nije preka potreba jer gužve nema a verujem da je i neće ni biti...DZ je ispoštovao i ispoštovaće sve mere propisane predlogom ministarstva zdravlja...;)...ipak je ovo \\\"SAMO VIRUS\\\" :laugh: ...ljudi ponovo ponavljam samo perite ruke i pridržavajte se predloženih mera u vezi gripa...a ostalo prepustite nekim drugim ljudima da misle o tome...gde god da je bio izmešten \\\"Dom zdravlja u Gradskom pozorištu\\\" NEKOM BI SMETAO...STO LJUDI STO ĆUDI...:S...

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Dom zdravlja u Gradskom pozorištu
« Odgovor #37 poslato: Novembar 10, 2009, 02:32:58 pre podne »
Ko je rekao Virus?
Zvali ste?
:)

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Dom zdravlja u Gradskom pozorištu
« Odgovor #38 poslato: Novembar 10, 2009, 02:41:17 pre podne »
...upravo su objavili da deca do ponedeljka 16.11.\\\'09. neće ići u školu zbog mere predostrožnosti i perioda moguće inkubacije...:( ...

P.S. ...moji su se klinci toliko \\\"IZNERVIRALI\\\" da sam ih jedva umirio od  \\\":plache:\\\"...orila se kuća od smeha...:woohoo:  :woohoo:

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Dom zdravlja u Gradskom pozorištu
« Odgovor #39 poslato: Novembar 10, 2009, 04:39:14 pre podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Rez, kao i uvek kritikuješ one koji rade nešto konkretno i nalaziš razloge zašto to nije trebalo raditi i zašto je lakše češkati jajca kao što ti radiš stalno.

Sada si ti stručniji od lekara iz DZ i terao bi sve u tri lepe i slično. Strašno!


Vrlo održivo razmišljanje mladiću! Samo tako nastavi, već si zapažen! Daleko ćeš dogurati!:)

Dobro si primetio: češkam svoja, za razliku od tebe koji si ekspert za šašoljenje tuđih...hm.:laugh: :laugh: :laugh:

Srećno vam otvaranje Zdravstvenog kreativnog Centra!