Autor Tema: Fabrika keksa u Beceju?  (Pročitano 3782 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Fabrika keksa u Beceju?
« poslato: Novembar 16, 2009, 11:09:36 posle podne »
Čuo sam neke price da se navodno otvara proizvodnja keksa u Beceju, da li neko zna nesto detaljnije o tome ili je to nesto poput Maxija koji je lane otvoren u centru?

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Fabrika keksa u Beceju?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 17, 2009, 12:12:39 pre podne »
mmm, \\\'ocu u proizvodnju!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Fabrika keksa u Beceju?
« Odgovor #2 poslato: Novembar 17, 2009, 12:39:02 pre podne »
Onoliko koliko ja znam, je da je to bio jedan od uslova prodaje onog zemljista Delta Holdingu...ali posto se tu jos nista nije desilo ni po jednom planu...nekako sam postao skeptik.

mumba

  • Gost
Odg: Fabrika keksa u Beceju?
« Odgovor #3 poslato: Novembar 17, 2009, 01:32:51 pre podne »
jel neko zna jel se otvara možda neka javna kujna u gradu jer od naše crne rupe  bečeja svi ćemo uskoro jesti bušnom kašikom!

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Fabrika keksa u Beceju?
« Odgovor #4 poslato: Novembar 17, 2009, 01:39:51 pre podne »
...da je neko rekao \\\"JAVNU KUĆU\\\" pa još nekako...  :sex2:...:woohoo: ...nije nama ništa slatko i ne verujem da bi fabrika keksa nam nešto osladila :unsure: ...a što se tiče javne kujne sve više će nam trebati nažalost...:(

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Fabrika keksa u Beceju?
« Odgovor #5 poslato: Februar 03, 2010, 08:58:09 posle podne »
Š ta me briga za fabriku keksa...Danas sam bio do Trikotexa i kupio mušku majicu kratkih rukava plavo-bele boje,tj. mornarsku.Koštala je 614 dinara.Polako se spremam za toplije dane i naravno maj mesec,a pokušao sam da `prevarim` moguće poskupljenje,jer ipak je zimsko doba.

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Fabrika keksa u Beceju?
« Odgovor #6 poslato: Februar 03, 2010, 09:01:24 posle podne »
Uglavnom se desi da zaboravim nešto...Evo i `pesmice`:



http://www.youtube.com/watch?v=9ykQvQdS14A

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Fabrika keksa u Beceju?
« Odgovor #7 poslato: Februar 05, 2010, 02:15:27 pre podne »
Otvara se SOS market koji ce se nalaziti u industrijskoj zoni u prodavnici Gradske Pekare.

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Fabrika keksa u Beceju?
« Odgovor #8 poslato: Februar 05, 2010, 03:13:06 pre podne »
RELAX napisao/la:
Citat
Otvara se SOS market koji ce se nalaziti u industrijskoj zoni u prodavnici Gradske Pekare.


...ajmo polako al\\\' sigurno da se spremamo za odlazak za stajanje u red (nažalost)kao i za LK...:unsure:
 
...nažalost dolaze sve teža vremena...ala nas \\\"Š OPA\\\" TRANZICIJA a i vlast sa njom....:( :(

...tu će taxisti najviše profitirati...treba stići i do industrijske zone(a gde je tamo industrija ?? :huh: )...:laugh:  :laugh:

mumba

  • Gost
Odg: Fabrika keksa u Beceju?
« Odgovor #9 poslato: Februar 05, 2010, 06:01:33 pre podne »
e stvarno jesu ovi naši vlastodršci cigani pa kao da neka stara ili bolesna osoba sa šištaka stigne do ind zone kad nema za taxi? i još nas ponižavaju jer u tu ,,prodavnicu\\\'\\\' ne može ni da se uđe jer je mala ima samo šalter na koji treba da se pokloniš!bem ti državu!

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Fabrika keksa u Beceju?
« Odgovor #10 poslato: Februar 05, 2010, 06:39:09 pre podne »
...\\\"nisu cigani već\\\' rade u interesu gradjana\\\" :laugh: :laugh:...na pola puta do industrijske zone \\\"nedaj bože\\\" pozliće starim i bolesnim osobama koji nemaju za taxi i onda ce doći DZ, pomoći im, odneti ih kući i usput iz humanih razloga svratiti u tu SOS prodavnicu...

...\\\"tako da \\\"mi\\\" ne shvatamo filozofiju opštinara i razloge smeštanja te prodavnice u industrijsku zonu (ipak ljudska glupost nema kraja), oni to rade da zeznu taxiste :laugh:  i obezbede ljudima besplatan prevoz\\\"...:laugh: :laugh: :laugh:

mumba

  • Gost
Odg: Fabrika keksa u Beceju?
« Odgovor #11 poslato: Februar 06, 2010, 10:55:21 posle podne »
u pravu si mi smo svi glupavi oni znaju šta je za nas dobro hehehe!