Društvo > Priroda, ekologija i zdravlje

Elektronske cigarete

(1/3) > >>

Serveto Pecin:
Kako je ovo dobro.. Hehehehee...
Jos jedno dva\\\'es\\\' godina, pa necu smrdeti na dim kad izadjem iz kuce...
:)
Elektronske cigarete

mumba:
to je kesa mnogi nepušači misle da je ovo dobra stvar jer kao zamenjuje nikotin itd.al ibitan je i ukus koji se oseća inhaliranjem dima u pluća kao i sam osećaj dima koji putuje kroz grlo!hoću da kažem najbitniji je osećaj dima barem kod mene a verujem i ostalih pušača!jer ako ništa ne osetiš dok pušiš to ja zovem zlatiborski vazduh kao kod nekih slabih cigareta,tada se pušač vraća na staro!

Serveto Pecin:
Nisam rekao da bih ja konzumirao to... Kazem samo da sam skontao iz googlanja da ne smrde.. A to meni mnogo znaci, jer ne volim da kacim mirise na svoju odecu... :)

mumba:
naparfemišeš se i ne oseti se hehe!mada i kada jaknu okačiš na štrik na pola sata sve izađe!al ida odel osmrdi uvek i toliko puno na dim to je nebuloza!možda dim povuče samo vuna i pamuk ostalo ništa!

Serveto Pecin:
Ne osecas ako si pusac. Zato i ne razumes o cemu pricam.
Mislim da pusaci nisu fer.
Zamisli da smo u istoj prostoriji i ti bi tisinu. Hoces tisinu jer si umoran, nije ni bitno - hoces tisinu.
Ja, sa druge strane, obozavam da lupam bubnjeve. Bas mi se prilupalo i pocnem da udaram.
Tebi to smeta. Onda ja kazem: \\\"Hej, pa kako moze da ti smeta ovaj super ritam?\\\"...
Slicno je sa pusacima i nepusacima... ;)
Meni smeta kad neko pusi, a ja moram da udisem taj smrad. Mogu da izdrzim, ali ne zelim.
Nadam se da razumes... ;)
Pozdrav!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju