Autor Tema: Elektronske cigarete  (Pročitano 1920 puta)

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Elektronske cigarete
« poslato: Novembar 18, 2009, 09:49:25 posle podne »
Kako je ovo dobro.. Hehehehee...
Jos jedno dva\\\'es\\\' godina, pa necu smrdeti na dim kad izadjem iz kuce...
:)
Elektronske cigarete

mumba

  • Gost
Odg: Elektronske cigarete
« Odgovor #1 poslato: Novembar 18, 2009, 11:55:00 posle podne »
to je kesa mnogi nepušači misle da je ovo dobra stvar jer kao zamenjuje nikotin itd.al ibitan je i ukus koji se oseća inhaliranjem dima u pluća kao i sam osećaj dima koji putuje kroz grlo!hoću da kažem najbitniji je osećaj dima barem kod mene a verujem i ostalih pušača!jer ako ništa ne osetiš dok pušiš to ja zovem zlatiborski vazduh kao kod nekih slabih cigareta,tada se pušač vraća na staro!

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Elektronske cigarete
« Odgovor #2 poslato: Novembar 19, 2009, 02:30:17 pre podne »
Nisam rekao da bih ja konzumirao to... Kazem samo da sam skontao iz googlanja da ne smrde.. A to meni mnogo znaci, jer ne volim da kacim mirise na svoju odecu... :)

mumba

  • Gost
Odg: Elektronske cigarete
« Odgovor #3 poslato: Novembar 19, 2009, 07:17:29 pre podne »
naparfemišeš se i ne oseti se hehe!mada i kada jaknu okačiš na štrik na pola sata sve izađe!al ida odel osmrdi uvek i toliko puno na dim to je nebuloza!možda dim povuče samo vuna i pamuk ostalo ništa!

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Elektronske cigarete
« Odgovor #4 poslato: Novembar 20, 2009, 05:27:23 pre podne »
Ne osecas ako si pusac. Zato i ne razumes o cemu pricam.
Mislim da pusaci nisu fer.
Zamisli da smo u istoj prostoriji i ti bi tisinu. Hoces tisinu jer si umoran, nije ni bitno - hoces tisinu.
Ja, sa druge strane, obozavam da lupam bubnjeve. Bas mi se prilupalo i pocnem da udaram.
Tebi to smeta. Onda ja kazem: \\\"Hej, pa kako moze da ti smeta ovaj super ritam?\\\"...
Slicno je sa pusacima i nepusacima... ;)
Meni smeta kad neko pusi, a ja moram da udisem taj smrad. Mogu da izdrzim, ali ne zelim.
Nadam se da razumes... ;)
Pozdrav!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Elektronske cigarete
« Odgovor #5 poslato: Novembar 20, 2009, 06:12:38 pre podne »
Virus napisao/la:
Citat
Ne osecas ako si pusac. Zato i ne razumes o cemu pricam.
Mislim da pusaci nisu fer.
Zamisli da smo u istoj prostoriji i ti bi tisinu. Hoces tisinu jer si umoran, nije ni bitno - hoces tisinu.
Ja, sa druge strane, obozavam da lupam bubnjeve. Bas mi se prilupalo i pocnem da udaram.
Tebi to smeta. Onda ja kazem: \\\"Hej, pa kako moze da ti smeta ovaj super ritam?\\\"...
Slicno je sa pusacima i nepusacima... ;)
Meni smeta kad neko pusi, a ja moram da udisem taj smrad. Mogu da izdrzim, ali ne zelim.
Nadam se da razumes... ;)
Pozdrav!


Mislim da ce ti Cross reci da voli bubnjeve. I da ce sve sto ti kazes na ovu temu kontrirati, po njegovom obicaju. :)

Inace se u potpunosti slazem sa tobom. Ti imas srecu pa si u nepusackoj kuci. Ja zivim sa dvoje pusaca, od kojih je jedan zbog cigareta zamalo izgubio zivot, ali i dalje nastavlja...

Licno, ne zelim da udisem duvanski dim. Nazalost sam navikao da zivim sa njim. Najveci problem je taj sto pusaci ne uvidjaju da smetaju drugima, ili ako uvidjaju jednostavno ih boli kOLac za druge.

Voleo ih da cujem jos necije misljenje.

mumba

  • Gost
Odg: Elektronske cigarete
« Odgovor #6 poslato: Novembar 20, 2009, 06:54:59 posle podne »
razumem naravno ali nije isto buka i dim jer ak ootvorim prozor i uključim ventilaciju dima nema hehe a tebe ne mogu tući ako sviraš!sem toga cigarete su po meni jako satanizovane,ja bih pre tu recimo alkohol zabranio iako ga popijek za vikend!i pušač će isto osetiti dim ukoliko ne puši u datom momentu ne pušia to za odelo neki materijali ga apsorbuju neku ne za vunu sam  siguran!a za ostalo baš i ne!ali šta je tu je!

mumba

  • Gost
Odg: Elektronske cigarete
« Odgovor #7 poslato: Novembar 20, 2009, 06:58:42 posle podne »
Mali_Lala napisao/la:
Citat
Virus napisao/la:
Citat
Ne osecas ako si pusac. Zato i ne razumes o cemu pricam.
Mislim da pusaci nisu fer.
Zamisli da smo u istoj prostoriji i ti bi tisinu. Hoces tisinu jer si umoran, nije ni bitno - hoces tisinu.
Ja, sa druge strane, obozavam da lupam bubnjeve. Bas mi se prilupalo i pocnem da udaram.
Tebi to smeta. Onda ja kazem: \\\"Hej, pa kako moze da ti smeta ovaj super ritam?\\\"...
Slicno je sa pusacima i nepusacima... ;)
Meni smeta kad neko pusi, a ja moram da udisem taj smrad. Mogu da izdrzim, ali ne zelim.
Nadam se da razumes... ;)
Pozdrav!


Mislim da ce ti Cross reci da voli bubnjeve. I da ce sve sto ti kazes na ovu temu kontrirati, po njegovom obicaju. :)

Inace se u potpunosti slazem sa tobom. Ti imas srecu pa si u nepusackoj kuci. Ja zivim sa dvoje pusaca, od kojih je jedan zbog cigareta zamalo izgubio zivot, ali i dalje nastavlja...

Licno, ne zelim da udisem duvanski dim. Nazalost sam navikao da zivim sa njim. Najveci problem je taj sto pusaci ne uvidjaju da smetaju drugima, ili ako uvidjaju jednostavno ih boli kOLac za druge.

Voleo ih da cujem jos necije misljenje.


ne boj se lalo neće krle kontrirati virusu jer on za razliku od tebe zna da obrazloži ono što kaže/napiše, dok ti nikada nemaš argumeneta za ono što govoriš pre će biti bačjezgaš!sem toga imam i ja nepušača u kući kojem dim ne smeta i ne trudi se da nas satanizuje kao ti recimo hehe!dok nije istina da pušača boli ona stvar za druge,tamo gde je to zabranjeno ja ću se pridržavati toga i nikada ne bih zapalio cigaretu ako sam kod nekog ne pušača pa makar to trajalo koliko god on to želi!

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Elektronske cigarete
« Odgovor #8 poslato: Novembar 21, 2009, 06:34:07 pre podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
...tamo gde je to zabranjeno ja ću se pridržavati toga i nikada ne bih zapalio cigaretu ako sam kod nekog ne pušača pa makar to trajalo koliko god on to želi!

Respect! ;)

mumba

  • Gost
Odg: Elektronske cigarete
« Odgovor #9 poslato: Novembar 21, 2009, 08:46:08 posle podne »
da dodam samo,čak iako se u kaficima zabrani pušenje meni kad se prohte znam gde su vrata pa ću napolju da palim!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Elektronske cigarete
« Odgovor #10 poslato: Novembar 21, 2009, 10:41:50 posle podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
da dodam samo,čak iako se u kaficima zabrani pušenje meni kad se prohte znam gde su vrata pa ću napolju da palim!


E za ovo i ja dajem RESPECT! :)

mumba

  • Gost
Odg: Elektronske cigarete
« Odgovor #11 poslato: Novembar 22, 2009, 12:46:40 pre podne »
hvala i drugi put!