Autor Tema: Komunalna sluzba  (Pročitano 2302 puta)

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Komunalna sluzba
« poslato: Januar 05, 2010, 07:59:37 posle podne »
Da li neko moze da mi kaze koji je broj telefona komunalne inspekcije?
Ili da mi kaze kome da se zalim na degene koji pale vatru pod mojim prozorom, a pritom zagade celu ulicu... Cak mislim da je zakonom zabranjeno paljenje vatre na ulici (spaljivanje smeca)...
Kome da se zalim na idiote koji u svojoj krntiji od auta imaju instaliran razglasni sistem i koriste ga bas oko 3h, u vreme kada treba da je neki popodnevni odmor... Da li postoje nadlezni za to u ovoj smesnoj drzavi ili trebam sam da se resavam navedenih kretena?
Svaki dan me sve sve vise i vise nervira...
Onda dodje neko i kaze \\\"Mislis da nije svugde tako?\\\"
Joj, mislim da nije svugde tako...
Pfffffff

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Komunalna sluzba
« Odgovor #1 poslato: Januar 06, 2010, 03:15:29 pre podne »
Takve stvari će rešavati komunalna policija sada,ali u većim gradovima.Mislim da Bečej nije na žalost u planu da dobije komunalnu policiju pa ti verovatno nema spasa :unsure:

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Komunalna sluzba
« Odgovor #2 poslato: Januar 06, 2010, 05:35:19 posle podne »
Takve stvari bi trebala da rešava komunalna inspekcija i inspektor za zaštitu životne sredine koji stanuju na 1. spratu u opštini, a predstavljaju instrument vlasti...
  Zato okreni tel. broj opštine i prijavi. Inspektori su dužni da izađu na teren i sačine zapisnik. Moja preporuka je da sve lepo napišeš i predaš na pisarnicu, bar u 2 primerka, pa ti oni tamo overe, a jedan zadržavaš sebi, naravno overen, jer je jedino tada punovažan! Ništa se ne plaća! Tada sve ide pismenim putem. Traje nešto duže, ali pismeni odgovor od nadležnih inspektora moraš dobiti.... istina... malo ćeš da čekaš na isti, jer koda nas sve užasno sporo funkioniše, ali bar imaš pismeni dokaz da si spis predao.
  Robbyn je u pravu kada kaže da Bečeju \\\"ne sleduje \\\" komunalna policija, bar za sada, tako da je 1. sprat opštine ( kako sam i napisala) prava adresa na koju treba da se obratiš. :)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Komunalna sluzba
« Odgovor #3 poslato: Januar 15, 2010, 07:58:19 posle podne »
Inspektor za zaštitu životne sredine je pored bečejskih blokbaster hiper ozvučenih kafana i kafića mene naterao da izmerim buku u dnevnom i noćnom režimu rada !? Platio sam 4oo evra ovlašćenu komisiju da izađu na uviđaj i naravno ispostavilo se da je sve u skladu sa njihovim pravilnikom i da ne premašujem dozvoljene limite.Tako da trenutno još uvek (posle godinu dana istrage) ne može da pronađe izvor preglasne muzike...polako ne treba je požurivati.Tako da Viruse nemoj se preterano nadati nečemu

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Komunalna sluzba
« Odgovor #4 poslato: Januar 15, 2010, 10:51:08 posle podne »
Nisu se setili da izmere u \\\"Gradskoj kafani\\\"?:angry: Ono nije buka nego aero-zagađenje!!!:silly:

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Komunalna sluzba
« Odgovor #5 poslato: Januar 15, 2010, 11:32:59 posle podne »
debeli zmaj napisao/la:
Citat
Inspektor za zaštitu životne sredine je pored bečejskih blokbaster hiper ozvučenih kafana i kafića mene naterao da izmerim buku u dnevnom i noćnom režimu rada !? Platio sam 4oo evra ovlašćenu komisiju da izađu na uviđaj i naravno ispostavilo se da je sve u skladu sa njihovim pravilnikom i da ne premašujem dozvoljene limite.Tako da trenutno još uvek (posle godinu dana istrage) ne može da pronađe izvor preglasne muzike...polako ne treba je požurivati.Tako da Viruse nemoj se preterano nadati nečemu


...pa šta si ti tom INSPEKTORU skrivio kada te je oprao po PS-u...??? :ohmy:

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Komunalna sluzba
« Odgovor #6 poslato: Januar 16, 2010, 01:56:01 pre podne »
Ne pusta narodnjake, nije je vodio na veceru, nije clan stranke...i da ne nabrajam dalje moguce razloge, da en budem nekulturan...

mumba

  • Gost
Odg: Komunalna sluzba
« Odgovor #7 poslato: Januar 16, 2010, 08:54:43 posle podne »
Mali_Lala napisao/la:
Citat
Ne pusta narodnjake, nije je vodio na veceru, nije clan stranke...i da ne nabrajam dalje moguce razloge, da en budem nekulturan...


ali 400 evrića za tu budalaštinu....ccc jebem ti vlast!

robert kiss

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 355
    • Pogledaj profil
Odg: Komunalna sluzba
« Odgovor #8 poslato: Januar 17, 2010, 12:06:02 pre podne »
Po novoj odluci moćiće da dobije i kaznu od 500 000 dinara...:woohoo: