Autor Tema: društvo,dom i porodica???  (Pročitano 1195 puta)

robert kiss

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 355
    • Pogledaj profil
društvo,dom i porodica???
« poslato: Januar 17, 2010, 02:45:53 pre podne »
Prolazim ulicama našeg nekad lepog,dalekog poznatog grada u kojem su živeli koliko toliko zadovoljni,veseli građani koji je sad opustošen,blatnjav,prljav sav nikakav, kao da prolazim koz neki avetinjski grad.Kad padne mrak obiđite mesta gde su kontejneri pa pogledajte sliku bečeja.Samo što se ne svađaju oko kontejnera ko će prvi da osvoji...
O kojem i kakvom društvu pričamo,o kakvim domovima pričamo,o kakvim porodicama pričamo.
Dokle... :choler:

mumba

  • Gost
Odg: društvo,dom i porodica???
« Odgovor #1 poslato: Januar 17, 2010, 11:26:46 posle podne »
kod mene u naselju potisje nema posla sve kontejnere opelješe preko noći!jadni smo nema šta na žalost!

robert kiss

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 355
    • Pogledaj profil
Odg: društvo,dom i porodica???
« Odgovor #2 poslato: Januar 18, 2010, 07:39:36 posle podne »
Po informacijama koju imam kanda se neki bude u našoj lepoj i dragoj opštini.Kanda će advokat/ica opštine da ima puno ruke posla.Neki kane da tuže opštinu za apsurdne odluke koje je donela.Kako jednom ne shvataju da nije narod tu zbog njih nego su oni tu zbog naroda.Sigurno nisu stali u red kad su delili pamet.Stali su u pogrešan red...
Samo jedno ne mogu da shvatim da odbornici u skupštini kako mogu da stanu ili prolaze pored građana posle izglasavanja absurdnih odluka...
Kod mene nikad ne znam kad nose smeće (u koliko sati) pa stavljamo uveče napolje smeće i oni koji nemaju kante od potisja nego stavljaju u svašta ujutru se može videti svašta...
Kad će biti kraja ovom rasulu...
Treba da nam dođu japanci da nas nauče kulturi...