Autor Tema: Nasilje U Porodici  (Pročitano 1885 puta)

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Nasilje U Porodici
« poslato: Februar 02, 2010, 10:39:02 posle podne »
...ajde da se dotaknemo malo škakljive teme... :giljotina:

...jako me interesuje vaše mišljenje, šta se dešava kod \\\"VAS\\\", vašem komšiluku....da li je prisutno...prepoznajete li ga...???? :( :(:(  

...nasilje u porodici je fenomen koji je prisutan u svim zemljama sveta i ovo je sve prisutnija \\\"POJAVA\\\" nažalost kod nas u porodicama...PORODICA JE NEŠ TO NAJSVETIJE Š TO POSTOJI zar ne bi trebali da svi mi ŽIVIMO ZA SVOJE UKUĆANE...???  :unsure: :unsure:

...zanima me zbog čega se žene (obično a ima kada su deca i \\\"jači\\\" pol) boje da to prijave i o tome govore i probaju to da reše...:angry:   :angry:

     ZAR OVO TREBA DA SE DOZVOLJAVA ???

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje U Porodici
« Odgovor #1 poslato: Februar 02, 2010, 10:51:35 posle podne »
...ma ko je taj?Vidim da su kuhinjski elementi domaće proizvodnje i da je dlakoruk.Ako je to u mom komšiluku...:angry:

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje U Porodici
« Odgovor #2 poslato: Februar 07, 2010, 05:21:49 pre podne »
...sta je sada mi smo izgleda sredina bez nasilja u porodici (dao bog) ili se ne zeli o tome da prica...:huh:

Evo ja cu prvi, juce tokom poslepodneva bracni par iz komsiluka razmenuo je niz \\\"zanimljivih\\\" epiteta namenjenih jedno drugom tako glasno da je odjekivalo pola ulice iako su prozori bili zatvoreni...to nije jedinstven put to je nesto sto se periodicno desava (a periodi su sve kraci i kraci)....:(  
Obicno su to kukavice (nasilnici),  ljudi koji neznaju kako svoje nezdovoljstvo i nesposobnost drugacije da iskale...

...porodicni problemi, verujem da ih svi pomalo imamo ali zar oni ne mogu ljudski da se rese a ne nasiljem (pa makar i to bila vika jacine opere)...???

...LAKO JE VIKATI, UDARATI ILI BILO KOJI VID NASILJA VRSITI NAD SLABIJIM I NEZNIJIM POLOM PROBAJ (nasilniče) NAD NEKOM KO TI JE RAVNOPRAVAN  :beat_plaste...sve se moze recima resiti u okviru porodice...KAD DECA NISU BESNA NI KUCA NIJE TESNA  


Obicno su to kukavice,  ljudi koji neznaju kako svoje nezdovoljstvo i nesposobnost drugacije da iskale...

Arpad Lakatos

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje U Porodici
« Odgovor #3 poslato: Februar 07, 2010, 06:08:09 posle podne »
Obično to su ljudi koji nemaju nimalo mozga u glavi!Verujte mi !Iskustvo mi to dokazalo!Imam u porodici te stvari.Na sreću ne u užoj!To su degenerici koji ne zaslužuju ovaj vazduh!Š ta mislite jedna slučajno razbijena čaša koliko šamara vredi?

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje U Porodici
« Odgovor #4 poslato: Februar 07, 2010, 06:46:14 posle podne »
Tasmanian napisao/la:
Citat
Š ta mislite jedna slučajno razbijena čaša koliko šamara vredi?


NIJEDAN...vredi pitanje jeli sve u redu sa tobom I :kiss: ....?

Arpad Lakatos

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje U Porodici
« Odgovor #5 poslato: Februar 11, 2010, 02:26:36 pre podne »
Mislim da sam O.K!Nemojte misliti da sam odustao da se borim!Na sve moguće načine.Naravno bez nasilja.Žalosno je to kad moraš da se baviš stim umesto nekih lepih stvari.