Autor Tema: Ima li bruka granica ?  (Pročitano 3921 puta)

Pera Petrovi�

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Ima li bruka granica ?
« poslato: Februar 26, 2010, 02:34:45 posle podne »
Pozdrav \\\"Pavom Zorou\\\" i svim \\\"plavcima\\\" ! http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/178435/Policajci-silovatelju-nisu-stavili-ni-lisice !!!
stvarno ima  li neko trezan u \\\"našoj policiji\\\"?
BRUKA!:silly:

\\\"Beograd, Vrbas - Bečejska policija još nije ušla u trag beguncu Kenanu Amedovu (29) iz Bačkog Gradišta, koji je osumnjičen da je u noći između utorka i srede silovao šestogodišnju devojčicu. \\\" ......

\\\"Osumnjičeni za pedofiliju nije bio neadekvatno čuvan, a kako \\\"Blic\\\" nezvanično saznaje, čak nije imao ni lisice na rukama, što mu je znatno olakšalo beg.\\\"
BRUKA !

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Ima li bruka granica ?
« Odgovor #1 poslato: Februar 26, 2010, 06:53:31 posle podne »
brka napisao/la:
Citat
Pozdrav \\\"Pavom Zorou\\\" i svim \\\"plavcima\\\" ! http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/178435/Policajci-silovatelju-nisu-stavili-ni-lisice !!!
stvarno ima  li neko trezan u \\\"našoj policiji\\\"?
BRUKA!:silly:

\\\"Beograd, Vrbas - Bečejska policija još nije ušla u trag beguncu Kenanu Amedovu (29) iz Bačkog Gradišta, koji je osumnjičen da je u noći između utorka i srede silovao šestogodišnju devojčicu. \\\" ......

\\\"Osumnjičeni za pedofiliju nije bio neadekvatno čuvan, a kako \\\"Blic\\\" nezvanično saznaje, čak nije imao ni lisice na rukama, što mu je znatno olakšalo beg.\\\"
BRUKA ![/quot

Nemaš Ti prava da prozivaš mene, Ja sa sadošnjom policijom nemam nikakve veze. JA sam u penziji, više od 20 godina, zbog čega me prozivaš?.Obrati se Policijskoj Ispostavi Bečej, a mene ostavi na miru. Takvi kao ti, od mog života..( preživio sam dva infarkta) oduzeli plus 10 godina. Ostavite me na miru više. Ja nikog ne prozivam, nemojte ni Vi mene, pogotovo kad nemam nikakve veze sa događajima.:(

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Ima li bruka granica ?
« Odgovor #2 poslato: Februar 26, 2010, 08:22:01 posle podne »
Pa kako to da ti nisi okacio sada link o tome?Kad urade nesto dobro prvi si a sad pojela maca jezik.Zasto ne kazes kavno da je to BRUKA za Becej i tacka.Ja nemam nameru nijkog da prozivam ali da ti manijak koji siluje pobegne i to iz stanice????STRASNO!!!BRUKA

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Ima li bruka granica ?
« Odgovor #3 poslato: Februar 26, 2010, 08:38:07 posle podne »
Ultra Boys napisao/la:
Citat
Pa kako to da ti nisi okacio sada link o tome?Kad urade nesto dobro prvi si a sad pojela maca jezik.Zasto ne kazes kavno da je to BRUKA za Becej i tacka.Ja nemam nameru nijkog da prozivam ali da ti manijak koji siluje pobegne i to iz stanice????STRASNO!!!BRUKA


Kako da ne, \\\"Bruka je.\\\" Ali kakve ja imam veze sa ovim događajem. Bruka i to da tvoji \\\" Ultra Boysi\\\" ubili francuskog državljanina,... ili misliš da to nije Bruka???,To je bruka za čitavu državu....ili nije????

   I još jednom ponavljam, nemojte me prozivati, jer nemam veze, sa ovim događajima, više od 20 godina sam u penziji, i nemogu da snosim nikakve odgovornosti za rad današnje policije.

   I ostavite me na miru Više.Ako imate zamerke, obratite se Policijskoj Ispostavi Bečej, i njima prenosite vaša mišljenja.Nadam se da više ovo nemoram da napominjem, da ste razumni ljudi, da će te shvatiti, da vaše komentare upućujete na pogrešnu adresu.
   Sad sam na takav post odgovorio, i više neću. Moje zdrastveno stanje nedozvoljava, da sa nekim raspravljam.Nek ste vi meni živozdravi, i ostavite me na miru, više Ok??:(

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Ima li bruka granica ?
« Odgovor #4 poslato: Februar 26, 2010, 10:50:07 posle podne »
...nažalost izgleda NEMA...

Bečej je u zadnje vreme kada se spomene isključivo seća na problem...ubistvo na Termalcu, skrnavljenje spomenika u B.Gradištu, prošle nedelje su se dva Gradištanca izbola u Bečeju, za vikend je grupa momaka iz B.Jarka/Temerina iz revolta što su izbačeni zbog vladanja iz nekog od kafića u Bečeju u centru pretukla momka bez ikakvog povoda. Tako da nažalost poznati smo izgleda trenutno samo po ZLU...

...nije Plavi  Zoro kriv on je samo živeo i radio u vreme \\\"Ćopavog Zagorca\\\" i čuvenog monologa Nikole Koje koji objašnjava njihovo poštenje i njihov Komunizam...:laugh:  :laugh::laugh:
 ...on ide \\\"...dok vam je Ćopavi Zagorac trpao u du*e Američke dolare, znali ste da *enjate o bratstvu i jedinstvu. Znali ste da se smeškate jedni drugima a onda je došlo vreme da svedete račune. Nema problema, samo što ih niste ranije svodili, ha, nego ste se 50 godina izdr*avali. 50 GODINA vozili skupa kola, *arali najbolje pi*ke pa sad kad se *ita više ne diže, e ajde sad malo da se bavimo poštenjem. E pa, is*enjam se ja na to vaše poštenje i na tu celu vašu poštenu generaciju...\\\"

http://www.youtube.com/watch?v=gMBKgN-p68M

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Ima li bruka granica ?
« Odgovor #5 poslato: Februar 26, 2010, 11:41:59 posle podne »
Policajci pod istragom zbog bekstva osumnjičenog

Novi Sad - - Pripadnici bečejske policije danas oko 13 sati ponovo su lišili slobode Kenana A. iz Bačkog Gradišta, osumnjičenog za silovanje šestogodišnje devojčice u Bačkom Gradištu 23. februara, prenela je RTV Vojvodine.

 Kenan. A. je pre nekoliko dana pobegao iz policijske stanice u Bečeju, kada je trebalo da bude priveden istražnom sudiji. Policija ga je pronašla u ataru blizu Bečeja i ponovo uhapsila. Zamenik načelnika Policijske uprave Novi Sad, Stevan Krstić, izjavio je da je protiv svih odgovornih lica bečejskog OUP-a, zbog čijih propusta je osumnjičeni uspeo da pobegne, pokrenut disiplinski postupak.Policajci pod istragom zbog bekstva osumnjičenog :thumb:

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Ima li bruka granica ?
« Odgovor #6 poslato: Februar 27, 2010, 12:50:08 pre podne »
Ovaj ceo dogadjaj samo pokazuje koliki neprofesionalizam vlada u velikoj vecini MUP-a...

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Ima li bruka granica ?
« Odgovor #7 poslato: Februar 27, 2010, 11:06:51 posle podne »
Ma, bruka je sto smo jedva izbegli da se ne zakucamo U POTPUNO NEOSVETLJENOG JUGA KOJI JE STAJAO NA SRED DESNE TRAKE u blizini nadaljske raskrsnice, na NEOSVETLJENOM DELU PUTA!
Kada je policiji javljeno za glupog vozaca juga, oni su rekli TO JE NASE VOZILO!
MA, TO JE BRUKA!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Ima li bruka granica ?
« Odgovor #8 poslato: Februar 28, 2010, 01:03:02 pre podne »
Virus napisao/la:
Citat
Ma, bruka je sto smo jedva izbegli da se ne zakucamo U POTPUNO NEOSVETLJENOG JUGA KOJI JE STAJAO NA SRED DESNE TRAKE u blizini nadaljske raskrsnice, na NEOSVETLJENOM DELU PUTA!
Kada je policiji javljeno za glupog vozaca juga, oni su rekli TO JE NASE VOZILO!
MA, TO JE BRUKA!


I mi smo se zamalo zapucali u njega...ali nisam znao da je policijski...

Žužana Ilinčić

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: Ima li bruka granica ?
« Odgovor #9 poslato: Februar 28, 2010, 10:54:50 posle podne »
`bar dan,pozdrav svima!
Mislim da je i ova moja tema za kategoriju \\\"bruka nema granica\\\" i naravno odnosi se na određenu instituciju. Dali je neko od vas skoro POKUŠ AVAO da napravi čuvene nove biometrijske dokumente? Ljudi moji šta nam rade, a mi trpimo????? Petnaest brojeva je njihov dnevni učinak što znaći (ako prićamo o pasošima) da trećina građana koji obično imaju potrebu za pasošem a to je od 35000/3=11666 ljudi/15 dnevn učinak=777 dana/252 radnih dana u godini= ZNAČI VEĆ ZA TRI GODINE STIŽEM NA RED!!!
[hide]...jer njihovo radno vreme je od 8-14. Svaka čast,izgleda da nisu čuli za PRODUŽENO RADNO VREME????
Sve u svemu bilo bi interesantno mnoge od njih naterati da stoje u redu celu noc a da su u godinama i da ih bole noge...
A u stvari sve je stvar ORGANIZACIJE POSLA. RASPITAJTE SE VI KOJI STE ODGOVORNI ZA OVO PONIŽENJE stanovnika opštine Bečej! U velikim gradovima širom Srbije garđani se mogu stvarno osećati kao građani Evrope nakon ukidanja viza, A MI BEČEJCI???[/hide]

jozsef boros

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Odg: Ima li bruka granica ?
« Odgovor #10 poslato: Mart 05, 2010, 02:09:06 pre podne »
da dok dobijes pasos opet ce trebati visa pa cemo cekati na to pa ce ti nestati para i nista od putovanja a da ne pricamo koliko su ljubazni na salterima:angry:

Pera Petrovi�

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Odg: Ima li bruka granica ?
« Odgovor #11 poslato: Mart 05, 2010, 02:02:00 posle podne »
Pozdrav svima , vidim da tema još živi i neka je tako, nego počela je priča o dokumentima,     (mislim da ne postoji razlika u čekanju bilo da je u pitaju biometrijski ili \\\"običan\\\") tj. o  stajanju u redu čekajući ista.
Na opštu žalost moram da VAM objasnim pozadinu dešavanja: naime da bi se obradio jedan dokument neophodno je nekoliko stručnih službenih lica, jer vidite ovaj naš jezik ima trideset slova a to je priznaćete mnogo za jedno službeno lice te su se oni lepo rasporedili i svako zna po 5 ili 10 -tak slova, pa kad koje slovo zatreba eto nadležnog za to slovo. Doduše dešava se i da je nekada neko odsutan, ( uzo GO, bolovanje, trudničko ili je jednostavno mamuran -> što je najčešće) i onda eto problema. Imaju oni svoje zamenike , al oni ipak nisu ni dovoljno stručni ni dorasli zadatku pa oni vladaju sa dva do tri slova a i u to nisu baš skroz sigurni. Ima tu i slikanja ( samo zbog njih je napravljen \\\"idiot\\\"  -(savremeni foto aparat)  ali i njegovo uputsvo je teško protumačiti ako nisu svi na okupu, jer i on izdajica jedan ima više od jednog dugmeta :). E a sad na temu ako se desi da treba sve to odraditi i na još nekom jeziku, pa znate li vi koliko je tada ljudi okupljeno oko tog posla? ... i tako redom
i onda se čudimo zašto samo 15, i zašto uvek idu preko reda oni koji :
1.) imaju pare
2.) imaju vezu
oni prvi plate dovoljno da mogu stručne službe da angažuju experte u toj oblasti pa dođu ljudi koji znaju sva slova odjednom i bude im brzo gotovo
ovi drugi , oni čuju kad dolaze experti pa se \\\" ogrebu \\\", ili bar saznaju kad su svi stručnjaci na okupu :)
i tako ... da vas ne davim više divanom :), stojte u redu i pričajte družite se i ogovarajte stručnjake koji odrade 15 dokumenata dnevno
 pozdav brka

jozsef boros

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Odg: Ima li bruka granica ?
« Odgovor #12 poslato: Mart 05, 2010, 09:20:49 posle podne »
:lolpopodu: :tapsh:ovo ti je dobro  a da posajemo malo zediku da napravi malo reda

Žužana Ilinčić

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: Ima li bruka granica ?
« Odgovor #13 poslato: Mart 06, 2010, 01:42:22 pre podne »
Hvala Brki na obrazloželju :laugh: bar možemo da se smejemo svojoj muci.
Strašno jeste da oni primaju plate od naših poreza a.....
U međuvremenu sam pisala u obe lokalne novine i prošlo je više od mesec dana, članak nije objavljen a poznati su kao dobri kritičari!?
E da čula sam da sad već ima \\\"preduzetnika\\\" kojima lepo platiš i oni lepo odstoje noć do preuzimanja BROJA. Dali ste možda čuli koja je tarifa?:silly:

mumba

  • Gost
Odg: Ima li bruka granica ?
« Odgovor #14 poslato: Mart 06, 2010, 09:30:20 posle podne »
u bg-u su stojači za razne stvari pa i za to odrađivali za 1000 dinara prošle godine!