Društvo > Društvo, dom i porodica

Ima li bruka granica ?

(1/4) > >>

Pera Petrovi�:
Pozdrav \\\"Pavom Zorou\\\" i svim \\\"plavcima\\\" ! http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/178435/Policajci-silovatelju-nisu-stavili-ni-lisice !!!
stvarno ima  li neko trezan u \\\"našoj policiji\\\"?
BRUKA!:silly:

\\\"Beograd, Vrbas - Bečejska policija još nije ušla u trag beguncu Kenanu Amedovu (29) iz Bačkog Gradišta, koji je osumnjičen da je u noći između utorka i srede silovao šestogodišnju devojčicu. \\\" ......

\\\"Osumnjičeni za pedofiliju nije bio neadekvatno čuvan, a kako \\\"Blic\\\" nezvanično saznaje, čak nije imao ni lisice na rukama, što mu je znatno olakšalo beg.\\\"
BRUKA !

Plavi_Zoro:
brka napisao/la:

--- Citat ---Pozdrav \\\"Pavom Zorou\\\" i svim \\\"plavcima\\\" ! http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/178435/Policajci-silovatelju-nisu-stavili-ni-lisice !!!
stvarno ima  li neko trezan u \\\"našoj policiji\\\"?
BRUKA!:silly:

\\\"Beograd, Vrbas - Bečejska policija još nije ušla u trag beguncu Kenanu Amedovu (29) iz Bačkog Gradišta, koji je osumnjičen da je u noći između utorka i srede silovao šestogodišnju devojčicu. \\\" ......

\\\"Osumnjičeni za pedofiliju nije bio neadekvatno čuvan, a kako \\\"Blic\\\" nezvanično saznaje, čak nije imao ni lisice na rukama, što mu je znatno olakšalo beg.\\\"
BRUKA ![/quot

Nemaš Ti prava da prozivaš mene, Ja sa sadošnjom policijom nemam nikakve veze. JA sam u penziji, više od 20 godina, zbog čega me prozivaš?.Obrati se Policijskoj Ispostavi Bečej, a mene ostavi na miru. Takvi kao ti, od mog života..( preživio sam dva infarkta) oduzeli plus 10 godina. Ostavite me na miru više. Ja nikog ne prozivam, nemojte ni Vi mene, pogotovo kad nemam nikakve veze sa događajima.:(
--- Kraj citata ---

Ultra Boys:
Pa kako to da ti nisi okacio sada link o tome?Kad urade nesto dobro prvi si a sad pojela maca jezik.Zasto ne kazes kavno da je to BRUKA za Becej i tacka.Ja nemam nameru nijkog da prozivam ali da ti manijak koji siluje pobegne i to iz stanice????STRASNO!!!BRUKA

Plavi_Zoro:
Ultra Boys napisao/la:

--- Citat ---Pa kako to da ti nisi okacio sada link o tome?Kad urade nesto dobro prvi si a sad pojela maca jezik.Zasto ne kazes kavno da je to BRUKA za Becej i tacka.Ja nemam nameru nijkog da prozivam ali da ti manijak koji siluje pobegne i to iz stanice????STRASNO!!!BRUKA
--- Kraj citata ---


Kako da ne, \\\"Bruka je.\\\" Ali kakve ja imam veze sa ovim događajem. Bruka i to da tvoji \\\" Ultra Boysi\\\" ubili francuskog državljanina,... ili misliš da to nije Bruka???,To je bruka za čitavu državu....ili nije????

   I još jednom ponavljam, nemojte me prozivati, jer nemam veze, sa ovim događajima, više od 20 godina sam u penziji, i nemogu da snosim nikakve odgovornosti za rad današnje policije.

   I ostavite me na miru Više.Ako imate zamerke, obratite se Policijskoj Ispostavi Bečej, i njima prenosite vaša mišljenja.Nadam se da više ovo nemoram da napominjem, da ste razumni ljudi, da će te shvatiti, da vaše komentare upućujete na pogrešnu adresu.
   Sad sam na takav post odgovorio, i više neću. Moje zdrastveno stanje nedozvoljava, da sa nekim raspravljam.Nek ste vi meni živozdravi, i ostavite me na miru, više Ok??:(

Pera Petlic:
...nažalost izgleda NEMA...

Bečej je u zadnje vreme kada se spomene isključivo seća na problem...ubistvo na Termalcu, skrnavljenje spomenika u B.Gradištu, prošle nedelje su se dva Gradištanca izbola u Bečeju, za vikend je grupa momaka iz B.Jarka/Temerina iz revolta što su izbačeni zbog vladanja iz nekog od kafića u Bečeju u centru pretukla momka bez ikakvog povoda. Tako da nažalost poznati smo izgleda trenutno samo po ZLU...

...nije Plavi  Zoro kriv on je samo živeo i radio u vreme \\\"Ćopavog Zagorca\\\" i čuvenog monologa Nikole Koje koji objašnjava njihovo poštenje i njihov Komunizam...:laugh:  :laugh::laugh:
 ...on ide \\\"...dok vam je Ćopavi Zagorac trpao u du*e Američke dolare, znali ste da *enjate o bratstvu i jedinstvu. Znali ste da se smeškate jedni drugima a onda je došlo vreme da svedete račune. Nema problema, samo što ih niste ranije svodili, ha, nego ste se 50 godina izdr*avali. 50 GODINA vozili skupa kola, *arali najbolje pi*ke pa sad kad se *ita više ne diže, e ajde sad malo da se bavimo poštenjem. E pa, is*enjam se ja na to vaše poštenje i na tu celu vašu poštenu generaciju...\\\"

http://www.youtube.com/watch?v=gMBKgN-p68M

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju