Autor Tema: VESELA SUBOTA @ POZORISNI KLUB - 4. sezona  (Pročitano 117734 puta)

TiDža84

  • Gost
Odg: VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB
« Odgovor #195 poslato: Mart 10, 2008, 01:00:05 pre podne »
Kako se juce zaukaloooo...jedan od boljih provoda u poslednje vreme.Bilo je jakooo dobro.Kad ce repriza?B)
PS.sangrija je jos dodatno podgrejala atmosferu!:laugh:

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB
« Odgovor #196 poslato: Mart 10, 2008, 01:24:45 pre podne »
Evo jos malo ce i slike u galeriju, imam stotinjak komada... :)

Vladimir Bunjevački

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 112
    • Pogledaj profil
Odg: VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB
« Odgovor #197 poslato: Mart 10, 2008, 01:56:47 pre podne »
ja sam sretan!!   :pandur:

Petar Vidovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Odg: VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB
« Odgovor #198 poslato: Mart 10, 2008, 08:02:54 pre podne »
:sex1: :dedica:

 :kolce:

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB
« Odgovor #199 poslato: Mart 10, 2008, 05:33:43 posle podne »
.. Drago mi je ste svi srecni:)

...al\\\' kako cujem \\\" veseli subotari\\\", izlazeci iz nase institucije koja bi to svom default-u trebala biti nosilac kulture grada, napadaju prolaznike, pa ih onako malo u glavu nogom, pa malko u rebra, pa u noge.... negde iza 3.
 Ljudi da li je to tacno?

Policija_72

  • Gost
Odg: VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB
« Odgovor #200 poslato: Mart 10, 2008, 06:29:53 posle podne »
Lusy napisao/la:
Citat
.. Drago mi je ste svi srecni:)

...al\\\' kako cujem \\\" veseli subotari\\\", izlazeci iz nase institucije koja bi to svom default-u trebala biti nosilac kulture grada, napadaju prolaznike, pa ih onako malo u glavu nogom, pa malko u rebra, pa u noge.... negde iza 3.
 Ljudi da li je to tacno?


 Na žalost draga Lusy, istina je.Vesela Subota do Nedelje ujutro. Nadam se da će vinovnici biti adekvatno kažnjeni. :pandur: :pandur:

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB
« Odgovor #201 poslato: Mart 10, 2008, 08:02:25 posle podne »
cuo sam i ja da je bio neki incident, unutra se stvarno nista lose nije desavalo, zato i sluzi obezbedjenje...
ne znam sta se tacno desilo, samo sam cuo da su se neki likovi potukli, i to ne ispred nego bas u samom centru....
e sad....
zao mi je sto se tako nesto desilo, za godinu i po dana nije bilo incidenta....ipak treba iskontrolisati toliki broj ljudi...

vidimo se sledece subote

@slike iz galerije:

kakav show program!

Petar Vidovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Odg: VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB
« Odgovor #202 poslato: Mart 11, 2008, 02:06:48 posle podne »
nema cemu da ti bude zao stevo (u smislu odgovornosti), po defaultu se okrivljuju posetioci nase zurke, a negde zaboravljate da to sa klubom nije imalo veze niti sta drugo.
napad se dogodio u centru grada, na coveka koji je i sam posetilac kluba s vremena na vreme te da ga je iko od redovnih posetilaca kluba i desavanja u klubu napao ovaj bi ga (ih) apsolutno sigurno prepoznao.

za vise od godinu dana kako se odrzavaju zurke u klubu nije bilo niti jedne tuce u klubu, najveci incident je bio jedan samar letos ispred kluba, i vinovnik tog incidenta je decko dobro poznat mupu kao momak sa vise od 70 prijava, ali koji eto, moze mu se....

u svakom slucaju ubedjen sam da su sanse da je incident izazvao neko ko ima veze sa klubom izrazen u promilima.
jasno, zao mi je sto se tako nesto uopste dogodilo, nije na cast tim deranima napad na coveka koji moze otac da im bude. no i ne cudi me u vremenu gde 16-ogodisnjaci \\\"brane\\\" kosovo i kolju po kucama a u isto vreme ne umeju ni konzervu otvoriti tim istim nozem.

hajde ljudi, pozdrav i ne brinite, vesele subote su miran i veseo izbor za one koji to vole.

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB
« Odgovor #203 poslato: Mart 11, 2008, 04:03:45 posle podne »
Lusy napisao/la:
Citat
.. Drago mi je ste svi srecni:)

...al\\\' kako cujem \\\" veseli subotari\\\", izlazeci iz nase institucije koja bi to svom default-u trebala biti nosilac kulture grada, napadaju prolaznike, pa ih onako malo u glavu nogom, pa malko u rebra, pa u noge.... negde iza 3.
 Ljudi da li je to tacno?

Kako te nije sramota?
Prvo, post koji pocinje sa \\\"...al kako cujem...\\\" i zavrsava se sa \\\"...l judi, da li je to tacno\\\" po svojoj sustini tesko je povezati sa dugogodisnjim aktivnim kulturnim poslenikom, dugogodisnjim kvalitetnim izvodjacem muzickih radova, osobom koja, zajedno sa svojim saucesnicima u muzickom (i ne samo muzickom) radu predstavlja svetlo ka kraju mracnog sunda i kica prepunog tunela. Po nekom logicnom defaultu, ovakav nacin izrazavanja vise prilici nosiocu neproverenih informacija, iliti varoskoj tracari. Drugo, uzasava me konstrukcija \\\"...izlazeci iz nase institucije koja bi po svom default-u trebala biti nosilac kulture grada, napadaju prolaznike...\\\". Ovo je nedvosmislena optuzba, ili bar vrlo ozbiljna i eksplicitna implikacija da su ljudi iz ustanove - nosioca kulture grada, inspirisali i podsticali na nasilje neduzne mlade ljude. Cemu ovakva zlonamernost? Svaki dan, svakog sata, neki ljudi izlaze iz neke crkve, skole, vrtica, kafica, udruzenja za zastitu zivotinja... poneki od njih, nekada, vrlo brzo ucine neki saobracajni prekrsaj, cak i krivicno delo, slazu, izvrse preljubu, itd, itd, ali se jos niko nije setio da njihova dela pripise delovanju ustanova u kojima su neposredno pre toga boravili. Odvratno, zaista.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB
« Odgovor #204 poslato: Mart 11, 2008, 06:13:02 posle podne »
EEE moj Cvejo,
gde ga ti sad ode!? I zasto si se uopste prozvao?
 moj post pocinje recima:

\\\"Drago mi je da ste svi srecni:) \\\"

Ti si to namerno ili nememerno preskocio i krenuo sa onim: al,kako cujem... cime si me svrstao u kako kazes \\\"varosku tracaru\\\".

 Ovo moje \\\"al, kako cujem.\\\".. u svakom normalnom coveku zvoni na uzbunu da stvari polako izmicu kontroli i da treba nesto preduzeti.
... Znam i ko je pretuceni covek, al nisam mislila da treba da ga povlacim ovde po forumu... Dakle pretuceni covek je Cova, nas dugogodisnji bubnjar, koji je mirno setao ulicom i desilo se da su tri momka za koje on tvrdi da su izasla iz pozorista nasrnula na njega... pa ... bas onako kako sam i napisala u onom predhodnom postu.
Dosao je do nas i ispricao sta se desilo. Covek je potpuno modar i ruka mu je iscasena u zglobu... a ja sam zabrinuta.- i kako vidis nije ni varoski trac, nego nazalost suva istina.

Ni jednom recju nisam pominjala da nasi kulturni radnici podsticu nasilje u ovom nasem gradu, nego da treba da se obrati paznja.
 
Ti kazes:\\\"Drugo, uzasava me konstrukcija \\\"...izlazeci iz nase institucije koja bi po svom default-u trebala biti nosilac kulture grada, napadaju prolaznike...\\\". Ovo je nedvosmislena optuzba, ili bar vrlo ozbiljna i eksplicitna implikacija da su ljudi iz ustanove - nosioca kulture grada, inspirisali i podsticali na nasilje neduzne mlade ljude. Cemu ovakva zlonamernost?

Ovo moje \\\"..izlazeci iz nase institucije koja bi po svom default-u trebala biti nosilac kulture grada, napadaju prolaznike...\\\" je cinjenica Cvejo ne nedvosmislena optuzba!!!... pa sad svidjala se tebi ta konstrukcija ili ne, od volje ti.

Dalje ti kazes:
\\\"Svaki dan, svakog sata, neki ljudi izlaze iz neke crkve, skole, vrtica, kafica, udruzenja za zastitu zivotinja... poneki od njih, nekada, vrlo brzo ucine neki saobracajni prekrsaj, cak i krivicno delo, slazu, izvrse preljubu, itd, itd, ali se jos niko nije setio da njihova dela pripise delovanju ustanova u kojima su neposredno pre toga boravili. Odvratno, zaista\\\"

Ajd\\\' sad jednu paralelu: covek izlazeci iz svoje kuce ne zatvori dobro vrata namerno ili slucajno nebitno... i kroz ta ista vrata izadje njegov kucni ljubimac rot /sarplaninac ili doberman ( paralela sa nasim veselim subotarima, od kojih su se neki dobrano nalili alhoholom, koji su popili na toj zurci!) i cap ujede prolaznika. Vrati se taj isti covek kuci i kaze: nemam pojma, ja nisam kriv moj pas je u dvoristu... to je neki drugi pas- verovatno lutalica- najlakse, jer je on ne svojom zaslugom- niciji... i opet ona :\\\"neko drugi je uvek kriv\\\"!?

 \\\"Ljudi da li je to tacno\\\"- znacilo je opet za svakog koji moze malo da angazuje mozak.( cita izmedju redova).. Zar je moguce da se i kod nas u Beceju desavaju ovakve stvari... i odmah dalje sta cemo preduzeti da se takve stvari ne desavaju!....zbog nase dece Cvejo iako si ti tvoju zbrinuo negde drugde.... ja sam zabrinuta!!!

Pa sad ti vidi ko je ovde zlonameran , a ko nije i sta je u svemu odvratno, opet od volje ti.

... A sad kad si se vec prozvao i moj potpuno dobronamerni post cija je svrha bila zvono za uzbunu, pretvorio u tracarski i zlonamerni... da te pitam: sta bese sa Martinima i zbog cega padaju sa stalaka (nosaca) i zbog cega su vec motani zvucnici. Osecam se prozvanom jer sam direktno ucestvovala u nabavci istih ( ne materijalno) i ti vrlo dobro znas kako je to nabavljeno od koga i za koju cenu. Namena tog razglasa je bila neka sasvim druga od ove, za vesele subote i slicne tehno zurke, protiv kojih ja zaista nemam nista protiv- rado odlazim na neke , kada mi to vreme dozvoli!, ali je ozvucenje za tu svrhu nedovoljne snage, ( razglas ne moze da \\\"podnese\\\" tu jacinu muzike- u sta ces se vrlo brzo uveriti, a i pitaj neke druge koji znaju!), ali ne po cenu da pozoriste ostane bez istih.. Koliko se secam iskljuciva i jedina namena razglasa je ozvucavanje pozorisne sale i koncerata u pozorisnom klubu... a sve to podrazumeva prisustvo tonaca za vreme koriscenja razglasa... Pa sta bi?
 Samo jos jedno pozoriste u zemlji Srbiji ima takav razglas... i ovo nase becejsko.:)


 I sada na kraju ja necu reci Cvejo kako te nije sramota da tako nakaradno izvrces moje reci, tim pre sto se jaaako dobro poznajemo i sigurno znas da nisam htela tebe da čepam. To prosto ne radim na taj nacin. Vrlo sam konkretna kada imam neko pitanje i zamerku i kazem to ljudima u lice.. ( kao ovo za Martine).

... Recicu ti samo: Cvejo razmisli jos jednom kome si sve to napisao i zasto( to kazi sebi).. ?!

@Vesele subote&pozorisni klub... svim gostima...

 Nista lose nisam mislila kada sam napisala predhodni post. Naprotiv. Zelja mi je bila da se svi osecaju bezbednije. Na pamet mi ne pada da \\\"ukidam\\\" vesele subote... zato i dalje ljudi dodjite i uzivajte. Ukazala sam samo na stvar koja se desava iza zavese... a Cveja se prozvao, pa sam htela i da mu odgovorim. Konobori u pozorisnom klubu me znaju kao cestog gosta... i pozdravljam  vas ovom prilikom :) , kao i sve goste.:)

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB
« Odgovor #205 poslato: Mart 11, 2008, 08:34:50 posle podne »
Ocepila si, draga Lusy, ustanovu koju vodim, pa je normalno da se osetim ocepljenim. Polemika je, izgleda, bespredmetna. Dobermani, rotvajleri, Martini, moja deca itd... nikakve veze nemaju sa cinjenicom da su pijane budale na ulici napale naseg drugara. Kada smo vec kod dece, ja svoju decu odgajam, vaspitavam, skolujem i izdrzavam kako znam i umem. Ne zbrinjavam ih. Ti i ostali dragi ljudi iz Taure zbrinjavate napustene kuce. Nije isto, zar ne? Ne tvrdim da si sa namerom upotrebila ovaj izraz, ali, ovo je bolelo, Lusy.
Ti mozes postaviti pitanje relevantnosti Gradskog pozorista i vrednovati njegov rad, pozitivno ili negativno, to shvatam kao nesto normalno. Dovoditi to u vezu sa cinjenicom da su pijane budale izasle iz iste te ustanove i uradile to sto su uradile, tvrdim, nema blage veze ni sa cim, osim sa nekom zlom namerom. Sta treba, da pratimo kuci sve posetioce? Ili da organizujemo ulicne straze? Da zatvorimo pozorisni klub? Da ne tocimo alkohol u pozorisnom klubu? Kakve to veze ima sto se u istom klubu nikada nije dogodio ni jedan jedini incident... (u poslednje dve godine tvrdim) Ili je vreme za promene? Hajde i to da kazemo otvoreno, nemam nista protiv. Ukratko, sve dok sam direktor Gradskog pozorista, povezivanje ulicnih incidenata sa ovom ustanovom smatram zlonamernim i ne mogu da ne reagujem. Ako sam preterao u reakciji, a verovatno jesam, zaista se izvinjavam, a ako zvono za uzbunu zvoni zbog pozorista ili zbog mene, reci i to otvoreno, sa zadovoljstvom cu reci sta imam i skloniti se.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB
« Odgovor #206 poslato: Mart 11, 2008, 09:15:40 posle podne »
... Zvono za uzbunu zvoni  zbog nase dece Cvejo.... Nista zlonamerno nema u mom postu , sem ako ti to tako hoces da vidis.
... Istu noc je moje dvoriste preko puta Penny-ja i Debelog bilo puno mladih koji su obavljali sve moguce i nemoguce fizioloske potrebe,reseni da sprejevima iscrtaju sve sto im padne pod ruku, zidovi, auti i da svojim , pa ajd\\\' da kazem izlucevinama obeleze citav prostor... pitam se kuda to vodi?
 Sto se zbrinjavanja tice, mozda si u pravu, post sam pisala u dahu i nisam mogla da verujem da meni govoris da treba da me je sramota, iako se i deca i psi zbrinjavaju na neki siri nacin. Deca na jedan, psi na drugi, a ti bar znas kako ja odgajam svoju.
... i NIJE MI BILA NAMERA DA ČEPAM POZORISTE!!! pobogu!!!
...Samo da ukazem na posledice, nakon spustanja zavese!
... i preterao si, al\\\' ako mislis da sam ja kriva za posledice nakon zavrsene predstave ( mene treba da je sramota i ja sam  zlonamerna i odvratna)... neka ti.
   @ i nisi mi odgovorio za zvucne kutije!...

 Da li je vreme za promene, reci ce neko drugi. Za mene je suludo da Gradsko pozoriste vode politicari, ako me to pitas. A to da li si svoj posao radio kako valje reci ce generacije koje dolaze posle nas!

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB
« Odgovor #207 poslato: Mart 12, 2008, 02:25:21 pre podne »
@ martini:
ima dodatnog zvuka, tako da martini fino prashe uz ostale, pa nema potrebe za opterecivanjem istih.
siguran sam i to da nikad nisu pali sa stalka ili slicno na zurkama vesele subote :)

mislim da ste daleko otisli od same teme Vesele subote, tako da vas molim da raspravu ostavite za private messages ili live verziju.



subota 15.03.2008.
Pozorisni Foaje
DJ Kid /Becej
soulful house
upad free :)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB
« Odgovor #208 poslato: Mart 12, 2008, 03:19:25 pre podne »
koomashin-e ja se i tebi  izvinjavam, jer si u ranijem postu izrazio zaljenje zbog incidenta koji se desio.  Ti, konobari i masa gostiju niste nista krivi.
Cveja me je napao.. ja mu odgovorila i to je to.
..i da vas podsetim da sam htela raspravu na ovom nasem forumu da prekinem posle mog prvog odgovora.

Lusy napisao/la:
Citat


@Vesele subote&pozorisni klub... svim gostima...:)

 Nista lose nisam mislila kada sam napisala predhodni post. Naprotiv. Zelja mi je bila da se svi osecaju bezbednije. Na pamet mi ne pada da \\\"ukidam\\\" vesele subote... zato i dalje ljudi dodjite i uzivajte. Ukazala sam samo na stvar koja se desava iza zavese... a Cveja se prozvao, pa sam htela i da mu odgovorim. Konobori u pozorisnom klubu me znaju kao cestog gosta... i pozdravljam  vas ovom prilikom :) , kao i sve goste.:)


Cveja i ja cemo o svemu uzivo popricati:)

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB
« Odgovor #209 poslato: Mart 12, 2008, 03:30:45 pre podne »
ok Lusy, bez brige :)

idemo dalje :)