Autor Tema: Snovi... Sanjate li? Šta?  (Pročitano 9001 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Snovi... Sanjate li? Šta?
« poslato: Septembar 26, 2007, 07:33:18 posle podne »
Ne sanjam baš često, ali noæas sam nešto vikao u snu, ne mogu da se setim šta, ali sam probudio sve ukuæane...:huh:

Sanjate li vi šta i koliko često?

 

Tony Montana

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 54
    • Pogledaj profil
Odgovor:Snovi... Sanjate li? Šta?
« Odgovor #1 poslato: Septembar 26, 2007, 11:49:27 posle podne »
Mene jutros probudio sopstveni smeh(jako dobra stvar),a sta je tako smesno bilo ne mogu da se setim.Sanjam jako cesto.Svake noci bar 2-3 sna.Uglavnom sanjam neke otkacene stvari,vrlo retko imam neke uzasavajuce snove.I da,bar jednom nedeljno sanjam bezobrazne tete:whistle: :laugh: :laugh:

nemam ime

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 362
    • Pogledaj profil
Odgovor:Snovi... Sanjate li? Šta?
« Odgovor #2 poslato: Septembar 27, 2007, 12:11:42 pre podne »
Sanjam kao i sav \\"normalan\\" svet:blink: Evo juce sam zaspao u stolici tj. mojoj direktorskoj fotelji, a noge sam stavio na zvucnik koji stoji pored radijatora i ... sanjao sam ne znam ni ja sta, ali sam se trgao iz sna kada sam nogom tako udario u njega da me zabolelo;ne mogu vam opisati!!! cesto mi se desava da nogom(kolenom) udarim i u zid jer mi je krevetac pored zida:P

mumba

  • Gost
Odgovor:Snovi... Sanjate li? Šta?
« Odgovor #3 poslato: Septembar 27, 2007, 06:01:57 pre podne »
sanjam uglavnom noæne more ali sam toliko ogiglao na njih da mi je jako čudno kada nešto drugo sanjam,sanjam i da često vozim i da se vozim u daleje hladne krajeve(šta æete volim skandinaviju) a kao mlaði imao sam polucije heh(znate ono sa tetama)

nemam ime

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 362
    • Pogledaj profil
Odgovor:Snovi... Sanjate li? Šta?
« Odgovor #4 poslato: Septembar 27, 2007, 06:04:32 pre podne »
to sa tetama su tzv. \\"VLAZNI SNOVI\\":-):-)

mumba

  • Gost
Odgovor:Snovi... Sanjate li? Šta?
« Odgovor #5 poslato: Septembar 27, 2007, 06:12:30 pre podne »
polucija je medicinski izraz courvoisier a teenager-ski izraz su vlažni snovi!

Menjano: šaci,   26.09.07 23:14

Zorica Georgijević

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 43
    • Pogledaj profil
Odgovor:Snovi... Sanjate li? Šta?
« Odgovor #6 poslato: Septembar 27, 2007, 08:37:59 pre podne »
Obožavam snove!!!Ali bukvalno! Najviše se obradujem kada se setim skoro celog i detaljnog sna, to je tako dobro! Ne volim kada sanjam nešto što tek treba da se desi, npr. kontrolni, prijemni, rodjendan itd.,jer kada sanjam kako je sve super, u odličnom redu, onda se razočaram ako zaista ne ispadne tako.

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Odgovor:Snovi... Sanjate li? Šta?
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 04, 2007, 03:05:30 pre podne »
uf...ja sanjam dosta često,nažalost,...i to se uvek setim nekih detalja-sitnica. od kada imam net odmah proverim značenje a dok ga nisam imala imala sam drugaricu sa knjigom Sanovnik te mi je ona iščitavala značenja.
Npr:juče sam sanjala (znači ponavljam moji snovi su dugi i uvek imaju više akcija, a zapamtim samo detalje ili šta veæ...)kako mi zubarka popravlja kvaran zub,ali čim sam otvorila usta videla sam samoj sebi sve gornje pokvarene zube.
Npr.preključe sam sanjala (pored višeakcionog dešavanja= jednu ženu nepoznatu kako želi da mi kupi neki srebni lančiæ,narukvicu i mindjuše a ja negodujem i odbijam medjutim gledam u pun izlog srebrnog nakita.
Npr.sinoæ sam sanjala neku pucnjavu i eksploziju ...
...
šta da vam pričam....

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odgovor:Snovi... Sanjate li? Šta?
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 04, 2007, 03:32:00 pre podne »
sanjam uglavnom gluposti... kada sanjam ruzno ne ostvari se, a ako sanjam neki dogadjaj uvek tako bude... :D

a zao mi je sto ne sanjam cesto, tj. sto se ne secam sna... obicno ga se setcam ako kasno legnem, pa ni ne dodjem do faze dubokog sna jer tad vec svi moji ustanu... i tada se jedino i secam sna... polubudno stanje.... skrnav osecaj!

Bojan Beranek

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 249
    • Pogledaj profil
Odgovor:Snovi... Sanjate li? Šta?
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 04, 2007, 05:26:19 posle podne »
Malo malo pa sanjam neke gluposti i ako ne sanjam cesto, verovatno zbog nasilja iz filmova i igara a najcesce sanjam ono sto se desavalo tog dana, ili ovih dana sto me je jako cinilo nervoznim i jedva sam cekao da to odradim i zavrsim sa tim kad oces eto ga u snu.
A naravno najgore je kada nije ni java ni san pa padas sa merdevina ili neke desetospratnice uzassssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leana Tajkov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 284
    • Pogledaj profil
Odgovor:Snovi... Sanjate li? Šta?
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 04, 2007, 05:43:54 posle podne »
Uglavnom se svako jutro secam sta sam sanjala...
Na primer, vec dva dana sanjam poljubac...
Jedno vreme sam cak i zapisivala snove...bude posle interesantno kada to citas...
A sto se verovanja u snove tice...pa, nekada  mi u Sanovniku i pogode...
Sweet dreams  :)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Odgovor:Snovi... Sanjate li? �ta?
« Odgovor #11 poslato: Septembar 09, 2008, 03:33:44 pre podne »
Ja sam danas posle podne zaspala.Toliko sam bila premorena,da sam ponovo,naravno u snu ,prezivela danasnji dan.Sanjala sam sve ono sto mi se danas dogodilo!Cudno...ali tako je!

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Odgovor:Snovi... Sanjate li? �ta?
« Odgovor #12 poslato: Septembar 11, 2008, 08:01:57 posle podne »
Juu,sanjao sam da sam u igrici i totalno sam poludeo,ubijao sam sve zhivo i izgubio razum.Onda sam sanjao da sam na bazenu go,pocepao mi se kupaci i onda sam trazio shorc a niko nije imao i tako svashta.

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Odgovor:Snovi... Sanjate li? �ta?
« Odgovor #13 poslato: Septembar 12, 2008, 12:06:22 pre podne »
Mene u snovima vecito proganjaju obaveze, jer mi 100 stvari ostane u podsvesti, pa mi se to izmesa sa brigama, nekim detaljima koje umemorisem preko dana i onda mi se sve zbucka u jedno kada sanjam, pa jos ako se zavrsi strasno ili negativno, ustanem sva neraspolozena i takva budem ceo dan...
a kada sanjam lepo, onda se opet nerviram sto sam samo sanjala... :laugh:

vesna bosnic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 577
    • Pogledaj profil
Odg: Snovi... Sanjate li? ?ta?
« Odgovor #14 poslato: Septembar 12, 2008, 02:35:41 pre podne »
Ma sanjam....uglavnom neke budalastine....:laugh: :laugh: :silly: