Autor Tema: Kako izgleda i peva Rihana  (Pročitano 10202 puta)

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: KAKO IZGLEDA I PEVA RIHANNA
« Odgovor #30 poslato: Novembar 15, 2007, 12:35:24 pre podne »
Peregrina napisao/la:
Citat
Moderatori...
Sajt se puni i puni...svakavi ljudi dolaze...i pisu razne razne postove koje nemaju blage veze s temom.Znate..lece svoje komplekse.

Kako se tema puni puni raznim postovima \\"glupim\\".Vi cete sve imati manje zivaca.Zato unapred brisite postove koje nemaju veze s temom.
I ne treba da deset puta da opomenjujete,jednostavno radite vas posao.A ne ono \\"OFF TOPIC\\"i itd.
To nije profesionalan rad moderatora.


Izvinjavam se autoru na OFF.

ajmeee, jesmo li vec raspravljali o ovome? nemoj se ti petljati u posao moderatora. ako nece da brisu imaju razloga zasto ne brisu... he jbt.
ako ti je vec toliko stalo pitaj da ti budes moderator pa terorisi jadne ljude kojima se pise off! hehehehehe

a i onda bi te napali, tako da...

Leana Tajkov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 284
    • Pogledaj profil
Odg: KAKO IZGLEDA I PEVA RIHANNA
« Odgovor #31 poslato: Novembar 15, 2007, 01:57:07 pre podne »
Sasvim mi je ok riba, slusam je ponekad, i neam ni jednu rec protiv nje...
Volim onu njenu pesmu ,,Cry\\"...bas mi je text extra.
A kao sto Virus kaze, cica je postigla u zivotu mnogo vise nego sto ce vecina nas moci, tak da...

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: KAKO IZGLEDA I PEVA RIHANNA
« Odgovor #32 poslato: Novembar 15, 2007, 04:11:02 pre podne »
Eto nateraste me da preslušam tu pesmu \\"Cry\\" i dotičnu g-djcu Rihanu i mogu Vam reæi da je sasvim OK. Eto još jedna predrasuda, šta æu kad smo svi taki!

 U priloženom url-u je pesmica sa sve tekstom.
http://www.youtube.com/watch?v=zgDdFA_iMQs

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: KAKO IZGLEDA I PEVA RIHANNA
« Odgovor #33 poslato: Novembar 16, 2007, 12:20:18 pre podne »
svidja mi se tekst od pesme cry... pesma ne... njen glas mi je bas nekako...njanjav i... nemam pojma...
unfaithfull je lepa pesma, jedina koja mi se bas svidela od nje!

Peleena :) Pa shta te briga :D

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 298
    • Pogledaj profil
Odg: KAKO IZGLEDA I PEVA RIHANNA
« Odgovor #34 poslato: Novembar 16, 2007, 02:52:09 pre podne »
Nina...umukni!Tebe nista nisam pitala,niti se obratila!Moderator?!Ovde,ma nema sanse!

Viruse,boli me da ne kazem sta..hocete li vi brisati postove koje nemaju veze s temom ili ne!

Mnogo je Off-postova!

A,vi nista ne radite!Samo blamirate forum i dozvoljavate da razni postovi ruse temu!Pa vi nista niste preduzeli kad je bilo OFf kod Rihanne,a da ne pricam o drugim temama!!

jaooo...sto da trosim zivce!Pff...Glupost!

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: KAKO IZGLEDA I PEVA RIHANNA
« Odgovor #35 poslato: Novembar 16, 2007, 03:12:03 pre podne »
Peregrina napisao/la:
Citat
Nina...umukni!Tebe nista nisam pitala,niti se obratila!Moderator?!Ovde,ma nema sanse!

Viruse,boli me da ne kazem sta..hocete li vi brisati postove koje nemaju veze s temom ili ne!

Mnogo je Off-postova!

A,vi nista ne radite!Samo blamirate forum i dozvoljavate da razni postovi ruse temu!Pa vi nista niste preduzeli kad je bilo OFf kod Rihanne,a da ne pricam o drugim temama!!

jaooo...sto da trosim zivce!Pff...Glupost!


Polako, ne žesti tako zbog sitnica. Nije sve uvek tako loše, kao sto ti se ucini na prvi pogled. Nekad je gore, ali uglavnom je bolje. Virus je dobar moderator, odmeren i strpljiv. Uvek napise primedbu tako da nikog ne uvredi. Da li si i to primetila?

Da ne bude off topic skroz, zelim da dodam da mi se ipak vise svidela pesma \\"Cry\\" , nego \\"Unfaithfull\\". I nadam se da necu ovim mojim komentarom nikog uvrediti, jer mi nije bila namera.

mumba

  • Gost
Odg: KAKO IZGLEDA I PEVA RIHANNA
« Odgovor #36 poslato: Novembar 16, 2007, 05:47:28 pre podne »
pa peregrina u ovoj temi si sama postavila pitanje kako izgleda i ,,peva \\\'\\\' rihanna i nina ti je iskreno odgovorila pa prema tome nemoj se istresati na nju molim te lepo.ne znam iskreno meni se ne sviðaju te njene pesmice(limunadice9 ali ko vili neka izvoli!

TiDža84

  • Gost
Odg: KAKO IZGLEDA I PEVA RIHANNA
« Odgovor #37 poslato: Novembar 16, 2007, 08:13:56 pre podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
pa peregrina u ovoj temi si sama postavila pitanje kako izgleda i ,,peva \\\'\\\' rihanna i nina ti je iskreno odgovorila pa prema tome nemoj se istresati na nju molim te lepo.ne znam iskreno meni se ne sviðaju te njene pesmice(limunadice9 ali ko vili neka izvoli!


Ja sam postavila to pitanje....
A meni se ne svidja niti za oko niti za uvo.... :lolpopodu:
Peregrina...ti si sada napisala :offtopic:...tema je rihanna...nemoj da se ljutis :ljutazena:nije dobro za lepotu...

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: KAKO IZGLEDA I PEVA RIHANNA
« Odgovor #38 poslato: Novembar 16, 2007, 09:12:55 posle podne »
Nina napisao/la:
Citat
svidja mi se tekst od pesme cry... pesma ne... njen glas mi je bas nekako...njanjav i... nemam pojma...
unfaithfull je lepa pesma, jedina koja mi se bas svidela od nje!

E, vidis Peregrina, u ovom postu nema offtopic-a...
Nina je lepo rekla sta joj se svidja, a sta ne. Tvoje je da to primis kao tudje misljenje i ne bi trebalo da te toliko pogadja.
;)
A zamolio bih SVE clanove foruma da se lepo SIGRAJU, da ne prozivaju ovako javno druge clanove... Postoji i privatno sanduce, ako volete prepirke... Ili biste zeleli da svi procitaju to?!
CCC
I za kraj, jedan neizostavni smajlov...
:)
;)

Che Guevara

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Odg: KAKO IZGLEDA I PEVA RIHANNA
« Odgovor #39 poslato: Novembar 16, 2007, 09:23:43 posle podne »
Peregrina napisao/la:
Citat
Nina...umukni!Tebe nista nisam pitala,niti se obratila!Moderator?!Ovde,ma nema sanse!

Viruse,boli me da ne kazem sta..hocete li vi brisati postove koje nemaju veze s temom ili ne!

Mnogo je Off-postova!

A,vi nista ne radite!Samo blamirate forum i dozvoljavate da razni postovi ruse temu!Pa vi nista niste preduzeli kad je bilo OFf kod Rihanne,a da ne pricam o drugim temama!!

jaooo...sto da trosim zivce!Pff...Glupost!


Kad sama prestanes da ides u off,onda cemo i svi mi.... Umesto da dajes primer svima ostalima kako odgovaras iskljucivo na temu i nista drugo ne spominjes,ti seres,raspravljas se i dajes drugima povod da idu u off!  :dabome:

Da ne bude da nisam komentarisala na temu-Rihanna je shit,ali joj valja ona pesma \\"Unfaithful\\"

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: KAKO IZGLEDA I PEVA RIHANNA
« Odgovor #40 poslato: Novembar 16, 2007, 09:52:06 posle podne »
Mir, mir, mir,
niko nije kriv,
...
;)
Aj, lepo vec jedared!!
Bez daljeg prozivanja!

mumba

  • Gost
Odg: KAKO IZGLEDA I PEVA RIHANNA
« Odgovor #41 poslato: Novembar 16, 2007, 10:18:00 posle podne »
e da sorry tijana ja se malo oklizn\\\'o oko toga ko je temu postavio.peregrina me zbunila! To je to od mene u ovoj temi!


EDIT: Nepotrebna provokacija obrisana. Virus

Policija_72

  • Gost
Odg: Kako izgleda i peva Rihana
« Odgovor #42 poslato: Novembar 18, 2007, 06:57:42 pre podne »
Ryhana lepa, pametna, lepo peva, ima lep glas. Sviðaju mi buketi cveæa, jer ništa razumeo nisam, ali VI tamo pripazite, nemojte da ja doðem da  uspostavim red i mir. :bejzbolka: nema svaðe.Ok?:angry:

Che Guevara

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Odg: Kako izgleda i peva Rihana
« Odgovor #43 poslato: Novembar 19, 2007, 11:16:26 posle podne »
Policija_72 napisao/la:
Citat
Ryhana lepa, pametna, lepo peva, ima lep glas. Sviðaju mi buketi cveæa, jer ništa razumeo nisam, ali VI tamo pripazite, nemojte da ja doðem da  uspostavim red i mir. :bejzbolka: nema svaðe.Ok?:angry:


Xe,xe,pametna,malo sutra! ! !
Nedavno sam procitala u jednim novinama da je isla na svadbu kod rodjaka na Barbados (inace ona je poreklom odande...) i ponela je svoju xranu!!!! Ponasala se kao mala uobrazena zvezdica i sa svadbe je vrlo brzo bila izbacena!! Uz arsenal ruznix reci napustila je svadbu nekog od bliskix rodjaka!!!  :hang:

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Kako izgleda i peva Rihana
« Odgovor #44 poslato: Novembar 20, 2007, 02:56:08 pre podne »
To samo znaci da je digla nos, puncika... Mada, ne bih potpisao da je bas skroz normalna i pametna...