Autor Tema: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)  (Pročitano 3777 puta)

Marko M

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« poslato: Novembar 15, 2007, 08:06:22 pre podne »
Izasao sam u Subotu u Stage, i sokirao se racunom. Narucio sam litru belog vina i plasticnu flasu kisele. Racun je bio 640 dinara, od toga litra vina je izasla 340 dinara i to neko smece, a kisela je bila 300 dinara. U prodavnici je takvo vino 80tak dinara, a kisele je 30ak dinara, zanima me kako to da je marza toliko velika u nasem sirotinjskom gradu, u nabavci 30 dinara a u kafani 300 dinara??? :huh: :huh:

P.S. Jos sam platio i ulaz 100 dinara, a danas sam platio produzenu sa mlekom 75 dinara i to grand kafu...

Situacija je krajnje kasterofalna! :S

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #1 poslato: Novembar 15, 2007, 03:42:03 posle podne »
ja se prvo nadrmam kod kuce taman toliko da u gradu popijem 2-3 vopsa i provedem se super ne razmisljajuci koliko sam puko novaca. u glavnom prodjem super...ako prethodno ne preteram kod kuce. ako preteram,onda trosim kao kombajn.

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #2 poslato: Novembar 15, 2007, 05:54:36 posle podne »
Grand produžena???

zar nije esspresso produžen... i to uvek firmirana kafa...

naravoučenije: naučimo od naših starih i svi po pljoskicu

Ivan Saranovic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #3 poslato: Novembar 15, 2007, 08:15:49 posle podne »
Cene mozda jesu visoke, ali tu je uracunat i baksis, a i moras priznati da je Stage verovatno najkulturnije, najcistije i najbolje mesto za izlazak u Beceju. Vlasnici su ulozili ogromnu kolicinu novca u ovo mesto tako da se to mora postovati. Ako ti je pak skupo, idi u neku kafanu ili u Andreu, Sablju ili slicno i sansa da ces se sa nekim zestoko potutji je skoro stopostotna. Tamo je pivo 50 dinara pa sad ti vidi. I da dodam da Stage ima zvucni sistem vredan hiljade i hiljade eura, tako da B)
Ja izlazim u Stage i prosle nedelje sam potrosio 50 eura da castim par drugova i drugarica i ne zalim ni dinar potrosen ali napominjem da je to sa mog racuna a ne od mame ili tate.
PoZZ

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #4 poslato: Novembar 15, 2007, 08:44:08 posle podne »

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #5 poslato: Novembar 15, 2007, 09:11:28 posle podne »
ShaX_91 napisao/la:
Citat
Cene mozda jesu visoke, ali tu je uracunat i baksis, a i moras priznati da je Stage verovatno najkulturnije, najcistije i najbolje mesto za izlazak u Beceju. Vlasnici su ulozili ogromnu kolicinu novca u ovo mesto tako da se to mora postovati. Ako ti je pak skupo, idi u neku kafanu ili u Andreu, Sablju ili slicno i sansa da ces se sa nekim zestoko potutji je skoro stopostotna. Tamo je pivo 50 dinara pa sad ti vidi. I da dodam da Stage ima zvucni sistem vredan hiljade i hiljade eura, tako da B)
Ja izlazim u Stage i prosle nedelje sam potrosio 50 eura da castim par drugova i drugarica i ne zalim ni dinar potrosen ali napominjem da je to sa mog racuna a ne od mame ili tate.
PoZZ


Imas gomilu dezinformacija u postu, i koliko vidim nisi baš upuæen u dosta stvari, prvo u cene piæa nije uračunat bakšiš, ne razumeš se u zvuk, ono nije sistem od hiljade i hiljade evra, lokal jeste najlepsi, a koliko sam skontao mr-kela je ciljao na 10 puta vecu cenu u kafiæu od nabavne cene piæa, tj. pisao je o marži, i po meni je marža mnogo velika za ovu varoš...

P.S. Kako u današnje vreme gimnazijalci troše svoje pare, a ne mamine i tatine, ako imas neki zanimljiv izvor prihoda podeli ga sa nama da se ukljucimo :)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #6 poslato: Novembar 15, 2007, 09:17:43 posle podne »
igrutin napisao/la:
Citat
Grand produžena???

zar nije esspresso produžen... i to uvek firmirana kafa...

naravoučenije: naučimo od naših starih i svi po pljoskicu


Grand je u Stageu, i to je brend al\\\' naški... Izgleda da je kafa otvorila put onim drugim LIVE grandovcima što su gostovali u subotu... :side:

Koliko sam načuo i Peni i ostali su nivelisali cene, hihi monopolisti... :silly:

To je mač sa dve oštrice, ljudi æe još masovnije da cirkaju kod kuce pa u grad na jos dva-tri... Vreme æe pokazati koliko je mudro imati \\"jake\\" cene...

TiDža84

  • Gost
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #7 poslato: Novembar 15, 2007, 09:57:48 posle podne »
Virus napisao/la:
Citat
Marcehelo - Kljos vs ljax TEKST
:laugh:


DA,DA...ima i nas koji izadjemo sa 500 dindzi u grad i nismo nista manje zadovoljni i srecni nego onaj mali sto izadje sa 50 jura....pa to je trecina plate moje mame i cist bezobrazluk...ALLLOOOO!!!

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #8 poslato: Novembar 15, 2007, 10:14:23 posle podne »
Ok ako deran ima da trosi, ali ja ne bih toliko potrosio ni u ludilu...
Eventualno za neki jubilarni rodjendan... ;)
Govorim u svoje ime. Ko \\\'oce, nek\\\' trosi..
:)

mumba

  • Gost
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #9 poslato: Novembar 15, 2007, 11:23:41 posle podne »
drmanje kuæi sa društvom pa u grad!

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #10 poslato: Novembar 16, 2007, 12:00:13 pre podne »
ja u stageu svaki put kupujem viski i tekilu drustvu i zenama ali nikad se ne zalim da je skupo.Majku mu!Nemojte ni ici u grad bez 5000dinara,bre.
Nije grad za siromahe.

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #11 poslato: Novembar 16, 2007, 01:57:39 pre podne »
Meni je dosta 500 dinara da se napijem , ali nije merak da pijes sam. Od kad izlazim (a tome ima 20-tak godina), nikad nisam samo sebi kupio pice, ako sam u drustvu. Jedino, ponekad, kafu volim sam da popijem .

Ognjen Miric

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #12 poslato: Novembar 16, 2007, 02:16:39 pre podne »
zalis se da je kisela 300 i vino 340 din pa nemoj da pijes ostanes kuci i strikas carape i ostane ti tih 640 din sto si platio turu uostalom  da nisi imao nebi  ni narucio  flasu kisele i flasu vina nego bi narucio  spricer i platio neznam koliko je  mislim 80 din i dobro tako da nemoj da kukas........

Peleena :) Pa shta te briga :D

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 298
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #13 poslato: Novembar 16, 2007, 02:55:40 pre podne »
Taj Stage...Jaoo Boze!

pa idite u Gradsku Kafanu!

Cene vrlo domacinski :)

aleksandar tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 320
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #14 poslato: Novembar 16, 2007, 04:09:10 pre podne »
Mr.Kela napisao/la:
Citat
Izasao sam u Subotu u Stage, i sokirao se racunom. Narucio sam litru belog vina i plasticnu flasu kisele. Racun je bio 640 dinara, od toga litra vina je izasla 340 dinara i to neko smece, a kisela je bila 300 dinara. U prodavnici je takvo vino 80tak dinara, a kisele je 30ak dinara, zanima me kako to da je marza toliko velika u nasem sirotinjskom gradu, u nabavci 30 dinara a u kafani 300 dinara??? :huh: :huh:

P.S. Jos sam platio i ulaz 100 dinara, a danas sam platio produzenu sa mlekom 75 dinara i to grand kafu...

Situacija je krajnje kasterofalna! :S

promeni kafanu