Autor Tema: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)  (Pročitano 3750 puta)

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #15 poslato: Novembar 16, 2007, 07:55:18 pre podne »
sve to u pozorisnjaku 400...tako nesto :)
reklama bato!

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #16 poslato: Novembar 17, 2007, 06:28:45 pre podne »
koomashin napisao/la:
Citat
sve to u pozorisnjaku 400...tako nesto :)
reklama bato!

Neces mi verovati u debelom 300 ;) i nije reklama nego konstatacija.Ali srazmerno ceni valjda ide sve ono ostalo kao sto je usluga,okreceni zidovi,wc sto sam pusta vodu i tako to :unsure: :unsure: :unsure:

Vladimir Bakic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 265
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #17 poslato: Novembar 17, 2007, 08:22:41 pre podne »
Kome treba voda u wc-u? Ja u Zmaju kad se ispisam to lepo povrackom sperem! Jedino sto sam nesto zut u licu ovih dana,ne znam sta mi je..:woohoo:

Bojan Beranek

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 249
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #18 poslato: Novembar 17, 2007, 05:09:24 posle podne »
Eto ti cipi sad jes vido ! :box: to je zasluzio kako siri ne pravdu o nasoj kaani :):):)

mumba

  • Gost
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #19 poslato: Novembar 17, 2007, 06:58:14 posle podne »
ja ne bolujem da potrošim puno novaca u kavani eto noæaske u debelom stuk\\\'o 200 dinari a provo se ko tito u rusiji!

Bilja Maric

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 99
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #20 poslato: Novembar 19, 2007, 07:04:05 pre podne »
Pa ti Mr. Kela sedi kuci, to se ne placa, ako nemas bar 1000 din. da potrosis za vikend,tj. petak ili subotu. Cene su ok, a u stageu ne moze da pije svako.

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #21 poslato: Novembar 19, 2007, 08:28:18 pre podne »
uuu...sad mi stage kao neka elita :)
uuuuuuu huhuhuuhuhu..


@ cena kilo kilo:
svi u debeli zmaj na kilo kilo :)

TiDža84

  • Gost
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #22 poslato: Novembar 19, 2007, 08:42:52 pre podne »
U Beceju ni jedan kafic nije elitni,...i sta uopste znaci elita?Toga u Beceju nema,sem onih sto su istripovani (zao mi je sto sam morala da upotrebim ovaj izraz,posto ga mrzim), da su neka elita,ali sve je to lazno...sve jedno je potrosio 100 ili 5000 dinara uvek se isto provedes,svugde te izguraju,gaze,konobari te pljackaju i ne postuju,muzika je totalno bzvz,znas vec gde ce ko da stoji i sta da obuce,i kako onda dobro da se provedes u gradu?Sem ako naravno sam sebi ne napravis dobru i komfornu zabavu?

Dragan Lončarski

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #23 poslato: Novembar 19, 2007, 04:47:02 posle podne »
Mr.Kela napisao/la:
Citat
Izasao sam u Subotu u Stage, i sokirao se racunom. Narucio sam litru belog vina i plasticnu flasu kisele. Racun je bio 640 dinara, od toga litra vina je izasla 340 dinara i to neko smece, a kisela je bila 300 dinara. U prodavnici je takvo vino 80tak dinara, a kisele je 30ak dinara, zanima me kako to da je marza toliko velika u nasem sirotinjskom gradu, u nabavci 30 dinara a u kafani 300 dinara??? :huh: :huh:

P.S. Jos sam platio i ulaz 100 dinara, a danas sam platio produzenu sa mlekom 75 dinara i to grand kafu...

Situacija je krajnje kasterofalna! :S


hehe... prosta matematika... 1 casa kisele vode ti je kao 1.5L u prodavnici tj 1:7,5 ... cek samo momenat... hmm... pa bolje ti je 1.5L kisele u Stage-u nego 1 heineken u Giardinu, ista cena a 7 puta manje dobijes :) ili u BG na Prestige-u da platis RED BULL, za iste pare dobijes 7,5 puta kolicinski manje [0.2l prema 1.5l]nego u STAGE-u... zato svi u STAGE na KISELU i imas da pijes celu noc!!!! B)

p.s. produzetak matematike.. ako je u nabavci odnos kisele i vina 1:3 tada bi analogno tome trebala kisela da bude ili 110 dinara ili da vino bude 900 dinara... stoga ovo su EXTRA cene :D:D:D na sredini ni po babi ni po stricevima :D:D:D

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Cene u gradu (300dinara 1,5l knjaza - Stage)
« Odgovor #24 poslato: Novembar 19, 2007, 09:37:39 posle podne »
TiDza84 napisao/la:
Citat
U Beceju ni jedan kafic nije elitni,...i sta uopste znaci elita?Toga u Beceju nema,sem onih sto su istripovani (zao mi je sto sam morala da upotrebim ovaj izraz,posto ga mrzim), da su neka elita,ali sve je to lazno...sve jedno je potrosio 100 ili 5000 dinara uvek se isto provedes,svugde te izguraju,gaze,konobari te pljackaju i ne postuju,muzika je totalno bzvz,znas vec gde ce ko da stoji i sta da obuce,i kako onda dobro da se provedes u gradu?Sem ako naravno sam sebi ne napravis dobru i komfornu zabavu?


Bravo TiDžo!  :tapsh: :tapsh: :tapsh: