Autor Tema: Reality show  (Pročitano 1236 puta)

TiDža84

  • Gost
Reality show
« poslato: Decembar 09, 2007, 10:16:50 posle podne »
Reality televizija,pojam koji porazumeva siroku lepezu zabavnih emisija o \\"stvarnim ljudima\\". Ovakvi programi se prave o svemu i svacemu,a jedini uslov je da kamere zabeleze stvarne reakcije na priodne ili vestacki izazvane situacije.Svoju ekspanziju reality televizija belezi pocetkom devedesetih godina,da bi potpuni uspeh doziveo u 2000-im.
Popularni seriali \\"realne televizije\\" u Americi, kao sto su Americki idol ili Ja sam slavan[/i,privacili su neverovatnu paznju polovine celokupog televizijskog auditorijuma.Vec to ukazuje da ovakve emisije nose univerzalnu ideju  koja je u stanju da zabavi najsiru mugucu ciljnu grupu.
Poplava \\"rijaliti sou\\" programa na konkurentskim televizijama, naterala je programsko rukovodstvo na TV B92 da razmisi o fenomenu \\"modernog televizijskog voajerizma\\".

Da li bi neko od vas ucestvovao u nekom reallity show-u?Koja bi to emisija bila?Koja bi bila vasa taktika?Da li mislite da posedujete odredjene \\"talente\\" za ovakve emisije?

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Reality show
« Odgovor #1 poslato: Decembar 09, 2007, 10:33:09 posle podne »
Reality show ili razgolicenje pred auditorijumom je ubedljivo najisplativiji način da se zaradi na ljudskim budalastinama. Najbolji je onaj koji ispadne najveci seronja i tupan! Super. Sujetu sam nahranio i sad ne moram da večeram, idem da spavam i da mislim kako odlično živim dok gledam moj omiljene likove na TV-u. A stvarnost je malo drugacija!