Autor Tema: Zver ili kanta?  (Pročitano 21202 puta)

Ivan Saranovic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #60 poslato: Januar 29, 2008, 08:16:24 posle podne »
Totally true.:)
Nisi pogresio Robbyne. Dobra je to makina. Nije za crysis ali hej, koji komp je za crysis? Meni sece na very high u 1024*768.
Gde si uzeo komp ako nije tajna?
Srecno!:)

mumba

  • Gost
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #61 poslato: Januar 29, 2008, 08:25:31 posle podne »
crysis je malo zajeban što možda nije potimizovan kao novi kolin mcrae rally ali malo spustiš na crysis-u detalje i može se igra!mada meni stranglehold se više sviđa a i leti mi a sve je na haju!

Ivan Saranovic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #62 poslato: Januar 29, 2008, 08:45:24 posle podne »
E da i stranglehold je extra igra. Nisam jos presao ali je zaraza. Crysis sam igrao sa modovanim very high podesavanjima na delta bez vecih poteskoca sem na zadnjem nivou protiv onog velikog alien mothershipa ili sta li je vec. Sad pikam samo guitar hero 3. Naj igra.:)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #63 poslato: Januar 29, 2008, 10:13:48 posle podne »
ShaX_91 napisao/la:
Citat

Nisi pogresio Robbyne. Dobra je to makina. Nije za crysis ali hej, koji komp je za crysis? Meni sece na very high u 1024*768.
Gde si uzeo komp ako nije tajna?
Srecno!:)


Lemon Computers u N.Bečeju...Ali još nije stigao :( Počinjem već da gubim strpljenje...

Ivan Saranovic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #64 poslato: Januar 29, 2008, 10:35:32 posle podne »
xexe. Tako sam i ja bio nestrpljiv. Reci im malo da pozure cisto da ih podsetis.;)

nemam ime

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 362
    • Pogledaj profil
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #65 poslato: Januar 29, 2008, 10:51:32 posle podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
xp prepoznaje 3,25 giga !


meni rekose da moze samo 2 gb a da tek vista podrzava vise, ali ako TI kaze onak dobro:P !!!

mumba

  • Gost
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #66 poslato: Januar 30, 2008, 12:36:26 pre podne »
tako mi bar pokazuje.dok naravno i vista pokazuje/prepoznaaje takođe 3,25(imam i nju).dok 64-bitni operativni sistemi mogu da prepoznaju mnogo više rama ali ima malo podržanih programa za njih dog 32--bitni programi loše rade u njima pa za sada nam ostaje samo da se nadamo da će sve to biti na neki način ispravljeno ili novac u šake pa uzimajte ddr3 memoriju i naravno matičnu za istu!sitnica!

Ivan Saranovic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #67 poslato: Januar 30, 2008, 02:23:03 pre podne »
Pa ima i jeftinih maticnih ali je zato memorija papreno skupa a nije i srazmerno brzha. Ja trenutno skupljam za 8800gt palit sonic ili cu jos da cekam pa da uzmem ili neku iz 9*** serije + sennheiser slusalice. Ali vidim nacekacu se ja:laugh:

Dosta je meni ovo. Terace moj mezimac 8800gts do kraja godine pa onda leti u bratov komp a ja cu se vec snaci. Dotle ce da bude hladan k`o spricer klokovan i hladjem sa coolermaster VIVA aquagate modded hladjenjem. Milina. Necujno:P ;)

mumba

  • Gost
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #68 poslato: Januar 30, 2008, 05:40:08 pre podne »
bolje serija 9 jer je i sada srazmerno jeftinija onim što nudi.jačaje od ultra8800 ihaj a nije skupa ni sada za ono što nudi!bolje 9-ku sačekaj.ja znam da hoću!

Ivan Saranovic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #69 poslato: Januar 30, 2008, 07:25:22 posle podne »
Ok. Thanks na savetu. Imam ustekane pare koje cu vrlo skoro da potrosim na novi intel core2duo e8500 2.66ghz 65nm technology wolfdale. Ima da ga klokujem, ma dusu cu mu izvaditi:laugh:

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #70 poslato: Januar 31, 2008, 12:25:57 pre podne »
Koja ste vas dvojica paljevina...ko hepo kocke... :laugh: :laugh: :laugh:

Aj Cross bar ima svoju platu pa je ok, ali Shax kontam ja da tvoji dobro zaradjuju ali ipak nemoj se toliko razbacivati parama... :dry: :unsure:

Ivan Saranovic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #71 poslato: Januar 31, 2008, 01:34:01 pre podne »
Pa. Bas i ne zaradjuju dobro. Nego mi je sad bio rodjendan i dobio sam pare pa zelim da ih potrosim. I cuvam dzeparac pa vremenom dodjem do poprilicne sume. A i ne razbacujem se ja sa novcima. Ja ih trosim, ali racionalno. Kad skupim pare za ono sto zelim, to i kupim. Nisu moji roditelji kao drugi koji deci kupuju sve. Oni su rekli meni da moram da naucim da cuvam pare i zato mi ne kupuju skoro nista od svojih para sem odece i hrane. Ostalo tipa satovi, mobilni, uzina, tehnologija... to kupujem ja. A i zaradio sam na netu malo. Bio sam moderator na jednom forumu i to su mi dobro placali. PoZZ:)

mumba

  • Gost
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #72 poslato: Januar 31, 2008, 01:57:24 pre podne »
pa dobro lalo sveca mu njegova pa i ti sad fino zarađuješ pa mi ništa ne kažemo!

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #73 poslato: Januar 31, 2008, 06:38:28 pre podne »
ShaX_91 napisao/la:
Citat
...Bio sam moderator na jednom forumu i to su mi dobro placali...


 :cry:

:laugh: :laugh: :laugh:

mumba

  • Gost
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #74 poslato: Januar 31, 2008, 07:29:27 pre podne »
ajde viruse pobuna moderatora.traži svoje novce ne mogu da te prevare!