Autor Tema: Gulim koru od mandarine i pitam?  (Pročitano 9325 puta)

mumba

  • Gost
Odg: Gulim koru od mandarine i pitam?
« Odgovor #30 poslato: Februar 15, 2008, 08:45:56 posle podne »
a ja pod stare dane počo\\\' da otkidam na death metal ,vader pogotovo a da ga nikada nisam preterano slušao! već sam počeo da se pribojavam za sebe!

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Gulim koru od mandarine i pitam?
« Odgovor #31 poslato: Februar 16, 2008, 05:47:05 posle podne »
U tripu sam da sto manje spavam posto je zivot nekako prekratak.Sad sam na kvoti od 3(tri) sata na dan.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Gulim koru od mandarine i pitam?
« Odgovor #32 poslato: Februar 17, 2008, 07:06:48 pre podne »
@ Spavaj vise Debeli z. Kad, tad ce ti se naplatiti to tvoje nespavanje.... a mnogo je bitniji kvalitet od kvantiteta.... bar ja tako mislim.

... Inace i ja sve brojim..... tanjire kada perem sudove ( da imam masinu za pranje istih, verovatno bih brojala sudove koje redjam:( )
...broj kasika brasna koje stavljam u palacinke, a nista ne pravim po receptima....
.... broj poseta na forumu, broj poruka.....
... Kada se probudim, \\\"krene\\\" mi neka pesma u glavi i pevam je ceo dan.....
... Na svirkama, kako mi je prosla prva pesma tako mi je prosao i koncert.....
...Osoba o kojoj mislim kada sam na ulici, redovno je i sretnem......

Loredana Perak

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 93
    • Pogledaj profil
Odg: Gulim koru od mandarine i pitam?
« Odgovor #33 poslato: April 10, 2008, 09:34:35 posle podne »
volim da tetoviram i radim piercing!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Biljana Barjaktarov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 858
    • Pogledaj profil
Odg: Gulim koru od mandarine i pitam?
« Odgovor #34 poslato: April 10, 2008, 09:53:27 posle podne »
brojim stvari ali tako kao da ih vidim duplo,po sto puta ustajem iz kreveta da proverim da li sam zakljucala vrata i svaki put sam u ubedjenju da nisam...ako mi se neka pesma svidi,ispiram mozak i sebi i najblizim ljudima narednih mesec dana..u tel.cuvam mnogo poruka..imam osecaj da ako ih izbrisem,nedostajace mi nesto..kao neki deo mene..:blush: ponekad imam osecaj da ako u datom momentu ne pomerim stvar ispred sebe(olovku,svesku,tel...),ne znam..strefice me neki maler..juuu..necu vise da pisem:woohoo: