Autor Tema: BLAMOVI  (Pročitano 4410 puta)

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
BLAMOVI
« poslato: Oktobar 04, 2007, 02:32:03 pre podne »
Otvorite dusu! Ispricaj svoj ili tudj BLAM

Sani L

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 100
    • Pogledaj profil
Odgovor:BLAMOVI
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 04, 2007, 02:57:24 pre podne »
Ae ti prvi....:P

Leana Tajkov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 284
    • Pogledaj profil
Odgovor:BLAMOVI
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 04, 2007, 04:56:31 pre podne »
Ajde, ja cu prva, posto je moja riznica istih prepuna :)
secam se da smo pre jedno godinu dana igrali zuje pre utakmice,i da je na mene dosao red...
Neko me je tako jako opalio po glavi,da sam se odmah okrenula i prodrala ,,Koji kreten me je tako jako udario?!?!\\"
Ispostavilo se da je to bio moj trener...:blink:

Takodje,jednom sam bila na kolacima (u Zerbou) sa drustvom i kada nam je devojka prisla i pitala sta cemo da pijemo,ja sam se sva vazna napravila i glasno rekla ,,Casu prazne vode\\"...Devojka me je samo bledo gledala...:blush:

Isto tako,kada sam odlazila od kuce svog decka,vrlo glasno sam se pozalila kako mi je donji ves usao u pozadinu,a pri tome,nisam skontala da je njegova strina stojala iza mene....

Zovite me blam...
Toliko od mene...dok neko drugi ne otvori dusu...

Bojan Beranek

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 249
    • Pogledaj profil
Odgovor:BLAMOVI
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 04, 2007, 04:21:58 posle podne »
Nisam neki veliki blamadzija ali sam sklon padovima sa motora i to se uvek desi negde gde ima krdo ljudi i onda bude ahahahhaha iiihihihiihiih i recimo da su to moji najveci blamovi!:blush:
Kao i psovanje u saobracaju a kad se okrenu biciklisti koji inace imaju sva prava ovog sveta na putu pa vidis da ti je to prijatelj , profesor ili jaooooojjjj rodjak!

Ivan Mikovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 128
    • Pogledaj profil
Odgovor:BLAMOVI
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 04, 2007, 08:19:58 posle podne »
I ja sam jednom rokn\\\'o sa motora i bilo je dosta njih koji me poznaju :D jbg, desava se...

Damir Hadnadjev

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 85
    • Pogledaj profil
Odgovor:BLAMOVI
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 04, 2007, 08:37:53 posle podne »
a kada odes kod nekog sa dve potpuno razlicite charape? jedna zimska a druga letnja...godisnje doba jesen :D

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odgovor:BLAMOVI
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 04, 2007, 09:05:11 posle podne »
A kad se nagnes drugarici nesto da kazes sredom na svirci u Peniju pa se ispružiš sa visoke rasklimane stolice? :)

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odgovor:BLAMOVI
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 04, 2007, 09:36:06 posle podne »
Hteo sam jedared da vidim kolko cu izdrazti sa unakazenom frizurom.Uzeo sam makaze i unakazio se.Imao sam rupe po glavi i izgledao sam kao retard.Isao sam tako na fax,setao se po ulici...ali nazalost nisam izdrao duze od 2-3 sata.Otisao sam u neki frizerski salon u Jevrejskoj i osisao se skoro na keca.Tad me je bio blam...

mumba

  • Gost
Odgovor:BLAMOVI
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 05, 2007, 12:25:08 pre podne »
ja sam æelav non stop ali pravi blam je  dio u jednoj pivnici pre dosta godina kada smo drugari i ja sedeli  i tek počeli da pijemo znači još trezni ,mase puna kafana ja zveknuo treæe pivo i došlo mi da podrignem,i uradio sam to i sve bi bilo u redu da jučerašnje viršle i svinjski papci u sosu od rasola nisu sa sve pivkanom krenuli napolje. taj mazohizam je trajao čitavih 5 minuta nakon čega sam otišao iz kafane postiðen na očičled svih tih ljudi tamo.

Leana Tajkov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 284
    • Pogledaj profil
Odgovor:BLAMOVI
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 05, 2007, 04:10:47 pre podne »
Eeeee,niko se ne blamira kao jaaaaaaaaaaaa....  :P

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Re:BLAMOVI
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 15, 2007, 06:35:22 posle podne »
srednja skola, sedim po kazni u prvoj lupi, na casu srpskog jezika. radi se pismeni, muk u ucionici.. ja zamisljen, trazim inspiraciju i zagledam se u profesorku, zenu od 60-ak godina.. ona, takodje, pogleda u mene.. i tako, gledamo se nekih 3,4 sekunde i ja joj, onako mahinalno - namignem! ona u soku, pocne da se smeje i kaze, \\" deco, vas drugar ..... mi je upravo namignuo, kako to da shvatim?!\\" :blush:  jbte!

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Re:BLAMOVI
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 15, 2007, 06:58:27 posle podne »
Obicno kad se puknem u petak ili u subotu pa se probudim ujutru i oma za mobilni telefon i krece vatanje za glavu ! 2-3 poruke na pogresan broj sa predlozima za sex i 2-3 nerazgovetne koje obicno ni ne skontam.to u outboxu a onda mos misliti u inboxu tc tc tc...

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:BLAMOVI
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 15, 2007, 07:19:34 posle podne »
HAHAHAHAAAA

Citat
@debeli zmaj

Obicno kad se puknem u petak ili u subotu pa se probudim ujutru i oma za mobilni telefon i krece vatanje za glavu ! 2-3 poruke na pogresan broj sa predlozima za sex i 2-3 nerazgovetne koje obicno ni ne skontam.to u outboxu a onda mos misliti u inboxu tc tc tc..


Ja sam mislio da se jedino meni to desavalo...JEEEEE nisam jedini!!! :woohoo: :laugh: :woohoo: :laugh:

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Re:BLAMOVI
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 15, 2007, 11:05:05 posle podne »
Komentarisao sa društvom \\"atribute\\" neke devojke u kafiæu kad ono odjednom prestaje muzika i ja se istrčao jednu rečenicu onako prilično glasno...:laugh: :blush:

mumba

  • Gost
Re:BLAMOVI
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 16, 2007, 01:36:40 pre podne »
to se desilo i meni robbyn-e ali ja sam u tom trenutku govorio koje bih radnje radio sa dotičnom a ona  metar od mene i još i tip sa njom.