Autor Tema: RTS? Hahahahaaa  (Pročitano 4642 puta)

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
RTS? Hahahahaaa
« poslato: Oktobar 01, 2007, 12:03:07 pre podne »
Komentari gradjana

Da se ja pitam, ne bih im ni dinar dao! Ni ne gledam televiziju, a kamo li da gledam RTS budjavi...

Neko se javlja iz Francuske, kaze \\"Sram Vas bilo, mi ovde placamo 5 eura mesecno za javni servis\\" a ja dodajem: Imate prosek plate oko 1000 eura...
Placamo jednako kao i u EU, a plate 10 puta manje...
+ je program katastrofa... Da ne spominjem ono \\"IZVINITE ZBOG PREKIDA PROGRAMA.\\" S.R.A.M.O.T.A.

Meni je net dovoljan.. I www.becejonline.com ;)
Televizija mi ne treba... Zao mi je sto mi je mama navucena na televiziju, pa ga jos i gleda...

mumba

  • Gost
Odgovor:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 01, 2007, 12:34:42 pre podne »
još kad vidim onog tirnaniæa! koja kaiščina.

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Re:Odgovor:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 08, 2007, 09:26:15 pre podne »
Da li placate TV pretplatu ? Ako imam kablovsku koja ima ugovor sa RTS om za prikazivanje njihovih programa, zasto ja moram da placam i tu pretplatu i RTS-u preko racuna za struju? Javni servis a reklama ko na Pinku...

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Re:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 08, 2007, 09:35:01 pre podne »
Jaoj, upravo! Tu nesto ne stima, ha? :)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Re:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 08, 2007, 09:58:13 pre podne »
Ne da ne štima, nego strašno, ima li neko kakvu informaciju o ovom? Ajde Kumašine ne ideš badave na pravni... hehe :)

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Re:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 08, 2007, 10:03:56 pre podne »
Aj da napravimo neki protest...
:angry:

Bojan Beranek

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 249
    • Pogledaj profil
Re:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 08, 2007, 05:28:02 posle podne »
Nemam pojma kako to izbeci ja sam se raspitivao jedini nacin da neplacas je da niko ne zivi u toj kuci i da sa 2 svedoka ides bla bla bla.....
E sad stvarno ajde pravnici raspitajte se da vidimo sta se tu moze da ne placamo i ST i Tiraninu!!!!
Ej 500dindzi to vam je gajba pivisa MESECNO!!!!!!:woohoo:

mumba

  • Gost
Re:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 09, 2007, 02:19:33 pre podne »
to je državni bastion i ja ne verujem da se sistem kao takav lopovski može  zajebati.ovi su bre gori nego blagopočivši sloba po tom pitanju.

nemam ime

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 362
    • Pogledaj profil
Re:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 09, 2007, 03:28:22 pre podne »
ali tako vam je i u okruzenju. Pretplatu placaju i oni koji imaju kablovsku. Npr u hrvatskoj je pretplata nekoih 700-800 din!!!

mumba

  • Gost
Re:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 09, 2007, 03:52:17 pre podne »
pa dobro ali imaju oni i malo bolji program od nas a i manje reklama.šta æeš ovo naše ne gledam ali zato satelitska je zaakon.

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Re:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 09, 2007, 09:28:34 pre podne »
a i tamo je prosečna mesečna plata cca 500eura

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Re:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 10, 2007, 02:50:20 pre podne »
Pretplata za javni medijski servis (RTS) je zakonom ustanovljen namet za finansiranje državne televizije, gledali je mi ili ne. Nekada je čika poštar svakog meseca dolazio i naplaæivao TV pretplatu, a sada se to radi preko EPS. Mesečna naknada za kablovsku televiziju je nešto što smo prihvatili sklapajuæi ugovor sa kablovskim distributerom. Kablovski distributer bi trebalo da plaæa naknadu za prava svim njihovim vlasnicima, prostije rečeno svim televizijama čije programe prenosi, pa i RTS. To nikakve veze nema sa našim plaæanjem pretplate. Ili neplaæanjem. Više od milion graðana Srbije ne plaæa pretplatu, a RTS svakodnevno preti da æe da ih tuži. Baš sada, uoči izbora. Dobar vic. Britko srpsko pravosuðe æe ove procese okončati krajem 2136. godine.

mumba

  • Gost
Re:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 10, 2007, 05:37:53 pre podne »
i naravno sve duplo skuplje tako da im doiðe na isto, jedino kamate u bankama su dosta povoljnije pa zato tamo imaš više opela neko golf-ova dvojki!

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Re:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 11, 2007, 10:13:57 posle podne »
e shaci, zato se u ovoj jadnoj srbiji i otvara toliko banaka... vise para zarade kreditima ovde. jadni ljudi nikada nizasta nemaju para, pa dizu posle kredit za otplatu kredita. a kamate fala bogu vece nego npr u nemackoj... biznis bre! hehehehe...

mumba

  • Gost
Re:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 11, 2007, 11:12:56 posle podne »
evo da ti kažem nina nešto: berlin to znaš šta je i gde je. beograd znaš šta je i gde je! a dali si znala nda izneðu berlina i beograda uopšte nema razlike u cenama(stanovi , automo bili, život,provod itd) dok je ovde prosečna beogradska plata 300 jevreja tamo je 3000. što znači mi smo uvek i bili i ostali najskuplja država u evropi i možda 5 - ta u svetu.