Autor Tema: ISHOD SASTANKA!  (Pročitano 15641 puta)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
ISHOD SASTANKA!
« poslato: Decembar 05, 2007, 06:54:03 pre podne »
Evo ovako dragi forumasi...
Sastanak je odrzan, po dogovoru, danas (utorak 4.12) u Pozorisnjaku u 20h... Ko se pojavio, pojavio... a ko nije, ocekuje se da ce doci na sledeci sastanak. Sada su bili:
Axl, Dorde, tata Boris, rez, THE_SIREN, Igrutin, Brle (sa zakasnjenjem) i Marina_The_Press... Opravdano su izostali Debeli Zmaj, Cveja i Visnjica... Nina se ipak nije pojavila na sokicu :)
Vecali smo skoro 3h i od mora razlicitih ideja izabrali 2 koje ce nastaviti da se razradjuju a vi ste pozvani da aktivno ucestvujete...
1. kao sto je i bila prvobitna prica - predstava. Prvo smo mislili da bude vezana za forumase, ali smo shvatili da onda ostala publika nista nece shvatiti, pa smo forumase ostavili za ideju 2. Sto se tice predstave, rez, kao vec iskusan u pisanju scenarija, je rekao da ce se pozabaviti ovom tematikom, tako da ocekujemo dobar tekst...
2. e ovako... s obzirom da je vazna cinjenica da je forum spojio ljude koji bi da rade nesto zanimljivo, bilo bi lepo da smislimo nesto sa tom tematikom. Pa je tako na red dosla ova ideja - film. Ovde je scenario Marinin (tj. moj) posao, ali ce vasa misljenja i korekcije biti velika pomoc kada prva verzija bude gotova. Ova ideja je malo konkretnija i zasnovana je na desavanju u autobusu (Ko to tamo peva? - ali bi se nas film zvao - Ko to tamo kucka? i svi bismo imali tastature)... Dakle, vozac administrator, kondukter moderator, a forumasi u busu diskutuju o temama koje su zaista aktuelne na forumu :)  Vazno je reci da ce uloge zaista biti nasi likovi, ali da niko nece glumiti sebe. Vec smo imali u vidu neke forumase koji se nisu prijavili, a dobro bi izneli uloge, kako na filmu, tako i u predstavi.
Zato je otvorena ova tema, da budete vise upuceni, da se prijavljujete (ne mora biti samo za glumu, moze i tehnika, pomoc...), dajete ideje, postavljate pitanja.
Sledeci sastanak bi okvirno trebao da bude oko 15.12, kada cemo imati prve verzije oba scenarija pa da vidimo sta dalje... Sledi podela uloga, zakazivanje probe i snimanja...
Ukljucite se u pricu, bice jaaaaaako veselo i zanimljivo!

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: ISHOD SASTANKA!
« Odgovor #1 poslato: Decembar 05, 2007, 07:08:07 pre podne »
Posto sam bila na sastanku i sve cula, samo zelim da potvrdim da podrzavam ovu ideju... :)

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: ISHOD SASTANKA!
« Odgovor #2 poslato: Decembar 05, 2007, 08:25:40 pre podne »
me 2

al obeæavam da više ništa neæu predlagati

što bi rek\\\'o rez: \\"bacio si ideju, mrš po nju\\" :D :D :D

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: ISHOD SASTANKA!
« Odgovor #3 poslato: Decembar 05, 2007, 01:52:07 posle podne »
Nastavite tako! Trudicu se da Vam pomognem koliko mogu.

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Odg: ISHOD SASTANKA!
« Odgovor #4 poslato: Decembar 05, 2007, 02:20:19 posle podne »
pretpostavljam da je Marina ovaj tekst napisala za oko 20-tak minuta. Zbog onih ostalih dva i po sata mi je žao što nisam bila....:(
vidimo  se sledeæu put....obeæajem!;)

Damir Hadnadjev

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 85
    • Pogledaj profil
Odg: ISHOD SASTANKA!
« Odgovor #5 poslato: Decembar 05, 2007, 10:01:58 posle podne »
Moram malo pazljivije da pratim forum...nisam imao pojma da se sprema nesto ovako zanimljivo :))

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: ISHOD SASTANKA!
« Odgovor #6 poslato: Decembar 05, 2007, 10:02:41 posle podne »
Ja sam u NS, ne mogu da dodjem...
:(:(
SHMRC!

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: ISHOD SASTANKA!
« Odgovor #7 poslato: Decembar 06, 2007, 12:55:18 pre podne »
A ja sam u inostranstvu na nekom glupom seminaru... Neka, neka, videcete vi kad se vratim...

Che Guevara

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Odg: ISHOD SASTANKA!
« Odgovor #8 poslato: Decembar 06, 2007, 01:20:29 pre podne »
Rekla mi je Nina da vam kazem,da joj je zao sto nije mogla da dodje. Trenutno joj net nije u funkciji,a sto se predstave tice-opravdano je izostala zbog nekix problema kod kuce.......

Leana Tajkov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 284
    • Pogledaj profil
Odg: ISHOD SASTANKA!
« Odgovor #9 poslato: Decembar 06, 2007, 01:25:40 pre podne »
Maro, pa ovo zaista super zvuci....
Svidja mi se ova ideja sa predstavom... :-)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: ISHOD SASTANKA!
« Odgovor #10 poslato: Decembar 06, 2007, 03:01:57 pre podne »
Znam ja da su Becejci, po dobrom starom obicaju, vecito neobavesteni... Zato, polako ali sigurno, dobijam karakteristike papagaja, da ne biste zaboravili - podsecacu vas i obavestavati o novostima. Za sada vidim da vam se svidja ideja i da ste voljni za organizaciju - drago mi je zbog toga...
Che, Narcy, Virus (odvojices vremena bar jedan vikend za snimanje) - i vas ocekujem na probi (vec ste bili u planu), a i sve ostale koji se prijave!

Nebojsa Andjelic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 398
    • Pogledaj profil
Odg: ISHOD SASTANKA!
« Odgovor #11 poslato: Decembar 06, 2007, 05:33:28 pre podne »
Marina_The_Press napisao/la:
Citat
Znam ja da su Becejci, po dobrom starom obicaju, vecito neobavesteni... Zato, polako ali sigurno, dobijam karakteristike papagaja, da ne biste zaboravili - podsecacu vas i obavestavati o novostima. Za sada vidim da vam se svidja ideja i da ste voljni za organizaciju - drago mi je zbog toga...
Che, Narcy, Virus (odvojices vremena bar jedan vikend za snimanje) - i vas ocekujem na probi (vec ste bili u planu), a i sve ostale koji se prijave!


Razumem sve! E pa, ako je tako, ja cu ti dozvoliti da me probas.

Nadica Pavlov

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Odg: ISHOD SASTANKA!
« Odgovor #12 poslato: Decembar 06, 2007, 08:23:06 pre podne »

Becejci,da li se mi to uskoro vidimo na sceni :)

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: ISHOD SASTANKA!
« Odgovor #13 poslato: Decembar 06, 2007, 08:41:25 pre podne »
da, iza, pored, u i na sceni. al\\\' prvo na peler u debeli zmaj :)
(moracu napraviti smile sa pelerom :laugh: )

Nadica Pavlov

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Odg: ISHOD SASTANKA!
« Odgovor #14 poslato: Decembar 06, 2007, 08:46:41 pre podne »
Ja bez pelera nigde pa ni na scenu,ovi iz zmaja bolje u nabavku da idu pre nego sto dodjem  xe-xe pre premijere dupli,posle je sve lakse....
Joj,Branko nemoj da te neka muka natera da dodjes ovamo dobicu headshot :)