Autor Tema: Sa kim delis TVOJ svet?  (Pročitano 3469 puta)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Sa kim delis TVOJ svet?
« poslato: Januar 06, 2008, 09:44:02 posle podne »
Sa koliko ljudi ste spremni da podelite sva svoja misljenja, osecanja, strahove...? Da li se otvarate lako ili je vase poverenje ipak tesko zaluziti?

TiDža84

  • Gost
Re:Sa kim delis TVOJ svet?
« Odgovor #1 poslato: Januar 06, 2008, 09:56:15 posle podne »
Nije mi tesko da svoje stavove podelim sa drugim ljudima,jer verovatno ne bi imala svoje JA ukoliko bi se plasila drugih ljudi i toga da iskazem svoje misljenje,osecanje,strah,radost ili bilo kakvu drugu emociju...

mumba

  • Gost
Re:Sa kim delis TVOJ svet?
« Odgovor #2 poslato: Januar 06, 2008, 10:25:41 posle podne »
ne iskazujem svoje emocije mada ih narano imam,zbog toga delujem jako hladan ali zaista  sam kao i svi drugi ljudi!

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Re:Sa kim delis TVOJ svet?
« Odgovor #3 poslato: Januar 06, 2008, 11:12:09 posle podne »
I ja uglavnom držim sve u sebi...Eto,ponekad vas udavim nečim ovde na forumu,ali uglavnom sam rešavam svoje probleme i ne optereæujem druge sa time.:silly:

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Re:Sa kim delis TVOJ svet?
« Odgovor #4 poslato: Januar 07, 2008, 01:43:10 pre podne »
Robbyne danas si preterao... :) hihi na sve teme si odgovorio umesto mene... Eo ti jedna sarma...

Dragan Lončarski

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
Re:Sa kim delis TVOJ svet?
« Odgovor #5 poslato: Januar 15, 2008, 09:39:07 posle podne »
ne poveravaj tajnu prijatelju, jer i prijatelj ima prijatelja... dokazano u praksi vise puta... no, retki su pravi prijatelji ali ih mozes naci... mozes ako si i ti takav... evo ovo mi pade sada napamet: posaljite svim svojim prijteljima da zelite sutra veliko sra*e da napravite [primer: pljacka, provale, tuca, prevara...] i da vam bas njegova pomoc potrebna... i gledajte reakcije... po tome ce te videti ko je ko ;)

nemam ime

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 362
    • Pogledaj profil
Re:Sa kim delis TVOJ svet?
« Odgovor #6 poslato: Januar 15, 2008, 11:40:15 posle podne »
Sa onima koji to nece preneti SVETU!!!

Che Guevara

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Re:Sa kim delis TVOJ svet?
« Odgovor #7 poslato: Januar 16, 2008, 12:22:50 pre podne »
Vecinu stvari govorim svojoj najboljoj drugarici Nini,al ako slichajno ima neshto da ne kazem njoj,sednem ispod uramljene Che_ove slike i kazem njemu.... Xaxaxaxa,barem sam sigurna da nece nikom nishta reci :unsure:

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Re:Sa kim delis TVOJ svet?
« Odgovor #8 poslato: Januar 17, 2008, 11:26:52 posle podne »
Bubikaj je ovde super rekao \\\"ne poveravaj tajnu prijatelju, jer i prijatelj ima prijatelja.\\\"...

A jos gora situacija je, kazes nesto nekom drugu najrodjenijem a on odlepi za nekom ribom :sex1: pa se poverava njoj o necemu sto treba da bude medju nama kao drugarima. I tako uvek nasedaju.
Tako da neke stvari jednostavno NE DELIS ni sa kim i caos...

Sa curom kad-tad zavrsis a ono sto si njemu poveravao ispliva na povrsinu i sad ti motaj u glavi da li ce ona nekom reci kakav si, sta si radio, zasto si to radio i sl...

Nekada \\\"ogradjivanje\\\" emocija ima smisla.

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Re:Sa kim delis TVOJ svet?
« Odgovor #9 poslato: Avgust 06, 2008, 04:12:59 posle podne »
Imam mnogo prijatelja...Ali samo jednoj osobi mogu da se poverim.Znam da ce me on razumeti,bez osudjivanja,bez ijedne reci...
Inace nisam bas osoba koja ce rado reci sta oseca...ali jedino sa njim mogu pricati o svemu.Cesto i placemo zajedno,cesto se i smejemo zajedno....i cesto pravimo gluposti zajedno..Drago mi je sto imam takvog prijatelja koji je uvek tu kada mi zatreba..

Olivera Dabic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 430
    • Pogledaj profil
Odg: Sa kim delis TVOJ svet?
« Odgovor #10 poslato: Avgust 06, 2008, 09:16:02 posle podne »
Jako mi je drago sto imam puno ljudi oko sebe sa kojima mogu da pricam o svemu i podelim sa njima sve... Ali medju njima je samo jedna drugarica, a ostalo moji naj blizi.

Biljana Barjaktarov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 858
    • Pogledaj profil
Odg: Sa kim delis TVOJ svet?
« Odgovor #11 poslato: Avgust 06, 2008, 10:05:15 posle podne »
Imam jako puno drugarica,drugova,poznanika...i sa svima mogu da posedim i popricam ali isto tako znam sta sa kim pricam i koliko pricam..imam par osoba i verujem u njih za ceo zivot,sa mojom drugaricom najblizom delim sve..njoj verujem najvise i znam da mogu da se oslonim na njenu iskrenost:kiss:

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Sa kim delis TVOJ svet?
« Odgovor #12 poslato: Avgust 07, 2008, 01:10:26 pre podne »
mnogo sam se razocarao u ljude,imao sam neke ne bas svetle momente i trenutke u zivotu i nisu mi bas bile prijatne reakcije i ponasanja ljudi za koje sam mislio da \\\"i u vatru i u goru...\\\", imam nekoliko ljudi u svojoj okolini koju su mi pouzdani,ali sam postao veom nepoverljiv... ni sa kim ne \\\"delim\\\" svoj svet...:(

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Sa kim delis TVOJ svet?
« Odgovor #13 poslato: Avgust 07, 2008, 05:01:08 pre podne »
Sa svima! Sve! Nesebično i potpuno! Zato sam, prema svom karakteru i stvorio \\\"svoj svet\\\" koji je na raspolaganju svima. Osim jednog dela koji je nemoguće deliti...
\\\"Kada smo budni svi imamo jedan svet, a kada sanjamo - svako svoj\\\"...

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Sa kim delis TVOJ svet?
« Odgovor #14 poslato: Avgust 07, 2008, 10:57:38 posle podne »
U principu nisakim...ljudi misle da me poznaju i da delim neke stvari sa njima, sto zapravo i radim. Mada su sve te stvari meni vecim delom nebitne. Primera radi, bas smo neki dan ustanovili da moja devojka sa kojom sam manje vise preko 5 godina jos uvek ne zna doooosta toga o meni iako sam se njoj jos najvise i otvorio...

Ukratko, ne volim da otkrivam sebe ljudima, jer me to cini ranjivim a ne volim da budem ranjiv...