Autor Tema: Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu  (Pročitano 6041 puta)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu
« poslato: Januar 27, 2008, 08:25:16 posle podne »
Upravo sam gledao kako Nole osvaja Australian open. Tako profesionalno , a opet dečački bezbrižno ponašanje. Da li je on Srbin br. 1 u svetu?

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu
« Odgovor #1 poslato: Januar 27, 2008, 08:44:13 posle podne »
Naravno da jeste!

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu
« Odgovor #2 poslato: Januar 27, 2008, 08:49:15 posle podne »
Budite kavaljeri,pa neka to bude Ana Ivanovic,koju treba klonirati,jer malo je jedna...

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu
« Odgovor #3 poslato: Januar 27, 2008, 09:05:48 posle podne »
Ja jos uvek pamtim kada je Novakov tata molio preko SOS kanala pre par godina ljude dobre volje da uplate koji dinar da Novak moze da odputuje na turnir jer im je savez okrenuo ledja...

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu
« Odgovor #4 poslato: Januar 27, 2008, 09:52:26 posle podne »
E, ovo nisam trebao da vidim! Seres se na drzavu.. A sad, kad je neko i nesto, svi trckaju oko njega! PUJ, U PM!

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu
« Odgovor #5 poslato: Januar 27, 2008, 10:01:53 posle podne »
E pa to je i mene jako iznerviralo, zato kazem da pamtim, slicno kao sa Milošem Pavlovićem kad je imao priliku da upadne u F1 iz formule reno, niko ga nije pogurao, a ako se jednog dana probije u najbrži svetski cirkus, onda ce i oko njega da se lepe ko muve na govna...

TiDža84

  • Gost
Odg: Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu
« Odgovor #6 poslato: Januar 27, 2008, 10:19:56 posle podne »
A meni je cudna jedna stvar,cak pomalo neobjasnjiva,posle svega sto mu se izdesavalo Nole je i dalje velik patriota,umesto da je pobegao glavom bez obzira,od takvih koji ce posle njegov uspeh u karijeri pripisati sebi,a nisu nista ucinili!

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu
« Odgovor #7 poslato: Januar 27, 2008, 10:27:57 posle podne »
Ma, lako je biti patriota kad nemas zbog cega da brines, kad ti je sve super... Kad uspes u necemu sam.. Ali, da sam na njegovom mestu, ja bih sigurno ispricao novinarima CELU pricu.. ;)
BTW, SVAKA MU CAST! Bas mi je drago sto je uspeo toliko!

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu
« Odgovor #8 poslato: Januar 28, 2008, 12:00:03 pre podne »
B)



mumba

  • Gost
Odg: Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu
« Odgovor #9 poslato: Januar 28, 2008, 02:21:12 pre podne »
i meni je drago zbog tog malog svaka mu čast!

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu
« Odgovor #10 poslato: Januar 28, 2008, 04:15:49 pre podne »
Ja sam gledao Velikog Noleta,kao patriota,ali i svoj interes.Fix Nole=1.3 x(pa koliko stavite... sto ne dignuh hipotekarni kradit) :plache:

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu
« Odgovor #11 poslato: Januar 28, 2008, 09:54:53 posle podne »
Noletov matori isto legenda.
Salecu noleta da mu budu sponzori a on kaze: bolje pogurajte nekog od novih talenata njemu sad nije toliko potrebno.
Legenda nema sta.

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu
« Odgovor #12 poslato: Januar 28, 2008, 10:57:19 posle podne »
svaka mu cast, mada ne pratim tenis... nek nastavi tako, ne zbog nas, vec zbog SEBE!

...putuj Nole i nemoj vishe chekati na nas...

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu
« Odgovor #13 poslato: Mart 24, 2008, 09:30:17 pre podne »
Od sada se zove - SERBIJAN VELS!
Ponedeljak, 24. mart 2008. 01:11

Oaza u kalifornijskoj pustinji u nedelju uveče dobila je novo ime. Nekad se zvala Indijan Vels, sada su je Ana i Novak prekrstili u - Serbijan Vels.

Jedan od najprestižnijih teniskih turnira na svetu, kod mnogih smatran za peti Gren Slem, u jednom danu osvojilo je dvoje srpskih tenisera. Mladih, lepih, verovatno dvoje budućih \\\"Brojeva 1\\\" na WTA i ATP listama.

Finale su igrala još dva Srbina, u konkurenciji dublova. Beogradjanin Nenad Zimonjić i Beogradjanin koji je kao mladić otišao u Kanadu Danijel Nestor, nažalost, izgubili su finale, ali je sveukupan utisak koji su u roku od nekoliko sati naši teniseri ostavili na svetsku javnost, nemerljiv.

Anine i Novakove slike već su preplavile svet...

\\\"ovo je velika pobeda! Uvek smo nas dve imale teške mečeve i uglavnom smo obe bile nervozne. Danas nije bilo tako, i Svetlana i ja smo igrale dobro od početka, ali kada sam joj oduzela servis na 4:4 u prvom setu moje samopozdanje je skočilo do neba i posle toga mi je bilo mnogo lakše da igram\\\", osvrnula se Ana na pobedu protiv Ruskinje (6:4, 6:3).

\\\"Uvek igra dobro u prvom setu. Ali, ovog puta nije pala ni u drugom. Svaki važan poen slala je viner na liniju. Svaki put, na liniju, na liniju, na liniju\\\", opisala je Kuznjecova igru Ane Ivanović u finalu.

Kao i obično, na dodeli pehara (ovaj je u obliku plavog kita, simbola Pacifika), igračice su se zahvalile organizatoru, sponzorima, trenerima, navijačima...

\\\"Ja bih se čak zahvalila i onim dečacima što skupljaju loptice. Svaka osoba ovde prisutna je važna za ovaj divan turnir. Zahvalila bih se i mojim navijačima, koji su ponekad navijali u toku poena, što inače ne smeju da rade\\\", opomenula je grupu glasnih Srba na tribinama drugog najvećeg teniskog stadiona na svetu.

\\\"Ali, razumite ih, bili su jako uzbudjeni\\\", pokušala je Ana da ih \\\"opravda\\\" kod većinskog, američkog dela gledališta.

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Novak Đoković - Srbin no. 1 u svetu
« Odgovor #14 poslato: Mart 27, 2008, 07:14:27 pre podne »
majca je majca!

da se golisav pojavio, kao....negativno bi to ocenili...ma daaa......
plus...tu majcu je nosio citavo takmicenje...
proseravaju se opet ti holandjani dok im stvarno neko ne utera!!