Autor Tema: Pitanje o bolnoj istini za devojke...  (Pročitano 7119 puta)

mumba

  • Gost
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #15 poslato: Februar 19, 2008, 02:55:30 pre podne »
Nije bitna veličina, nego dužina i debljina


pa to spada pod veličinu!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #16 poslato: Februar 19, 2008, 03:37:38 pre podne »
...a, ja mislim da je mnogo bitnije nesto drugo... pa to prosto ili imas ili nemas!  ;)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #17 poslato: Februar 19, 2008, 04:14:58 pre podne »
Harizma?

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #18 poslato: Februar 19, 2008, 04:37:10 pre podne »
Bitan je fizicski izgled,jer se to prvo zapazi kod osobe suprotnog pola,za gej populaciju ne znam.Harizma dodje posle,a nekad i ne...
A materijalni momenat??????Kako bi sponzorusa opstala bez sponzora?
Pa neke ni jaje na oko ne znaju da ispeku!!!!!!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #19 poslato: Februar 19, 2008, 04:41:28 posle podne »
Naravno da je bitan fizicki izgled, pogotovo u prvih 5 dana (metaforicki).Slozices se samnom, da ni muska populacija na voli male, debele devojke sa rezancima od kose i obrnuto.
... e pa taj fizicki izgled ustvari i zavisi( posebno kad se nanize jos koja godinica), od stanja duha.
... A harizma ne moze da dodje i prodje.... ili je imas ili namas.


Mozel\\\' jedno pitanje Ivanhoe....A znas li Ti da ispeces jaje na oko?;)

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #20 poslato: Februar 19, 2008, 06:01:25 posle podne »
Mozel\\\' jedno pitanje Ivanhoe....A znas li Ti da ispeces jaje na oko?;)[/quote]

Znam gde je `silikonska dolina`,Dorijan Grej,etc...
Znam da znas gde je hotel Metropol...
Znam da ispecsem `jaje na oko`,hemendex...,pa i vise od toga...
Da li znas da,manje-vise,u komsiluku imas studenta gastronomije?
Hoces li da me pitas sta sam kupio na pijaci mozsda?
Ne znam sta si htela sa gore navedenim pitanjem.
Onaj Grant`s ti nije poznat ili da ti preko pm objasnim?

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #21 poslato: Februar 19, 2008, 06:47:41 posle podne »
TiDza84 napisao/la:
Citat
debeli zmaj napisao/la:
Citat

Opusti se i ne razmisljaj u tom pravcu nego se trudi da ti ostavis u svakom trenutku kod svake ribe lep utisak.I ti kad maznes neku mozda neko isto to komentarise jebi ga tako da NO SOLUTION.


 :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh:

Da se ovde sad oglasi konacno i jedna devojka......:laugh: :laugh:

Ako ti moje misljenje nesto znaci i ako je relevantno reci cu ti samo ovo....nisam od onih koje vole debile i seljake,bitno je da je momak na prvom mestu kulturan,uredan i pametan...sve ostalo je manje bitna stvar...kod mene se postavllja samo jedno pitanje...zasto su svi muskarci u pocetku dobri a posle pokazu svoju losu stranu i postanu seljaci??????Ucim se na svojim greskama i draze mi je da pored sebe imam nekog dobrog decka nego seljaka...koji ce me vredjati i omalovazavati i ponasati se prema meni kao prema svom vlasnistvu...od takvih bezim glavom bez obzira...ipak suvise volim sebe da bi dozvolila da prema meni neko bude kreten.SAMOPOSTOVANJE NA PRVOM MESTU!!!!!!!!!!


Htedoh juce da odgovorim al forum mi nesto nije radio...

Elem - Odgovor na tvoje pitanje zasto se muskarci ispostave seljaci? To je ono o cemu ja pricam, da se devojke loze na takve tipove a kasnije se zale kako pate jer je on debil i ne znam sta vec? Ej bre?! Ja uglavnom imam neki feeling u stomaku za to ko je debil a ko ne, ali i onda svaka budala moze da oceni nakon sat vremena razgovora dal je neko debil il ne, ali u ovim slucajevima koje ja navodim dali zbog \\\"COOL\\\" faktora tog tipa ili ne znam cega devojke su ipak fascinrane njime pa makar i videle da je debil...a vrlo je lako izbeci tu situaciju da se fasciniraju takvim tipovima. Jedino ako se ne cilja samo za sex, ali to je posebna prica i nije bitno dal je neko debil il ne, nego koliki ko ima...



...LIBIDO bre perverznjaci jedni...

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #22 poslato: Februar 19, 2008, 06:48:17 posle podne »
Ivanhoe napisao/la:
Citat
Mozel\\\' jedno pitanje Ivanhoe....A znas li Ti da ispeces jaje na oko?;)


Znam gde je `silikonska dolina`,Dorijan Grej,etc...
Znam da znas gde je hotel Metropol...
Znam da ispecsem `jaje na oko`,hemendex...,pa i vise od toga...
Da li znas da,manje-vise,u komsiluku imas studenta gastronomije?
Hoces li da me pitas sta sam kupio na pijaci mozsda?
Ne znam sta si htela sa gore navedenim pitanjem.
Onaj Grant`s ti nije poznat ili da ti preko pm objasnim?[/quote]

....Nista posebno nisam htela ..interesuje me samo da li danas momci znaju sebi da spreme nesto, kada su gladni... i da li si jedan od njih.
( a ti si pomenuo ta jaja na oko)... Istina je da danasnje devojke blage veze nemaju sa kuvanjem(naravno izuzeci uvek postoje).
Da se podsetimo pitanja/teme koje je postavio Mali lala: (parafraziram) ..Zasto se uvek dobre \\\"ribe\\\" lepe za neke kretene...ako sam ja to dobro razumela...Ne mislim da su danas sve cure sponzoruse.Znam da po uglovima kafica/klubova sede cesto lepse devojke od onih u centru, koje vi ne vidite jer gledate u pravcu ovih prvih, a paralelom sa biserom sam htela da pomognem Malom lali da se okrene oko sebe i da pronadje taj \\\"biser.\\\"

... Ne razumem kakve veze ima \\\"silikonska dolina\\\"... mislis ona u BG, ili si to rekao metaforicki za danasnje cure.... Dorijana sam procitala odavno.... knjigu imam.. pa ako nekom treba:)
... Naravno da znam gde je hotel Metropol... par puta svirala tamo raznim \\\"delegacijama\\\"....al\\\' ne kapiram vezu. :hmmm:

.... A jel\\\' to znaci da se mi poznajemo?!( mozda sam nesto propustila)..... jedinog studenta gastronomije kojeg poznajem je zenskog pola ... u komsiluku.
... Necu te pitati sta si kupio na pijaci, jer na istu ne idem ( sem kada kupujem rasade cveca- obozavam cvece:) ), drugacije nabavljam namirnice.... od proizvodjaca koje poznajem.
...a za taj Grant\\\'s mozes i ovde da mi objasnis...

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #23 poslato: Februar 19, 2008, 06:57:32 posle podne »
????????????????????????????????
Sponzoruse=>restoran Dorijan Grej=>silikonska dolina

Poznajem ti komsinicu.

Zato se ti meni ne javis na ulici...Sledeci put cu ti namignuti prvo desnim,pa levim okom i potvrditi preko pm da sam to bio ja,a dotle izvoli sliku sa Tise.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #24 poslato: Februar 19, 2008, 07:04:55 posle podne »
..odosmo mi u off, nacisto, valjda nam niko nece zameriti.

... oooo koliko ljudi na fotki.....(znam jedino ono celjade sa plavom kapom i naocarima za plivanje).
... Lep dan ti zelim :)

aleksandar tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 320
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #25 poslato: Februar 19, 2008, 07:41:32 posle podne »
sve je otislo u kurac, sistem vrednosti visi na glavacke, nista nije kako treba,...znam, ...progutala nas je crna rupa

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #26 poslato: Februar 19, 2008, 08:31:15 posle podne »
a da nije ovo bolno pitanje za pojedine muskarce??????????

TiDža84

  • Gost
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #27 poslato: Februar 19, 2008, 08:37:28 posle podne »
Sad sam se pomalo naljutila kad sam procitala Lusyn text......

Ne znam jer stvarno moguce da danas u 21. veku postoji neki muskarac koji ne zna cak ni jaje da skuva a kamoli bilo sta drugo i koji bi pre skapavao od gladi nego skuvao sam sebi nesto...ne mogu da verujem....i da ti i takvi slicni muskarci misle da su sve zene sponzoruse...da se na taj nacin generalizuju stvari....i batalimo se te price da su kuvanje ,spremanje i pranje zenski poslovi...znaci mozemio i mi zene da generalizujemo sve i da kazemo za onog ko to ne zna da je smotan,nesposoban i kreten...nije ni cudo sto se musko zenski odnosi sve vise komplikuju i zasto se danas u ovo doba zene i muskarci sve manje razumeju....

I jedno pitanje jos za Lalu...zasto BOLNA istina...?????mislim da istina ne moze da boli...moze da boli samo laz :blink:

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #28 poslato: Februar 19, 2008, 08:55:21 posle podne »
.. O hvala Bogu da je neko i razumeo to sto sam htela da kazem... Bravo TIDzo... Svaki put me iznenadis zrelim odgovorom i pravim razmisljanjem.
Svoju decu ne vaspitavam po principu musko- zenskih poslova... i stasno me sekira kada ljudi generalizuju stvari.... sto se svega tice (mislim da sam svojim postovima na ovom forumu to i rekla ovako ili onako), a ovde zaboravljajuci da pored fizickog izgleda neko mozda ima i dusu.  I sto bi jedno vazilo za muskarce, a drugo za zene!?

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #29 poslato: Februar 20, 2008, 12:16:35 pre podne »
Evo ja znam da skuvam min. 15ak jela i da napravim isto toliko vrsta kolaca i poslastica... :D

Back On Topic

Pa bolna istina zato sto mnogo devojaka nece uopste da se suoci sa tim da ovaj \\\"problem\\\" postoji i da je realan...Koliko vas je uopste odgovorilo na ovu temu??? Vise muskaraca ima nego devojaka...nekako je to kod nasih dama tabu tema iako je VRLO realna ma koliko iko tvrdio da nije tako.
Ja licno nemam nikakvih problema u ljubavno/sexualnom zivotu i nisam zato postavio temu. Sto rece Zmaj, bitno je da sam ja ja, i da se ponasam onako kaki sam. Ludo, ali kulturno...i mislim da to kod onih \\\"pravih\\\" devojaka suprotnog pola ostavlja pravu sliku o meni makar im se i ne svidela ta slika, posto dosta njih misli da foliram da sam takav...(no kad me upoznaju znaju da nije tako i da sam prilicno iskren - ne znam zasto ali iskreniji u zenskom drustvu negoli u muskom...)