Autor Tema: Pitanje o bolnoj istini za devojke...  (Pročitano 7182 puta)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #30 poslato: Februar 20, 2008, 10:17:27 pre podne »
...a sta bi ti uradio da to promenis? ( mislim sta nam valja ciniti dalje)....i bravo za tih 15-tak jela, mogo bi da nas (forimase/ce) pozoves jedared...kadgod.

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #31 poslato: Februar 21, 2008, 05:49:47 pre podne »
Ribe se motaju oko `seljaka` zato sto njih niko ne muva !!!! Moraju se snalaziti jbg...vise muvajte i vise cete jebati.matematika

mumba

  • Gost
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #32 poslato: Februar 21, 2008, 06:55:22 pre podne »
u je ovo ko\\\' u živinoprometu na termičkoj obradi piletine !

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #33 poslato: Februar 21, 2008, 05:47:48 posle podne »
debeli zmaj napisao/la:
Citat
vise muvajte i vise cete jebati.matematika


eve to sarma za ovo!!!

Pitali jednog naseg poznanika posle izlaska u grad, koliko te je zenski otkacilo sinoc.. Kaze on \\\"pa jedno pedesetak\\\"... Mi se zagledamo, jadan on, znas sta znaci da te otkaci 50 riba... i nastavi on \\\"al je 51-va pristala\\\" :) :)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #34 poslato: Februar 21, 2008, 07:12:16 posle podne »
Ljudi...ja to sve znam... Sto kaz`o jedan \\\"ja s` nadobijao samara, al sam se i na*******... nije to poenta i nije mi jasno zasto ste vas trojICA-cetvorICA zapeli za to ko za stepenik. Ja sam pitao devojke al su one kanda previse stidljive ili se nalaze u ovom pa samo njih 2-3 odgovorilo...

TiDža84

  • Gost
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #35 poslato: Februar 21, 2008, 09:23:11 posle podne »
Lalo..ne pronalazim se ja u ovome ali sam zelela da ti odgovorim da bi ti bar na neki nacin pomogla..ali ni ne moze razumeti pozitivan kontekst ovih mojih recenica obzirom da su samo pisane a ne i izrecene... tako da kad te i ako te budem videla u gradu lepo cu ti na tenane sve objasniti...

Sto se tice momaka koji su seljaci....to sad ide i radi se ovako...ukoliko mi decko pridje (sam da razjasnim nesto prvo...fizicki izgled mi je manje bitna stvar,bitno je da je pametan i pozitivan i da ima \\\"zvaku\\\")...znaci ukoliko mi neki decko pridje i pocne da me davi glupim pricama sexualnim insinuacijama,da postaje naporan,dosadan...normalno je da cu mu reci da se skloni od mene i da me njegova prica i on ne zanimaju....nadam se daa sam bila dovoljno jasna...

I sta ti mislis sta je uopste sa devojkama koje proganjaju kreteni i seljaci?Sta tada ciniti???Kako se \\\"odlepiti\\\" od takve osobe...samar,uvreda,lepe reci....STA???

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #36 poslato: Februar 21, 2008, 09:49:26 posle podne »
Ja nisam ni rekao da se ti pronalazis. Procitaj sta sam napisao. Rekao sam da se one koje su tu i citaju temu a ne odgovaraju mozda pronalaze. Ertem? :D :D

A sto se tice tih \\\"napaljenih\\\" seljaka i debila, po meni jedini nacin je lepo zvoes nekog druga da ti pravi drustvo. Drugacije ne znam. Na zalost to je takodje dosta veliki problem. Iskreno vecini nas muskaraca je to prvenstveni cilj, pa onda sve ostalo , ali do tog cilja se moze doci i na kulturniji u ne toliko naporan nacin...Ja licno mislim da se devojke ipak lakse daju \\\"obrlatiti\\\" ;)  ako im sa sexualnim insinuacijam pridje neki momak koji je malo prefinjeniji i kulturniji i naravno sa nekim nivoom inteligencije. Doduse to je kod devojaka koje se ja trudim da upoznajem, posto se onih drugih o kojima sam i postavio pitanje klonim, ali to je opet odredjen broj. Mada smatram da je problem i u tome sto dosta devojaka voli da tvrdi pazar (bilo sex ili ljubav) i voli da se muskarci trude i polome oko njih, pa onda automatski veliki broj muskaraca to primenjuje na sve...da me ne shvatis pogresno ni ti ni iko, ali tu delom ima i krivice tih devojaka cije posledice na zalost trpe i one koje nisu takve...

TiDža84

  • Gost
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #37 poslato: Februar 21, 2008, 10:11:55 posle podne »
Ertem! B)

mumba

  • Gost
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #38 poslato: Februar 22, 2008, 02:56:33 pre podne »
lalo muvaj ti onda lepo one od milf- erice od 30+ i gotova stvar!

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #39 poslato: Februar 22, 2008, 06:20:56 pre podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
lalo muvaj ti onda lepo one od milf- erice od 30+ i gotova stvar!


Sta ti je iskustvo!!! :D :D :D

mumba

  • Gost
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #40 poslato: Februar 22, 2008, 06:40:25 pre podne »
tako\\\'s meni kazli!

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #41 poslato: Mart 13, 2008, 09:46:37 posle podne »
u mom malom krugu bliskih drugarica nema ovakvih pojava.Momci koji se seljace po gradu,prave probleme,izazivaju tuce, nisu privlacni.Ja mislim da devojkama ti problemi nisu neophodni.Mozda se neko ne slozi,ali jer je potrebno da budemo u bliskom okruzenju takvih momaka?Ja prva ne bih odabrala da celo vece slusam neke gluposti i jadne fore...Ona koju ovo ne smara,svaka joj cast,ima konjske zivce,ili je na istom intelektualnom nivou kao ovi momci...:side:

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #42 poslato: Mart 13, 2008, 11:33:40 posle podne »
Lalo... ja sam skontala tvoje pitanje na pocetku (da ne kazem da sam se pronasla u njemu na neki nacin), ali se nisam trudila da objasnim iz prostog razloga sto ni sebi ne umem da objasnim. Ne umem da objasnim to zensko prokletstvo da se uvek zalepe za onog sto ce da glumi frajera i okrece ledja, a oterace one koji im zvezde skidaju jer \\\"smaraju\\\"... prosto - komplikovane smo. valjda su izazovi uvek privlacniji - oni momci koje treba osvojiti jer deluju tako daleko i nezainteresovano.
Necu da zalazim u tematiku pecenja jaja jer cu se tek onda zapetljati sa sopstvenim mislima :laugh:
Sve u svemu, nisam nasla pravi odgovor... ali sam definitivno sigurna da mi polako dolazi iz dupeta u glavu :laugh:  
...pa makar poljubila i hiljadu zaba, valjda ce se jednom neki od njih pretvoriti u princa! ;)

mumba

  • Gost
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #43 poslato: Mart 14, 2008, 12:04:23 pre podne »
pa bliži ti se 30-ta polako! bar tako prof.igrutin kaže!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #44 poslato: Mart 14, 2008, 12:16:44 pre podne »
Marina_The_Press napisao/la:
Citat
Lalo... ja sam skontala tvoje pitanje na pocetku (da ne kazem da sam se pronasla u njemu na neki nacin), ali se nisam trudila da objasnim iz prostog razloga sto ni sebi ne umem da objasnim. Ne umem da objasnim to zensko prokletstvo da se uvek zalepe za onog sto ce da glumi frajera i okrece ledja, a oterace one koji im zvezde skidaju jer \\\"smaraju\\\"... prosto - komplikovane smo. valjda su izazovi uvek privlacniji - oni momci koje treba osvojiti jer deluju tako daleko i nezainteresovano.
Necu da zalazim u tematiku pecenja jaja jer cu se tek onda zapetljati sa sopstvenim mislima :laugh:
Sve u svemu, nisam nasla pravi odgovor... ali sam definitivno sigurna da mi polako dolazi iz dupeta u glavu :laugh:  
...pa makar poljubila i hiljadu zaba, valjda ce se jednom neki od njih pretvoriti u princa! ;)


Marina, svaka cast na iskrenosti.(da je bar vise ljudi tako iskreno...) Imas karmu za ovo a i dobila si dodatno postovanje od mene...

Cinjenica jeste da svi ucimo na svojim greskama, ali isto takva cinjenica je da se ljudi ponekad menjaju...mislim da je to ono sto devojke tera da se zaljubljuju u te iste \\\"frajere\\\" koji su takvi kakvi su i svaka devojka misli da ce moci da ga promeni pa na kraju izadje iz te veze pateci...

Da ne zalazim mnogo dublje u svoje stavove sada...