Autor Tema: Peoples MOBILE Party  (Pročitano 8097 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Peoples MOBILE Party
« poslato: Mart 02, 2008, 12:01:15 posle podne »
:)

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Aleksandrija Peoples party
« Odgovor #1 poslato: Mart 02, 2008, 12:21:55 posle podne »
e sad bas da se userem od ovog gore pomenutog dogadjaja.....
evo zasto :)
alex je opet otvorena, udaraju najgori narodnjaci u sred bela dana, i sad kao petkom neki clubbing...mislim da ova prica ne pije vodu
ni u Petrovom selu....bar se nadam...
a drugo.....ovo 2 gostujuca DJa....mislim, koga farbati....gostuju DJevi iz kluba 1km od Alexa......
axl nista licno, znam da radis najavu, kao i svega sto se desava u gradu...ali...nisam mogao da iskuliram ovakvu glupost! :)

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Aleksandrija Peoples party
« Odgovor #2 poslato: Mart 02, 2008, 12:44:31 posle podne »
Po meni nekad davno (ali davno) je bilo dobro u gore pomenutoj kafani, mada nisam svraćao tamo pa čak i dve godine, to \\\"šarenilo\\\" od muzike mi i nije toliko stašno ako te veceri nece \\\"miksati\\\" narodnjake i strano, koliko shvatam doći će \\\"DJi\\\" iz Teksasa da prave žurku u Aleksandriji, lično mislim da bi \\\"žurka\\\" mozda i bila dobra žurka, ali sa nekim redovnim DJima... U Teksasu nisam dugo bio, a kad sam bio zadnji put muzika je bila Bože sačuvaj...

mumba

  • Gost
Odg: Aleksandrija Peoples party
« Odgovor #3 poslato: Mart 02, 2008, 07:11:52 posle podne »
ne boj se stevane neće niko ukrasti primat pozorištu što\\\'s tiče jelektro mjuza!pa kad će u alex-u dj fakir đuskati i pričati sa ljudima ko sinoć u pozorištu?

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Aleksandrija Peoples party
« Odgovor #4 poslato: Mart 02, 2008, 08:50:49 posle podne »
pazi, ne bojim se ja za Foaje, ovde zurka se radi petkom....tako da nemamo dodira...
nego cisto to, kao......jednom mesecno grandovci(stvarno nema drugi naziv da ljude koji slusaju tu muziku, nije pogrdan naziv)  da budu ne znam ni sam....fensi,evropljani,kultivisani, ili sta vec nesto peto,
veceras slusamo eeeeeeleeeeektronsku muziku....ma daj...

a sto se tiche DJa koji rade, nista protiv njih, momci rade svoj fazon, neki vole neki ne...

@ cross:
e to da dodje Fakir na zur i da se zeza sa ljudima okolo....to se stvarno retko vidja :)

Robert Kovac

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Aleksandrija Peoples party
« Odgovor #5 poslato: Mart 04, 2008, 08:05:18 pre podne »
RE: koomashin. sta mislis koja si ti faca ovde u gradu da smes o svakome da komentarises sva \\\"sranja\\\" o ljudima kojih uopste ne poznajes... evo ja sam ovo licno shvatio. za tvoj post znam samo da kazem da je TO velika glupost a ne reklama !!! pa da... i jos nesto... Trebali ste da vidite kakva je bila zurka i koliko je bilo ljudi kad smo mi pravili zurku u sceni ... 5 dj-a iz Peoplesa [Ne iz Texasa [mr smith]]...vise je tamo bilo ljudi nego ikada u istoriji scene. Tako da brate mili smirite dozivjaje. NEKA SE RADI !!!... ja nikada u zivotu nisam rekao nit sam imao nesto protiv scene... i vi imate vas stil i to je cool tako da i ja bih ocekivao isto to od vas... da budete malo kulturniji sem ako neznate ;-)

ui: mocices slobodno da se useres kad ces cuti kakvu cemo zurku napraviti!!!

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Aleksandrija Peoples party
« Odgovor #6 poslato: Mart 04, 2008, 09:44:04 pre podne »
wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

mumba

  • Gost
Odg: Aleksandrija Peoples party
« Odgovor #7 poslato: Mart 04, 2008, 09:15:58 posle podne »
tevane sine reaguj na ovo prozivanje!

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Aleksandrija Peoples party
« Odgovor #8 poslato: Mart 05, 2008, 01:35:53 pre podne »
koviro napisao/la:
Citat
RE: koomashin. sta mislis koja si ti faca ovde u gradu da smes o svakome da komentarises sva \\\"sranja\\\" o ljudima kojih uopste ne poznajes... evo ja sam ovo licno shvatio. za tvoj post znam samo da kazem da je TO velika glupost a ne reklama !!! pa da... i jos nesto... Trebali ste da vidite kakva je bila zurka i koliko je bilo ljudi kad smo mi pravili zurku u sceni ... 5 dj-a iz Peoplesa [Ne iz Texasa [mr smith]]...vise je tamo bilo ljudi nego ikada u istoriji scene. Tako da brate mili smirite dozivjaje. NEKA SE RADI !!!... ja nikada u zivotu nisam rekao nit sam imao nesto protiv scene... i vi imate vas stil i to je cool tako da i ja bih ocekivao isto to od vas... da budete malo kulturniji sem ako neznate ;-)

ui: mocices slobodno da se useres kad ces cuti kakvu cemo zurku napraviti!!!


Uglavnom si u pravu, samo nemoj toliko da psuješ. Dobronamerna primedba.

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Aleksandrija Peoples party
« Odgovor #9 poslato: Mart 05, 2008, 02:43:06 pre podne »
Pozdrav Koviro!!
ponekad nešto treba pročitati i 3 puta, da bi bilo jasno, ali pošto si ti ovo shvatio lično, evo i odgovora.
Nisam ništa loše rekao za Dj-e kao ljude koji puštaju muziku, već za sam lokal (da ponovim ništa protiv tebe i tvojih drugara).
Prva stvar zbog koje sam napisao gore pomenuti post je vezana za sam kafić. Kao neko ko je već 10 god. u clubbing-u znam da ne mogu da se mešaju \\\"babe i žabe\\\". Ako lokal već pušta narodnu muziku, ne vidim tu mesta elektronici.
Kao drugo, čemu na plakatu dva gostujuća DJ-a, kad ste vi momci iz Bečeja?
Znam da to nije do vas, ali glupo je paliti masu sa natpisom \\\"dva gostujuća DJ-a\\\", zar ne?
Lično smo se i upoznali, da imam nešto protiv tebe i tvojih kolega rekao bih ti i tada ili se ne bih ni upoznao sa vama!
Roberta (pravog vlasnika Peoples-a) poznajem dobro i nikad ne bih pljuvao njegov klub (i ako ga on ne vodi trenutno).

Zaključak: ne pljujem tebe, već samo programsku šemu Aleksandrije!
...a to da sam faca i jesam (naravno u našem DJ svetu), dovoljno je pročitati moju biografiju i videti gde sam i sa kime radio!

toliko...   peace  :)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Aleksandrija Peoples party
« Odgovor #10 poslato: Mart 05, 2008, 03:19:38 pre podne »
Ja sam stavio na flajer da su gostujući DJs bas zato da ne bi ljudi mislili da ce neko da cepa po narodnjacima... :)

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Aleksandrija Peoples party
« Odgovor #11 poslato: Mart 08, 2008, 10:29:36 posle podne »
kako bilo sinoc?

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Aleksandrija Peoples party
« Odgovor #12 poslato: Mart 12, 2008, 01:29:32 posle podne »
nastavak...

 

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Aleksandrija Peoples party
« Odgovor #13 poslato: Mart 15, 2008, 11:49:16 pre podne »
Peoples mobile party crew je opet gostovala u Aleksandriji...

{gallery}galerija/nocni_zivot/partiji/20080314 alex/{/gallery}

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Aleksandrija Peoples party
« Odgovor #14 poslato: Mart 24, 2008, 09:48:27 posle podne »
Jos jedan foto sesion sa zurke, svaka čast momci, odlična žurka, pogotovo za veče koje nije subota... :woohoo:

{gallery}galerija/nocni_zivot/partiji/20080321 piplsalex/{/gallery}