Autor Tema: Tribute to \\"besplatan internet za sve !!!\\"  (Pročitano 16308 puta)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to
« Odgovor #60 poslato: Decembar 16, 2007, 10:24:55 pre podne »
igrutin napisao/la:
Citat
OK, postajem Bečejac kao i vi kritičari..

u ponedeljak javljam u Beograd da ne čekaju i da NE VREEEEEEDI to meæati u Bečej

izlazimo iz priče...

DA LI STE SAD ZADOVOLJNI!!!


svega ovoga ne bi bilo da je Pera otisao pravo u policiju...

u ovom slucaju - svega ovoga ne bi bilo da je Subota cutao i da je u Opstini neko uradio svoj posao...


Iskreno Igrutine mene sad vec polako zabole za ovaj grad. Ne mogu telefon fiksni da dobijem a da ne pricam o vodi,gasu ili makar i trotaru ako vec ne put. Struju smo komplet sami finansirali. Bitno je placati porez i opstinske takse na zemlju GRADJEVINSKOJ ZONI a kad treba nesto \\"Izvinite ali vi niste u gradjevinskoj zoni...\\"A mene kao gradjana ovog grada ko j**e. E ja posle Nove Godine lepo odo odavle iz ove crne rupe a vi uvodite sta GOOOOOD hocete. (ne odnosi se na tebe nego na sve)

mumba

  • Gost
Odg: Tribute to
« Odgovor #61 poslato: Decembar 16, 2007, 08:34:25 posle podne »
ma kažem ja biæe u bečeju svega lepog ali na kukovo leto!

nnemedi -

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to \\"besplatan internet za sve !!!\\"
« Odgovor #62 poslato: Decembar 16, 2007, 10:37:02 posle podne »
narode, ja sam extra glup za politiku. ali znam zasto ne vozimo auto na vodu umesto na benzin. free net je jedino u interesu korisnika, ali zapitajte se kome to nije u interesu... jbg. neko ce direktno gubiti profit zbog toga.
nadam se da gresim.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to \\"besplatan internet za sve !!!\\"
« Odgovor #63 poslato: Decembar 16, 2007, 11:04:05 posle podne »
Ja sam za to. Ali ima nekih ljudi koji to odugovlace iz velikog dijapazona razloga. Ima onih koji su jednostavno glupi a ima i onih koji su nesposobni.

A po onome sto ja znam ugovor koji je ponudjen opstini ne sadrzi nigde obaveze providera tog neta prema opstini. Sadrzi samo da opstina placa na godisnjem nivou. I to nije precizirano.

Sve u svemu cela prica je malo cudna. Od prvog dana otkad se zna za nju i cuvenog Subotinog \\"UVODIM VAM BESPLATAN NET DO 1. SEPTEMBRA!!!\\" Pa do sadasnjeg - \\"Nije vise u mojim rukama\\". To nije objasnjenje. Ako nesto obecas onda ga TI radis i guras do kraja,ali to je vec posebna prica...

Meni je dosta vise svega u ovoj opstini tj \\"gradu\\" i zato mi polako postaje svejedno...kako je sve krenulo sumnjam i da ce uopste i funkcionisati kad i ako jednog lepog dana proradi...

Ispasce da sam ja samo kriticar i \\"becejac\\" ali ja samo ne podnosim neradnike,lazove i licemere.

mumba

  • Gost
Odg: Tribute to \\"besplatan internet za sve !!!\\"
« Odgovor #64 poslato: Decembar 17, 2007, 12:13:41 pre podne »
nisi ti lalo kritičar veæ samo nezadovoljan bečejac kao i svi mi i to sa razlogom!

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to \\"besplatan internet za sve !!!\\"
« Odgovor #65 poslato: Decembar 17, 2007, 04:13:26 posle podne »
Zasto bi se desilo nesto lepo ponekad kad je raja navikla samo na packe i udarce ? A sve mi se cini da ima puno istine u nnemedijevom postu...

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to \\"besplatan internet za sve !!!\\"
« Odgovor #66 poslato: Decembar 17, 2007, 11:26:47 posle podne »
Mali Lalo, do prvog februara ces dobiti trotoar i vodu! Veruj...
;)
Sorry na offu..

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to \\"besplatan internet za sve !!!\\"
« Odgovor #67 poslato: Decembar 18, 2007, 05:51:02 pre podne »
Sorry za Off

pa,da...dobicu jer cu se preseliti. :angry: :angry:

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to
« Odgovor #68 poslato: Decembar 18, 2007, 04:36:45 posle podne »
nnemedi napisao/la:
Citat
narode, ja sam extra glup za politiku. ali znam zasto ne vozimo auto na vodu umesto na benzin. free net je jedino u interesu korisnika, ali zapitajte se kome to nije u interesu... jbg. neko ce direktno gubiti profit zbog toga.
nadam se da gresim.


Vidiš, nnemedi, zablesavljen pozitivnom stranom priče, potpuno sam smetnuo s uma i tu drugu, tamniju stranu priče /nečiji interes/.

Ali, priznajem da u svemu ovome ima i moje krivice: u trenutku kada smo Igrutin i ja načačkali varijantu da Bečejci dobiju besplatan net, i to oduševljenje podelili sa forumašima, mi smo bili mnogo ozbiljno pozicionirani u lokalnoj vlasti...A onda je došao rat za zemlju, rat sa Duliækom, rat, sa lokalnim \\"duliækama\\" , koalicija je bila napadana sa raznih strana ...i naprosto tema besplatnog net-a nije mogla biti prioritet. Trebalo je izvesno vreme da se stvari stabilizuju i vratimo, koliko toliko normalnom poslovanju...A to je sada.

A što se tiče \\"bečejskog skepticizma\\" - pa to je jedna od lepših osobina Bečejaca. Daje svima neku notu \\"gospoštine\\". Taj skepticizam izoštrava kritičku crtu Bečejaca i to je dobro: nema vatanja na buæku. Meni je to super osobina, koje se nikad nisam stideo ni kod sebe ni kod drugih Bečejaca.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to
« Odgovor #69 poslato: Decembar 18, 2007, 04:38:24 posle podne »
nnemedi napisao/la:
Citat
narode, ja sam extra glup za politiku. ali znam zasto ne vozimo auto na vodu umesto na benzin. free net je jedino u interesu korisnika, ali zapitajte se kome to nije u interesu... jbg. neko ce direktno gubiti profit zbog toga.
nadam se da gresim.


Vidiš, nnemedi, zablesavljen pozitivnom stranom priče, potpuno sam smetnuo s uma i tu drugu, tamniju stranu priče /nečiji interes/.

Ali, priznajem da u svemu ovome ima i moje krivice: u trenutku kada smo Igrutin i ja načačkali varijantu da Bečejci dobiju besplatan net, i to oduševljenje podelili sa forumašima, mi smo bili mnogo ozbiljno pozicionirani u lokalnoj vlasti...A onda je došao rat za zemlju, rat sa Duliækom, rat, sa lokalnim \\"duliækama\\" , koalicija je bila napadana sa raznih strana ...i naprosto tema besplatnog net-a nije mogla biti prioritet. Trebalo je izvesno vreme da se stvari stabilizuju i vratimo, koliko toliko normalnom poslovanju...A to je sada.

A što se tiče \\"bečejskog skepticizma\\" - pa to je jedna od lepših osobina Bečejaca. Daje svima neku notu \\"gospoštine\\". Taj skepticizam izoštrava kritičku crtu Bečejaca i to je dobro: nema vatanja na buæku. Meni je to super osobina, koje se nikad nisam stideo ni kod sebe ni kod drugih Bečejaca.

nnemedi -

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to \\"besplatan internet za sve !!!\\"
« Odgovor #70 poslato: Decembar 18, 2007, 06:45:20 posle podne »
Ne tvrdim ja da je 100% tako. To je ozbiljan pos\\\'o i mnogo jaki igraci igraju u tome. Recimo telekomu se ne bi svidelo to bez obzira sto dobija on svoj deo kolaca i tako. Kazem vam da se ne razumem u politiku, jbg imam diplomu sa saobracajnog fakulta ne sa politickih nauka, ali ovakve stvari (kao free-net)je uvek kao plivanje uzvodno. Eh sad dal\\\' je dunav ili tisa ....:dry:

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to \\"besplatan internet za sve !!!\\"
« Odgovor #71 poslato: Decembar 19, 2007, 04:02:29 pre podne »
Nnemedi, još jednom ti dajem za pravo: ko zna ko je u meðuvremenu tu ubaštro svoje prste - od političara do internetičara! Ali, probaæemo da ovih dana to malo ispitamo...

ako ako

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to
« Odgovor #72 poslato: Decembar 20, 2007, 12:26:07 pre podne »
nnemedi napisao/la:
Citat
Ne tvrdim ja da je 100% tako. To je ozbiljan pos\\\'o i mnogo jaki igraci igraju u tome. Recimo telekomu se ne bi svidelo to bez obzira sto dobija on svoj deo kolaca i tako. Kazem vam da se ne razumem u politiku, jbg imam diplomu sa saobracajnog fakulta ne sa politickih nauka, ali ovakve stvari (kao free-net)je uvek kao plivanje uzvodno. Eh sad dal\\\' je dunav ili tisa ....:dry:


A mozda je neko od lokalnih \\"jakih igraca\\" video da nece dobiti svoj deo pa poceo da koci pricu.

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to \\"besplatan internet za sve !!!\\"
« Odgovor #73 poslato: Decembar 20, 2007, 05:57:34 pre podne »
Pa nesto ce biti valjda jebes ga.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to \\"besplatan internet za sve !!!\\"
« Odgovor #74 poslato: Decembar 22, 2007, 12:07:08 pre podne »
Cuh danas neke novosti. Bice ali se meni ni najmanje ne svidja kako ce biti...U principu moze vec za 2dana da pocne sa radom...Meni licno takav net kakav ce biti ne treba ni najmanje, jer vec imam skoro isto to...jednostavno necu i NE MOGU da tvrdim da je nesto dobro kad nije.   :( :angry: :unsure: :S

Ne smem vise nista da kazem ali ovo sto sam napisao nek shvati ko hoce i moze...