Autor Tema: Svako ima nekog koga nema  (Pročitano 4456 puta)

Irena Žunić

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Odg: Svako ima nekog koga nema
« Odgovor #15 poslato: April 24, 2008, 05:46:12 posle podne »
Prilikom otvaranja ove teme, namera je bila da se podsetimo svih onih koji više nisu sa nama a ostavili su traga u našem životu. Bili bismo znatno siromašniji bez poznanstva sa ovakvim ljudima. Nema razloga za patetiku, jer život uvek pobedjuje.


Crossbringer napisao/la:
Citat
da li?



Sa nama ili bez nas,svidjalo se to nama ili ne, život neminovno ide dalje.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Svako ima nekog koga nema
« Odgovor #16 poslato: April 24, 2008, 07:11:44 posle podne »
...Jednom, ima tome već dosta vremena, naš Bečejac, koji nije sa nama, reče: \\\" Danas treba Živeti i uživati, ne samo živeti... živi i ker- ima dva metra lanca i... što dobije\\\"!

Pametan je bio, iako neke velike škole nije imao.
 ...i zaista je živeo i uživao!

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Svako ima nekog koga nema
« Odgovor #17 poslato: Novembar 19, 2008, 08:43:26 posle podne »
znate,moja baka nije bila kao sve bake.Ona je imala osmeh siri od mora,veci od svemira...Moja baka....Secam se....Kako mi je plela pletenica,kako se radovala svakoj slavi sv.Jovana.....Znala je da cemo tada svi biti tu.....I radovala se tom trenu,tom danu,jer,istini za volju,samo smo tada svi bili TU.
Jutros su mi javili da moje bake nema vise.........Sta mislte,mogu li da zadrzim moj osmeh,po kojem me svi poznajete?Mogu li da zadrim onu pozitivnu energiju po kojoj sam upecatljiva.....Ne znam....Boli me....Boli kao sto nikad nije bolelo...Boli,zato sto mozda ne zna za veci bol,,,
Sve jedno...boli....:(