Autor Tema: Vidovnjaci???  (Pročitano 2135 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Vidovnjaci???
« poslato: Mart 25, 2008, 10:08:33 pre podne »
Ova tema mozda i nije za religiju, ali vuče na duhovnost, pa reko da je tu parkiram...

Imate kakva iskustva sa gore navedenim? U vezi zdravlja, srece, uspeha...bilo cega... Ima li ih u našim krajevima??? Čuo sam razne stare priče na te teme...

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Vidovnjaci???
« Odgovor #1 poslato: Mart 25, 2008, 10:07:19 posle podne »
Jedina stvar gde VIDOVNJACI dobro znaju da \\\"VIDE\\\" to je duboki novcanik i plitku pamet \\\"PACIJENTA\\\"...  :ochi:

mumba

  • Gost
Odg: Vidovnjaci???
« Odgovor #2 poslato: Mart 28, 2008, 12:44:30 pre podne »
golum je sve rekao.dalji komentari su suvišni!

Loredana Perak

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 93
    • Pogledaj profil
Odg: Vidovnjaci???
« Odgovor #3 poslato: April 19, 2008, 05:49:58 posle podne »
Golum973 napisao/la:
Citat
Jedina stvar gde VIDOVNJACI dobro znaju da \\\"VIDE\\\" to je duboki novcanik i plitku pamet

slazem se.
e,najbolji je onaj celavi lik na \\\"Duga tv\\\",sto gleda u karte,pasulj,i mase nekim\\\"magicnim\\\" grancicama i biljem. ne mogu da shvatim kako ljudi mogu da budu toliko glupi pa da nasednu na tako jeftine fore. stvarno mi nije jasno.

TiDža84

  • Gost
Odg: Vidovnjaci???
« Odgovor #4 poslato: April 19, 2008, 08:02:10 posle podne »
Zvonko SKENER?....Zalosno je sto u 21. veku postoje ljudi koji jos nasedaju na takve budalastine.

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Vidovnjaci???
« Odgovor #5 poslato: April 19, 2008, 10:47:03 posle podne »
Mi gledamo Milana redovno ali to shvatamo kao humoristicku emisiju i mogu vam reci da mozes lepo da se nasmejes...

Loredana Perak

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 93
    • Pogledaj profil
Odg: Vidovnjaci???
« Odgovor #6 poslato: April 19, 2008, 11:38:55 posle podne »
E,i ja kazem. ume bas da te oraspolozi...

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Vidovnjaci???
« Odgovor #7 poslato: April 20, 2008, 01:35:01 pre podne »

Ja mislim da je on najbolja prorocica i vidovnjak,
Jos kada bi se odlucio da li je musko ili zensko..Gde bi joj bio kraj.

Strasno koliko je para izvlacio naivcinama. A sistem je jednostavan, preko telefona u TV seansi, da opste podatke o zrtvi koji mogu da se primene na mnoge ljude u, primer...Jako lose zivite ili, imate problema sa decom, muzem, ili komsijama, a znamo da u to vreme , mnogi ljudi u besparici zbog nervoze tako zive. E onda pozove zrtvu da se javi na njen telefon u hotelu \\\"park\\\" jer ne moze da daje vise informacija preko TV-a. I kada se zrtva javi da zakaze, naravno ostavi sve podatke pa i adresu stanovanja. E onda kleopatrini ljudi odu na adresu te i ostalih zrtvi i prate i pisu navike, odlazak na posao, prijatelji, prodavnice u koje odlazi zrtva itd. I onda kada se pojavi u zakazano vreme, kleopatra je izbombarduje podatcima, a zrtva zapanjena uz veliku nadoknadu \\\"kraljici\\\" zeli da cuje sve, i tu je kraj.

To sve treba \\\'apsiti i na prisilni rad u rudnik uglja a rudarima iz rudnika njene pare i na godisnji....