Autor Tema: Prevara...  (Pročitano 32760 puta)

Dragan Lončarski

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
Odg: Prevara...
« Odgovor #105 poslato: Novembar 19, 2007, 05:07:14 posle podne »
hmm... \\"a ako je ljubav prema nekome dovoljno jaka to se lako da prebroditi...\\" ...ko se voli taj se i vara pa potom i oprasta:D fino, fino, odlicna osnova za uspesnu ljubavnu romansu :D epilog.. ovo mi lici na JET SET II ... ccc ...

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Prevara...
« Odgovor #106 poslato: Novembar 19, 2007, 05:47:35 posle podne »
Ne kontam???

Zasto je to toliki greh? Ne kazem ja da bas non stop treba varati,ali to je realnost i to se desava...zasto da ubedjujem i lazem sebe da to ne bih nikada uradio i oprostio za isto kad nije tako? Ovako sam bar otvoren i iskren prema sebi i drugima...

A pitanje za \\"jet se II\\"
Ako nekoga uzasno volis, i sa njim si preko 5 godina ali ipak ti dodje da uradis nesto sa nekim drugim(jednostavno postoje momenti u kojima ne razmisljamo nego instinktivno radimo neke stvari), da se osetis ziv i pozeljan, da li ces sutnuti tu osobu sa kojom si proveo toliko vremena i koju uzasno volis ili ces ocekivati i u obrnutom slucaju dati oprostaj za to delo?

Ovo ljudi kojima je najduza veza dosad bila nekoliko meseci ne mogu da shvate...

Dragan Lončarski

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
Odg: Prevara...
« Odgovor #107 poslato: Novembar 19, 2007, 05:59:37 posle podne »
opravdanje sopstvenog biblijskog ucinjenog greha se trazi u opravdanju istog zbog posedovanja animalnog instikta...??? ipak mislim da se mi pomlao razlikujemo od zivotinja... elem, cak su i one verne svojim partnerima...
a stara fraza glasi: nije lopov onaj koji krade vec onaj koga uhvate... sumnje uvek postoje i uvek ce postojati... ako umes, mozes, imas stomak ti opravdaj svoje postojanje na taj nacin... tada nije zgoreg da odes u striptiz bar... cisto da pokupis samopouzdanje... jer prevara je nedostatak neceg u vezi ili spreci ili leci ali tada sama po sebi on amora da umre, opstaje samo navika...

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Prevara...
« Odgovor #108 poslato: Novembar 19, 2007, 06:05:55 posle podne »
Bubikaj napisao/la:
Citat
opravdanje sopstvenog biblijskog ucinjenog greha se trazi u opravdanju istog zbog posedovanja animalnog instikta...??? ipak mislim da se mi pomlao razlikujemo od zivotinja... elem, cak su i one verne svojim partnerima...


Biblijskog greha? :blink: Aj necemo da zapocinjemo ovo na religijskom nivou molim te...a sto se tice toga da li se razlikujemo od zivotinja ili ne? Zakljuci sam kako god hoces,ali prvo pogledaj malo oko sebe sta se desava,kakvi ljudi su oko tebe, sta se desava na planeti...ja kazem da su zivotinje bolje od nas, zato sto vecina njih nema \\"razum\\" i pohlepu koji ih vode a to sto se ponekad i nas razum iskljuci je samo posledica toga da smo evoluirali od istih a ne da smo za 7 dana stvoreni \\"bolji\\"...

...i da ima i zivotinja koje su verne svojim partnerima ali su one u manjini...

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Prevara...
« Odgovor #109 poslato: Novembar 19, 2007, 06:23:54 posle podne »
Mali_Lala napisao/la:
Citat
...i da, ima i zivotinja koje su verne svojim partnerima ali su one u manjini...

Kao i kod ljudi...

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Prevara...
« Odgovor #110 poslato: Novembar 19, 2007, 06:26:25 posle podne »
Nazalost u pravu si Viruse... :huh:

Duki erder

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: Prevara...
« Odgovor #111 poslato: Novembar 21, 2007, 06:10:17 posle podne »
Tose Proeski |   Kad varas ti


Nisam te tu noc varao
bio sam s njom
ali nisam ljubio
tekle su rijeci, to priznajem
i nista vise, kunem se
tekle su bas ko godine
ne lomi me


Kad varas ti, to prolazi
a kad ljubim ja, to ne valja
sta sam ti u zivotu, reci mi

Nisam joj krijo da sam tvoj
to vec znala je od ranije
samo je tiho priznala
da vec dugo prati nas
za svaku tajnu nasu zna
to nije kraj

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: Prevara...
« Odgovor #112 poslato: Novembar 21, 2007, 09:01:02 posle podne »
viruse... \\"kao i kod ljudi!\\"
:tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh:

Leana Tajkov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 284
    • Pogledaj profil
Odg: Prevara...
« Odgovor #113 poslato: Novembar 21, 2007, 09:32:50 posle podne »
Viruse, evo sarmica  za odgovor :-)

Ivana Pobric

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Odg: Prevara...
« Odgovor #114 poslato: Decembar 24, 2007, 05:44:49 pre podne »
Prevarena sam bila vise puta i naravno da mi je bilo jako tesko.A prevrila sam samo jednom, i jako sam se pokajala jer sam tek tada shvatila koliko mi taj neko koga sam prevarila znaci..Mozda je to jedina svetla strana prevare sto nam u nekim situacijama otvori oci,ali sam protiv varanja..

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Prevara...
« Odgovor #115 poslato: Decembar 24, 2007, 07:37:15 pre podne »
Patika napisao/la:
Citat
Prevarena sam bila vise puta i naravno da mi je bilo jako tesko.A prevrila sam samo jednom, i jako sam se pokajala jer sam tek tada shvatila koliko mi taj neko koga sam prevarila znaci..Mozda je to jedina svetla strana prevare sto nam u nekim situacijama otvori oci,ali sam protiv varanja..

iskreno nema sta.svaka cast;)  :thumb: :tapsh:

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Prevara...
« Odgovor #116 poslato: Decembar 24, 2007, 11:53:07 pre podne »
Mozda ce biti preterano, al da li je prevara da dok radis ono sa svojim voljenim partnerom pomislis na nekog (tipa-ribu) kojeg si video-la na TV, u gradu i sl.
Da li si tad iskren prema sebi ili?
Prevara li je?

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Prevara...
« Odgovor #117 poslato: Februar 25, 2008, 12:11:32 posle podne »
Hmmm a da li je prevara kada prevaris u nekom drugom mestu, a za to nikada niko ne sazna???

Poput onog pitanja, da li se čuje u šumi pad drveta, ako nema nikog da ga čuje????? :)

Ne volim prevare, ali dolazim u iskušenja, i desilo mi se par puta, ali uglavnom kad sam imao nekih problema u vezi u ta vremena...

TiDža84

  • Gost
Odg: Prevara...
« Odgovor #118 poslato: Februar 25, 2008, 07:42:26 posle podne »
Mr.Smith napisao/la:
Citat
Hmmm a da li je prevara kada prevaris u nekom drugom mestu, a za to nikada niko ne sazna???


Saznali ili ne NAMERA je u svakom slucaju iskazana i ucinjena...PREVARA JE PREVARA,SAZNAO NEKO ZA NJU ILI NE!

Jos nesto da dodam..savest je savest i ona ce te muciti sakrio se ti i u misiju rupu ako hoces...:laugh: :laugh: :laugh:

mumba

  • Gost
Odg: Prevara...
« Odgovor #119 poslato: Februar 25, 2008, 08:27:02 posle podne »
matore japanske preljubnike vata infarakt! rekli to u novinama!