Autor Tema: Prevara...  (Pročitano 32877 puta)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 16, 2007, 03:48:05 pre podne »
šaci wrote:
Citat
u redu je lalo ne moraš se pravdati mada malo i serkaš ali nema veze volemo mi tebe i takog!

He-he-he Krsto kralju...:silly: :lol: :laugh:

Vladimir Zecevic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 47
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 16, 2007, 06:00:31 pre podne »
Pa sve zavisi u kakvoj si vezi, koliko traje i ostalo. Iako generalno ne odobravam, posebno ako su u pitanju duze veze...

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 16, 2007, 07:03:58 pre podne »
Schuki wrote:
Citat
Ok ja sam samo rekao svaka cast zato sto je ovo balkan i sto ce te drugi osudjivati ili ne to je njihov problem ne tvoj i da ti se divim na toj hrabrosti jer sigurno ima i onih sto imaju tako nesto ali cute.
Nisam mislio nista lose i cak sam hteo da te ohrabrim za ta neka balkanska misljenja nista vise osim izvini!


I ja se izvinjavam tebi shuki zato sto nisam shvatio sta si hteo da kazes i da sam mozda grubo odreagovao, tacno je da me bas briga za to sto drugi misle ja cu to tako i nastaviti, ali me uzasno iritira to sto neki ljudi koji propovedaju \\"zdrav odnos\\" nisu jos doziveli nista slicno i smeta im taj moj stav koji sam ja izneo i sad ce sve uraditi da dokazu da su oni u pravu...ne razumeju pojam OPRASTANJA i TOLERANCIJE - to im je bolesno i nece da dozvole da neko drugacije misli...(ne odnosi se samo na forum nego i generalno) a dosta njih koji se kunu u vernost bi prevarili voljenu osobu i ne bi joj ni rekli samo sto nece to nikada priznati...i nije mi jasno zasto je TO normalno a moj stav nije?


šaci wrote:
Citat
u redu je lalo ne moraš se pravdati mada malo i serkaš ali nema veze volemo mi tebe i takog!


Krle, ne pravdam ja sebe nego svoje stavove a o tome ko serka necemo da pocinjemo MOLIM te...da ne bi bilo puno quotes...

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 16, 2007, 07:19:23 pre podne »
visnjica wrote:
Citat
a može da izraste i cvetiæ, i drvo i pupoljak i DETE neko-nečije...tvoje?...njegovo?....i šta onda?


Ok,sorry nisam skontao da je zenskoj strani bilo upuceno...

visnjica wrote:
Citat
apropo...za kondome i ostale vidove zaštite sam najverovatnije čula mnogo pre tebe....ali ipak hvala ti na detaljnim informacijama jer mogu samo da zaključim da što se tiče tebe čovek može da bude 99% sigurno zaštiæen.:woohoo:


Ok...u redu ako jesi cula pre mene to je lepo. :D Nisam imao nameru da popujem ali ipak ima ljudi ovde koji nisu upoznati sa time a tek posle sam pogledao u profil i video da si koju godinu starija od mene(ako je datum tacan). :huh:


...jedino nisam siguran za onaj deo sto sam obelezio da li je sarkazam u pitanju ili mi se jako cini? :blink:

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 16, 2007, 10:26:53 posle podne »
podaci su tačni!
sarkazam je bio u pitanju ali ne zlonameran.
i drago mi je što si ipak proverio ko ti je tzv. sagovornik....
nema ljutiš ;)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 16, 2007, 10:32:10 posle podne »
Naravno da nema. :P

Ovo je ipak samo mesto gde ljudi iznose svoja misljenja i treba da budu spremni da ne misle svi isto. :D

mumba

  • Gost
Re:Prevara...
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 17, 2007, 02:12:13 pre podne »
slobodno me lalice citiraj .ja stojim iza onoga što napišem ako si se toliko napalio onda možemo početi .

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 17, 2007, 02:23:18 pre podne »
Pazi ja necu da se svadjam sa tobom, ali izvini molim te...ja da serkam? Pa ko ovde ima preko 400 postova zato sto na svakoj temi nesto pise, i na svaciji post ima nesto da doda, mora tvoj da je zadnji(cak i kod teme \\"BOLNA MENSTRUACIJA\\"...jbt ko da si MAHATMA GANDI i da si posisao mudrost...SVE ti znas,sve si ti radio...ja bar pisem iz licnog iskustva...a ne copy - paste iskustva.Niko nema hrabrosti da ovo kaze al meni dosta vec vise da mi tako neko kaze  da JA SERKAM...

Nemoj se ljutiti za ovo, nemam nameru da se svadjam sa tobom ili bilo kim ali molim te razmisli pre nego kazes da ja serkam...

mumba

  • Gost
Re:Prevara...
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 17, 2007, 04:14:36 pre podne »
nisam copy/paste i ti to znaš sve što napišem iz mog je iskustva,ne ne ljutim se jer nemam zašta,ti se nemoj paliti ako ti misliš da si u pravu zašto se obazireš na moje postove\\\' nemoj ih čitati i komentarisati. pališ se bezrazložno,samo istinu ti govorim,a to što imaš manje postova od mene pa kad malo porasteš i ti æeš više znati.jer kako je voja brajoviæ u jednoj seriji rekao ,, ja znam da ti znaš dečko ali ja ipa znam više od tebe\\\'\\\' i sa tim se pomiri nemaaš ti pojma, samo se foliraš tu gde te niko ne zna.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 17, 2007, 04:47:53 pre podne »
Citat
pališ se bezrazložno,samo istinu ti govorim,a to što imaš manje postova od mene pa kad malo porasteš i ti æeš više znati.jer kako je voja brajoviæ u jednoj seriji rekao ,, ja znam da ti znaš dečko ali ja ipa znam više od tebe\\\'\\\' i sa tim se pomiri nemaaš ti pojma, samo se foliraš tu gde te niko ne zna.


HAH...dobro. Znas zasto ja nemam 400+ postova? Zato sto imam privatni zivot i devojku (za razliku od tebe)...a to da znas vise od mene...pa ok jesi stariji ali na nekim temama gde se pravis pametan POOJMAA nemas a pravis se kao da si extra iskusan u tome. A sto se foliranja tice...nemam sta da kazem znaju me ljudi ovde. I obazirem se zato sto mi je pun djavo onih koji se prave pametni i kazu drugima da serendaju a oni to rade.(napad je najbolja odbrana,jel?)

 Jednostavno sam poceo da govorim ono sto mislim i lakse spavam nocu.

mumba

  • Gost
Re:Prevara...
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 17, 2007, 05:09:22 pre podne »
serkaš ko mator ima prvu i jedinu devojku u životu i oma je najiskusniji,a ono zašto nemaš više postova od mene.e pa ne verujem ti, preæe biti sem što si neiskusan i problem tvog ðžepa.budi faca pa uplati flat internet a ne taj tvoj na dinar.bolje ti je da kažeš suštinu a ne tu da se vataš za poslednju slamku kao davljenik ili pak sam te kao ribicu  izvukao na suvo pa sad prika ne znaš di æeš. opet ponavljam ne možeš mi ništa! slab si igrač.
E DA LALO BOLJE TI JE DA ÆUTIŠJER ONI KOJI TE ZNAJU ZNAJU TAKOÐE DA SI OSIM SVETA. A I AKO SI TI U PRAVU ŠTO SE PALIŠOPET TE PITAM?

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 17, 2007, 05:18:23 pre podne »
Jujujuju...strasno. 1. devojka? Maaalko si se zabrojao druze...al neka, oprosticu ti. I da - JA BAR IMAM DEVOJKU!!! Tebe znam 7 godina i znam da u to vreme nisi imao istu, a ima onih starijih koji se jos duze secaju...a nesto mi prebacujes. Jedino sto za razliku od ostalih imam m*** i nije mi zao da ti vise kazem sta mislim kad stvarno preteras... :angry:

Jeste...nemam para kao ti da se razbacujem na pivo svaki vikend i da mi to u 32. godini bude najveca zanimacija. Ali sam 10x bolja osoba od tebe... :P




PS.

Imam flat...512k ;)

mumba

  • Gost
Re:Prevara...
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 17, 2007, 05:26:12 pre podne »
NE RAZBACUJEŠSE SA PIVOM ALI SA KOJEKAKVIM ŽESTOKIM BATRGAÈAMA I SPAVANJEM NA MERMERU U CENTRU TO JE VEÆ TVOJ FAH. ZA DEVOJÈICE NEÆU NIŠTA DA KOMENTARIŠEM JER SAM IH IMAO ALI OK TI SI SVEZNAJUÆI.ZA TVOJE FOLOVE SU TE SVI ZAJEBAVALI MISLIM DA SI AKO SE NE VARAM JAKO UVREDLJIVO ZATIO I ONAJ DRUGI FORUM NAPUSTIO. I DA MOŽSDA SAM SE ZABROJAO JA NE ZNAM DALI TI JE ONA JOŠ UVEK I DEVOJKA ALI AJDE NEKA JESTE.BOLJA OSOBA JESI OD MENE U SERKANJU I ZAVISTI(NE MISLIM NA MENE NEGO NA DRUGE NA KOJE SI ZAVIDAN)TAKOÐE VIDIM TE TE ABSINTHE SKROZ SREDIO I PROMENUO TI LIÈNOST .MOŽDA POD DEJSTVOM ISTOG PIŠEŠOVE HVALOSPEVE O SEBI PA SU ZATO TAKONEBULOZNI.SAMO NAPRED ŽIVI U LAŽI.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 17, 2007, 05:30:12 pre podne »
Citat
NE RAZBACUJEŠSE SA PIVOM ALI SA KOJEKAKVIM ŽESTOKIM BATRGAÈAMA I SPAVANJEM NA MERMERU U CENTRU TO JE VEÆ TVOJ FAH. ZA DEVOJÈICE NEÆU NIŠTA DA KOMENTARIŠEM JER SAM IH IMAO ALI OK TI SI SVEZNAJUÆI.ZA TVOJE FOLOVE SU TE SVI ZAJEBAVALI MISLIM DA SI AKO SE NE VARAM JAKO UVREDLJIVO ZATIO I ONAJ DRUGI FORUM NAPUSTIO. I DA MOŽSDA SAM SE ZABROJAO JA NE ZNAM DALI TI JE ONA JOŠUVEK I DEVOJKA ALI AJDE NEKA JESTE.BOLJA OSOBA JESI OD MENE U SERKANJU I ZAVISTI(NE MISLIM NA MENE NEGO NA DRUGE NA KOJE SI ZAVIDAN)TAKOÐE VIDIM TE TE ABSINTHE SKROZ SREDIO I PROMENUO TI LIÈNOST .MOŽDA POD DEJSTVOM ISTOG PIŠEŠOVE HVALOSPEVE O SEBI PA SU ZATO TAKONEBULOZNI.SAMO NAPRED ŽIVI U LAŽI.


...e ovo si ti druze moj...

mumba

  • Gost
Re:Prevara...
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 17, 2007, 05:47:20 pre podne »
izvini druže neæu više ! preterao sam.