Autor Tema: Uvek maksimalno doterana  (Pročitano 2519 puta)

TiDža84

  • Gost
Uvek maksimalno doterana
« poslato: April 18, 2008, 02:08:35 pre podne »
Da li spadate u onu grupu devojaka koje se trude da u svakom trenutku izgledaju \\\"savrseno\\\" pocev od garderobe, sminke, pratece opreme... ili pak imate trenutke u kojima zablistate pa se, reda radi, doterate :laugh:

Vrlo je jasno da treba postaviti granicu sebi i imati mere i ukusa kada su oblacenje i sminka u pitanju, te je ono \\\"komplet sminka za setnju do prodavnice\\\" suvisno za komentarisanje... Vise sam zelela da pitam da li ste tip devojke koja se cesto \\\"sredjuje\\\" ili ste prosto takve kakve ste, bez neke odredjene namere da ostavite jaci utisak na ljude. Dakle, trenerka i patike ili suknja i stikle?

Irena Žunić

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Odg: Uvek maksimalno doterana
« Odgovor #1 poslato: April 18, 2008, 08:22:07 posle podne »
Nisam devojka, al sam žeMsko.


Visoke potpetice kupujem jedino ako idu u kompletu sa skijaškim štapovima,  inače nekog mogu da osvojim samo na sažaljenje.
Napeta -  opuštena i relaksirana kao feder. Tako se i krećem i ponašam.
Imam „uniformu“ za posao (dress code), privatno podnošljivo opušteno.
Ne nosim više mini.
Odrana kolena od rolera, a jedan momčić pubertetlija uz značajno dizanje obrva i rendgen pogled pita:: “„Wild night last night?”.

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Uvek maksimalno doterana
« Odgovor #2 poslato: April 18, 2008, 09:04:10 posle podne »
uf....zavisi...trenerka i patike jaaako prijaju i obozavam tu kombinaciju,ali kada situacija zahteva spremna sam i da se ,,zrtvujem,,...:)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Uvek maksimalno doterana
« Odgovor #3 poslato: April 18, 2008, 10:14:52 posle podne »
Moram da priznam, uvek cu pre kupiti stiklice nego patike i suknju nego trenerku, tako se osecam dobro i na to su navikli ljudi koji me poznaju...
A kako izgledam svakodnevno zavisi \\\"na koju nogu ustanem\\\" i koliko vremena imam pre izlaska iz stana... Mada, kada sam premorena i neraspolozena, nece mi pomoci ni tona sminke... zato mislim da taj \\\"jak utisak na ljude\\\" ostavljam upravo onda kada imam osmeh od uha do uha... ;)

mumba

  • Gost
Odg: Uvek maksimalno doterana
« Odgovor #4 poslato: April 19, 2008, 05:40:58 pre podne »
za nas matore ovako nešto kao ova MILF-erica! cristina scabbia - lacuna coil!


Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Uvek maksimalno doterana
« Odgovor #5 poslato: April 19, 2008, 07:26:18 pre podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
za nas matore ovako nešto kao ova MILF-erica! cristina scabbia - lacuna coil!



Cross bre...otkad je Cristina MILF??? Nije majka jos uvek...aj da si reko GILF ili WILF...:blink: :blink:

Kyle Broflovski

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Odg: Uvek maksimalno doterana
« Odgovor #6 poslato: April 19, 2008, 11:33:28 pre podne »
Ne da volim maximalno doterane,nego otkidam.

Olivera Dabic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 430
    • Pogledaj profil
Odg: Uvek maksimalno doterana
« Odgovor #7 poslato: Maj 01, 2008, 11:05:15 posle podne »
Sto se tice sminke, jako retko kad se nasminkam weekendom. A ostali dani nikako. Bas kad me udari, stavim maskaru, kreon i labelo. Kupila sam neki sjaj u boji i stavila ovaj weekend,i to je za mene previse :D

mumba

  • Gost
Odg: Uvek maksimalno doterana
« Odgovor #8 poslato: Maj 02, 2008, 02:49:12 pre podne »
Mali_Lala napisao/la:
Citat
Crossbringer napisao/la:
Citat
za nas matore ovako nešto kao ova MILF-erica! cristina scabbia - lacuna coil!



Cross bre...otkad je Cristina MILF??? Nije majka jos uvek...aj da si reko GILF ili WILF...:blink: :blink:


ma dobro 37 godina ima!

vesna bosnic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 577
    • Pogledaj profil
Odg: Uvek maksimalno doterana
« Odgovor #9 poslato: Septembar 10, 2008, 04:34:54 pre podne »
Bolece me bas da budem uvek maksimalno doterana....,naravno gledam uvek da budem pristojnog izgleda,obicno je to opusteno....,a znam i da se picnem da sama sebe ne prepoznam....Zavisi od situacije i raspolozenja!I ne volim da sam u trendu....,imam svoj stil!Nisam barbika!

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Uvek maksimalno doterana
« Odgovor #10 poslato: Septembar 10, 2008, 08:29:06 posle podne »
Koliko volim sportsku i opustenu garderobu, toliko volim i suknjice, stiklice i malo svecanije krpice. Sve zavisi od toga gde idem i kako sam raspolozena, a sto se tice sminke, koristim je samo za izlazak, preko dana mi smeta.