Autor Tema: Dobro Jutro Bečej  (Pročitano 36492 puta)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #105 poslato: Jun 08, 2008, 04:30:13 posle podne »
8. jun nedelja

     Sedim zamotana u ogromni plavi džemper nekog američkog košarkaša, koji greje moje još uspavano telo.

Sunce se postidelo sakrivši se negde na nebu boje starih fasada, razmišljajući da li da se pokaže u svoj svojoj veličanstvenosti ili ne.

Jutros sam muteći svoj nes, doživela pravo katapultiranje u prošlost.
... Studentska soba koja je i za ono vreme bila skromno nameštena, sa lokacijom blizu fakulteta i gomila nas mladih i nasmejanih ljudi...
pod dirigentskom palicom jednog Petra iz Zagreba, čuo se hor kašičica koje su udarale u zidove najrazličitijih šolja, praveći svoju prvu nes u životu.
 Petar se odavno vratio u Zagreb, a meni je ostala knjiga \\\" S one strane dobra i zla\\\" sa posvetom :)

 Danas ću se setiti nekih meni dragih ljudi, koje nisam dugo videla. Prosto ću uzeti telefonsku slušalicu, okrenuti broj i pitati: \\\" Kako si\\\"

 Dobro jutro, dobri ljudi :)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #106 poslato: Jun 08, 2008, 07:00:56 posle podne »
Pa sad... bezveze je da vam pozelim dobro jutro u podne, ali ajde, da se Lusy ne oseca usamljeno... :)  
imam podocnjake do kolena jer mi Arsa (macak) nije dao da spavam celu noc, a zato sada dzonja sve u 16 :angry:
nedelja je rezervisana za familiju tako da uskacem u ulogu idealne unuke koja postavlja sto za rucak i muti slag za tortu... pa posle na rodjendan kod tetkinog klinca, i za kraj (ili ce to biti tek pocetak :huh: ) kuvam spagete za 15-tak ljudi... :silly:
uzivajte u danu forumasi...

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #107 poslato: Jun 10, 2008, 04:24:32 posle podne »
10. jun utorak

 Danas je novi dan  koji je stigao posle juče, a pre sutra. Nevino plavo nebo proteglo se nad našim gradom i izgleda da se sunce danas neće postideti svoje veličine.

 Mnogo poznatih lica, zadubljeno u svoje živote, prolazi Zelenom ulicom.

 Laste užurbano hrane svoju \\\"decu\\\", ušuškavajući ih da ne ispadnu iz gnezda, ne hajući za ljude koji su uradili suprotno !

Današnji dan posvećujem  porodici! :)  Spemiću svečan i lep ručak !
Prijatno i Vama želim :)

 Dobro jutro dragi ljudi :)

Nebojsa Vucic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #108 poslato: Jun 10, 2008, 04:29:13 posle podne »
2bornot2b napisao/la:
Citat
Dobar dan!:)
...Jos 15 dana do kraja skole.Zelim svim skolarcima i meni,da nam brzo prodju...A ostalima zelim lep dan:) :)



Dobro jutro svima.... Ha 2bornot2b ja sam zavrsio...:D

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #109 poslato: Jun 10, 2008, 05:11:32 posle podne »
Dobro jutro svima...:)

Danasnji dan mi pocinje ranije, posto sam morala do skole...- toliko panike na jednom mestu (polaze se matura iz racunovodstva), a mene konacno bar nesto od toga zaobilazi....:)  Bila sam u zbornici kod razredne- ulepsala mi je dan prelepom posvetom u maturskom albumu...

Radujem se danasnjem danu... Sunce nam se osmehuje jos od ranih jutarnjih casova- bas bih se sad bucnula u nasu Tisu, uzivala sa drustvom na nekom od kampova i igrala karte... Kako male i obicne stvari znaju da usrece coveka...

Zelim vam lep dan ispunjen mirisom ljubav i cvrkutom ptica....
Uzivajte u sitnicama i ne propustite da i danas nekom ulepsate dan... ;)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #110 poslato: Jun 11, 2008, 04:15:01 posle podne »
11. jun sreda

  Opet je novi dan.

Neobičan osećaj unutrašnje drhtavice, kao zemljotres potresa mi utrobu. Ne pomaže ni plavi džemper, ni moje omiljeno plavo-zeleno karirano ćebe...

... I tada odjednom...razumem!
 Danas je nekom potrebna moja pomoć!
... Ostavljam  ćebe i džemper ..
uzimam vodu i \\\"hranim\\\" cveće, koje mi neograničeno vraća svom svojom lepotom.
  Vraćam se svojoj do pola popijenoj kafi.
  Nije mi više hladno :)

Danas imam potrebu da pomognem nekom :)

   Pomozi i Ti i učinimo da ovaj dan bude još jedan i neponovljiv, kao što i jeste.:)

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #111 poslato: Jun 11, 2008, 08:36:03 posle podne »
Jeste,novi je dan...ali ja opet imam stampedo u stomaku i nerzovna sam...Sta se sa mnom desava....:(
...Svoje misli cu pokusati da odmorim na Tisi...po koji talas koji lagano pomera splav ima pozitivan uticaj na mene...:)
...Dobar dan,dragi forumasi!:)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #112 poslato: Jun 12, 2008, 04:16:08 posle podne »
12 jun četvrtak

   Noćas je neko zaboravio da isključi šporet; nebo se jutros probudilo kokajući kokice. Ostaje nam da se nadamo da neko nije zaboravio da zatvori sirće, jer ako jeste, nebeske suze će biti kisele.

  Danas je malo ljudi na ulici. Neko se umorio od jutarnje šetnje, neko je nešto slavio ili je to znak da se školska godina bliži kraju.

 Ne zaboravimo da je \\\" na kraju svih krajeva uvek neki novi početak!\\\"

 Operite dva puta zube, obucite osmeh i... napred :)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #113 poslato: Jun 13, 2008, 01:40:55 posle podne »
Petak 13.

Dobro Vam kišom oprano jutro, dobar Vam dan. Današnji dan je loš samo za lakoverne horor filmadzije. Za ljude od krvi i mesa današnji dan je bolji, mnogo bolji od onog juče . Iskoristite ga da uradite nešto lepo i dobro.

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #114 poslato: Jun 13, 2008, 03:58:28 posle podne »
Sine kao da pocinje jesen a ne leto !?! Sta je ovo !?!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #115 poslato: Jun 13, 2008, 05:15:07 posle podne »
... Ovaj petak 13. svi će pamtiti. Oni lakoverni s\\\'toga što je petak 13. , a oni drugi s\\\'toga što već sutra prelazi u sećanje.

    Sinoć se nebo otvorilo i sručilo ogromnu količinu vode, za koju su nas u školi učili da se zove kiša. Neko je tada, posle mnogo vremena oprao noge, a nečiji nameštaj je takođe prao noge i savladavao prvu lekciju plivanja.

 Na današnji dan, pre neki broj godina, rodila su se dva bića koje smatram svojim prijateljima. Jedan ima godina koliko ću i ja za koji dan, a drugi je tri puta mlađi :)

     Idem da procunjam i pronađem neku prigodnu sitnicu, za koju oni znaju da je \\\"od srca na dar\\\" :)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #116 poslato: Jun 14, 2008, 04:29:38 posle podne »
Forumasi? subota... 9:30, sta ste se ulenjili...? :)
je l\\\' to zbog pijace, ili se jos uvek dzonja?
zelim vam da popijete svoje kafice na miru, cinite ono sto ne stizete jutrima preko radne nedelje i da uzivate u vikendu... ;)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #117 poslato: Jun 14, 2008, 04:41:19 posle podne »
Dobro jutro ili prepodne, kako je već maltene 10 h. Nismo lenji Marina, spremamo doručak (bio po burek), bio i po ostale namirnice (naravno jogurt) i eto sad ću u školu (Marko ima neke časove engleskog subotom!). Kako ste vi ovog jutra?

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #118 poslato: Jun 14, 2008, 04:59:23 posle podne »
Dobro jutro!:)
Spadam u grupu koja se nije ulenjila...vrsim veeliko spremanje sobe:)
...Ovo mi je pauza...
...Poceo je lep dan,forumasi,lepo ga provedite:)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #119 poslato: Jun 14, 2008, 05:12:01 posle podne »
Dobro jutro svima,nismo se ulenjili naravno,bio već u gradu odavno,stigli neki računi pa treba platiti :angry: Od jutros se šetam po bankama...:)